صفحه 75 از 158 نخستنخست ... 25656667686970717273747576777879808182838485125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط aminbmb نمایش پست ها
    سلام
    من در مرحله اسسمنت هستم. ولی یک مشکل برام پیش امده. من مدتی در یک شرکت دیگه کار میکردم ولی چون با شرکت فعلیم راحتر بودم تمام سابقه کارم را از شرکت فعلیم گرفتم و چون بیمه داشتم کیس آفیسر من فهمیده و گیر داده که چرا تو نامه سابقه کارت آمده که تو فول تایم داشتی تو شرکت فعلیت کار میکردی ولی بیمه تو از جای دیگه رد شده؟ منم منم متاسفانه نامه سابقه کار شرکت قبلیم را براش فرستادم و این بار خیلی تندتر همون سوالش را تکرار کرده.. به نظرتون من چیکار کنم الان؟
    چرا آخه دروغ می گی بهشون؟ اونا به دروغ حساسن. حالا مجبوری دروغ پشت دروغ بگی. امیدوارم مشکلت حل بشه.

سلام
    جواب ارزیابی من در ACS بعد از یک هفته اومد. متاسفانه مدرک لیسانس شمسی پور رو اصلا به حساب نیاورده. فوق لیسانس من معادل فوق دیپلم ارزیابی شده و همه سابقه کارم رو هم با اینکه نزدیک دو سالش همزمان با تحصیل بوده قبول کردند و 5 سالش رو به خاطر met date پرونده اند. امتیازم خیلی پایین اومد. ولی سرعت عملشون عالی بود.
    در مورد سابقه کار چون تو سازمان دولتی بودم بهم سابقه کار با شرح وظایف ندادن و برای شرح وظایف با مدیرم رفتم سفارت و یه statutory declaration نوشتم و اون هم امضا کرد و سفارت تایید کرد. سابقه بیمه و این جور موارد رو هم ازم نخواستن.
    این هم تجربه من.
    ویرایش توسط esadeghi59 : May 9th, 2016 در ساعت 11:58 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.sc. structural Engineering

سلام دوستان
    من اماده ی ارسال مدارک برای اسس هستم و چند سوال برام پیش اومده
    1-با توجه به اینکه تصمیم گیرنده نهایی کیس آفیسر هست به نظرتون سوابق کاریمو ارسال کنم برای اسس یا نه. من 6 سال بیمه دارم و 3 سال بدون بیمه+ ساپورتینگ داکیومنت. اصلا مزیت اسس سوابق چی هست؟ تازه زمان کمتری هم طول میکشه جواب اسس
    2-برای سوابق بدون بیمه حتما باید پرینت بانک داد؟ چون من حقوقم به صورت نقدی بوده. و با توجه به این قضیه ارائه فیش حقوقی منطقی هست؟ چون فیش حقوقی هم نداشتیم ولی میخواستم بگم شرکت برام صادر کنه. میخوام بدونم شرکتهایی هستند که فیش حقوقی بدن ولی حقوق رو به حساب شخص واریز نکنن و نقدی بدن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Isfahan university , MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashking نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اماده ی ارسال مدارک برای اسس هستم و چند سوال برام پیش اومده
    1-با توجه به اینکه تصمیم گیرنده نهایی کیس آفیسر هست به نظرتون سوابق کاریمو ارسال کنم برای اسس یا نه. من 6 سال بیمه دارم و 3 سال بدون بیمه+ ساپورتینگ داکیومنت. اصلا مزیت اسس سوابق چی هست؟ تازه زمان کمتری هم طول میکشه جواب اسس
    2-برای سوابق بدون بیمه حتما باید پرینت بانک داد؟ چون من حقوقم به صورت نقدی بوده. و با توجه به این قضیه ارائه فیش حقوقی منطقی هست؟ چون فیش حقوقی هم نداشتیم ولی میخواستم بگم شرکت برام صادر کنه. میخوام بدونم شرکتهایی هستند که فیش حقوقی بدن ولی حقوق رو به حساب شخص واریز نکنن و نقدی بدن؟

شما باید سوابق کاریتو برای اسس ارسال کنی چون در انتهای نامه تاییدیه ای که برای شما صادر میشه میزان سوابق کاری مورد قبول شما رو هم به صورت تاریخ .... تا تاریخ .... ذکر میکنن.
    بیمه لازم نیست بفرستید فقط نامه های سابقه کاری که گرفتید باید خیلی دقیق و درست حسابی باشند، در بعضی موارد نادر اگر اسسور درخواست کرد بعدا براش بفرست.
    ذره را تا نبود همت عالی حافظ/////طالب چشمه خورشید درخشان نشود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.sc. structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Behdad Rasouli نمایش پست ها
    شما باید سوابق کاریتو برای اسس ارسال کنی چون در انتهای نامه تاییدیه ای که برای شما صادر میشه میزان سوابق کاری مورد قبول شما رو هم به صورت تاریخ .... تا تاریخ .... ذکر میکنن.
    بیمه لازم نیست بفرستید فقط نامه های سابقه کاری که گرفتید باید خیلی دقیق و درست حسابی باشند، در بعضی موارد نادر اگر اسسور درخواست کرد بعدا براش بفرست.
    عزیز اینا رو که خودم میدونم.
    مگه شما نمیدونی اسسور فقط نظر میده و تصمیم گیرنده نهایی آفیسره
    سوال دوم رو هم نظر میدادی!

Junior Member

درود
    خواهش میکنم سوال بنده رو پاسخ بدید ممنونم
    25 سال دارم کارشناسی معماری معدل 17/58 و ارشد معماری با معدل 18/31 یک مقاله خارجی و دو داخلی، نمره ایلتس هفت
    سه سال سابقه بدون بیمه
    برای اقامت دايم از چه طریق میتونم اقدام کنم ؟؟؟ و اینکه پدر بنده لیسانس زبان انگلیسی دارند و شرکت تاسیسات سرمایش و گرمایش ساختمان با مدارک فنی و تجربی در این زمینه فعالیت داره،، آیا ما میتونیم خانوادگی از طریق پدرم اقدام کنیم برای ویزا و بعدش اقامت؟ مثلا با تاسیس شرکت در همین زمینه؟؟ چه راه حلی پیشنهاد میکنید؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان ، امروز جواب اسسمنت من اومد ومن رو به عنوان professional engineer تایید کردند.اولش منو engineering technologist معرفی کردن که پس از مشورت با این وبلاگ (با کمال تشکر از توصیه های مفید مشاوران وبلاگ) به این نتیجه رسیدم که از اونا بخوام منو professional تایید کنند و چون حدود 5 ماه شخصا روی نوشتن career episode هام شخصا وقت گذاشته بودم و با فکر خودم طبق راهنمایی های فیس بوک cdrsample به اونا شاخ و برگ داده بودم با اعتماد به نفسی که داشتم ازاسسورم خواستم هرجا نتونستم مهارت خودم رو توی episodeهام نشون بدم بگه که در کمال ناباوری نامه تاییدیه professional ام اومد.

Junior Member

دوستان من چندتا سوال در مورد Vetassess داشتمکسی میتونه کمکم کنه؟1- اینکه Primary and Secondary school رو بخواهیم تبدیل کنیم چطور میشه؟دبستان و راهنمایی و دبیرستان و پیش دانشگاهی هر کدوم جز کدوم دسته میشن؟2- منظور از Date course completed چی هست (واسه کارشناسی ارشد)؟ تاریخی که واحدهای تئوری تموم شد یا تاریخ فارغ التحصیلی (دفاع پایان نامه)؟3- مقدار Hours per week دوره تمام وقت در کارشناسی و کارشناسی ارشد چقدر هست؟4- اینکه توی بخش سابقه کاری نوشته Normal required working hours منظورش چی هست؟ من 1 سال پاره وقت کار کردم و 3 سال تمام وقت، برای هرکدوم چقدر بنویسم؟ مقداری که توی نامه سابقه کارم نوشتن؟ممنون اگه کسی بتونه کمکم کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_an نمایش پست ها
    دوستان من چندتا سوال در مورد Vetassess داشتمکسی میتونه کمکم کنه؟1- اینکه Primary and Secondary school رو بخواهیم تبدیل کنیم چطور میشه؟دبستان و راهنمایی و دبیرستان و پیش دانشگاهی هر کدوم جز کدوم دسته میشن؟2- منظور از Date course completed چی هست (واسه کارشناسی ارشد)؟ تاریخی که واحدهای تئوری تموم شد یا تاریخ فارغ التحصیلی (دفاع پایان نامه)؟3- مقدار Hours per week دوره تمام وقت در کارشناسی و کارشناسی ارشد چقدر هست؟4- اینکه توی بخش سابقه کاری نوشته Normal required working hours منظورش چی هست؟ من 1 سال پاره وقت کار کردم و 3 سال تمام وقت، برای هرکدوم چقدر بنویسم؟ مقداری که توی نامه سابقه کارم نوشتن؟ممنون اگه کسی بتونه کمکم کنه
    چقدر سوال!!!
    من وت اسس اسس شدم با موفقیت. برای خودم اینطوری پرکردم:
    همون ابتدایی و راهنمایی روی هم Primary School
    همون دبیرستان و پیش دانشگاهی روی هم Secondary School
    Name of highest end of schooling certificate obtained نوشتم:
    Diploma and Completion Pre-University Course

ساعات دوره در هفته رو من برای لیسانس زدم 40 ساعت. برای فوق لیسانس زدم 15 ساعت که شاید سابقه کارم که در دوره فوق لیسانسم بود رو قبول کنن. البته سابقه کارم رو قبول نکردن. اما مدرکم رو معادل فوق لیسانس اسس کردن.

Date course completed هم همون تاریخ دفاع از پایان نامه هست

Normal required working hours همون ساعات کارکردت در هفته هست دیگه. مثل نامه ای که از شرکت گرفتی پر کن. من برای خودم زدم : 44hours per week

حواست باشه: برای من سابقه ی در دوره درس خوندن رو قبول نکردن. یک سال اول بعد از فارغالتحصیلی رو هم قبول نکردن و گذاشتن پای کارآموزی.

امیدوارم موفق باشی

Junior Member

سلام، یه تجربه موفق برای اونایی که کارمند دولت هستن و گرفتن سابقه بیمه براشون خیلی سخته، من رفتم اداره بیمه سلامت و از اونا خواستم که برای نظام مهندسی که تازه می خوام عضو بشم سابقه بیمه با ذکر محل کار بده اولش اونا گفتن که تا حالا چنین موردی نداشتن ولی با اصرار من موافقت کردن و توی سر برگ خودشون با ذکر محل کار این نامه رو دادن و من اونو به اسسمنت دادم و ازم پذیرفتن (با وجود اینکه عنوان نامه به جای دیگه بودش) وبرای گرفتن شرح وظایف با رئیس ادارم صحبت کردم و اون در یه سربرگ اداره با مهر شخصی و آدرس و ایمیل و امضاش اونارو به همراه سابقه کارم نوشت و اسسمنت هم ازم پذیرفت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)