صفحه 77 از 158 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

دوستان آیلتس لازم برای اسسمنت 4 اسکیل 6 هست. اگر من تو یک آزمون جنرال 3 تا 6 بیارم و تو یک آزمون آکادمیک دیگه اون یک اسکیل دیگه را 6 بیارم قبول می کنه؟
    برای EA

دوستان
    من برای یه ارگان دولتی در دوران تحصیل در مقطع فوق دیپلم تا لیسانس کار میکردم ، قرارداد هم دارم توی سربرگ شرکت و بهم نامه هم خیلی خوب با توضیحات هم میدن .
    متاسفانه من توی این ۳ سال درخواست بیمه نکردم و بیمه رو پدرم برام تهیه میکردن و از اون طرف هم حقوقم کمی بیشتر بود چون بیمه برام نمیریختن بنا به درخواست خودم .
    الان من بدون سابقه بیمه و با مدارک دانشگاهی و سابقه کاری (بدون بیمه ) به مدت ۳ سال در حال تحصیل ، میتونم برای مهاجرت اقدام کنم ؟؟
    پیشاپیش از راهنمایی و لطفتون سپاس گذارم .

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    دوستان آیلتس لازم برای اسسمنت 4 اسکیل 6 هست. اگر من تو یک آزمون جنرال 3 تا 6 بیارم و تو یک آزمون آکادمیک دیگه اون یک اسکیل دیگه را 6 بیارم قبول می کنه؟
    برای EA
    Does Engineers Australia accept combined test results?
    Yes, provided that all tests results are valid at the time of submission of the application, and the required score is reached for each module at least once. We will accept a combination of multiple TOEFL or multiple IELTS, NOT a mixed batch of both TOEFL and IELTS. We would accept combined results provided that all tests are valid at the time of submission of the application, and that the required score is reached for each module at least once.

سلام، تو ساتشون اینو نوشته، احتمالا قبول کنن، برای اینکه خیالت راحت بشه یه ایمیل بزن بپرس ازشون

نقل قول نوشته اصلی توسط mash2m نمایش پست ها
    Yes, provided that all tests results are valid at the time of submission of the application, and the required score is reached for each module at least once. We will accept a combination of multiple TOEFL or multiple IELTS, NOT a mixed batch of both TOEFL and IELTS. We would accept combined results provided that all tests are valid at the time of submission of the application, and that the required score is reached for each module at least once.

سلام، تو ساتشون اینو نوشته، احتمالا قبول کنن، برای اینکه خیالت راحت بشه یه ایمیل بزن بپرس ازشون
    سلام
    میشه لطفا لینک این متنی که گذاشتید رو بزارید؟
    شاید سازمان اسس کننده به این شکل قبول بکنه. اما فکرنکنم سازمان مهاجرت استرالیا در مرحله لاج قبول کنه نمره آیلتس در چند امتحان رو.

ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط smh173 نمایش پست ها
    سلام
    شاید سازمان اسس کننده به این شکل قبول بکنه. اما فکرنکنم سازمان مهاجرت استرالیا در مرحله لاج قبول کنه نمره آیلتس در چند امتحان رو.

ممنون
    این مطلب فقط برای سازمان اسس کننده EA صادقه و دوستمون هم همین مطلب رو پرسیده بودن.

با سلام.
    دوستان عزیز، برای Assesment زمانی که مدارک را در سایت آپلود می کنیم، آیا اصل مدارک نیز باید آپلود بشوند یا فقط ترجمه ها؟
    و دوم اینکه، اگر مدارک به زبان فارسی هم قرار است آپلود بشوند، آیا برگه ی "کپی برابر اصلی " که دارالترجمه مهر زده باید آپلود بشود یا خود اصل مدرک فارسی؟

با تشکر از شما
    هان مشو نومید، چون واقف نئی از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی های پنهان "غم مخور"

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mamoosh68 نمایش پست ها
    با سلام.
    دوستان عزیز، برای Assesment زمانی که مدارک را در سایت آپلود می کنیم، آیا اصل مدارک نیز باید آپلود بشوند یا فقط ترجمه ها؟
    و دوم اینکه، اگر مدارک به زبان فارسی هم قرار است آپلود بشوند، آیا برگه ی "کپی برابر اصلی " که دارالترجمه مهر زده باید آپلود بشود یا خود اصل مدرک فارسی؟

با تشکر از شما
    اصل مدرک هم باید آپلود بشه

برگه کپی برابر اصل دارالترجمه، بصورت سیاه سفید هست، علیرغم اینکه EA اسکن رنگی با کیفیت میخاد، پس آپلود خود اصل مدرک فارسی نیازه
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

نقل قول نوشته اصلی توسط smh173 نمایش پست ها
    سلام

ممنون

این مطلب در بخش FAQ برای EA هست. کاش DIAC هم همچین قانونی داشت (برای آیلتس 7)
    For Example:
    Providing both test results below would be satisfactory, provided that both tests are valid at the time of submission.
    Listening Reading Writing Speaking
    Test 1 13 15 19 20
    Test 2 10 14 22 20

ApplyAbroad Veteran

دوستان
    من برای ارزیابی سابقه کارم تو Engineers Australia، یک فایل پی دی اف شامل: نامه انگلیسی شرکت و شرح وظایف (به عنوان صفحه 1) + ترجمه ناتی سابقه بیمه تامین اجتماعی (به عنوان صفحه 2) و اصل نامه بیمه تامین اجتماعی (به عنوان صفحه 3) آپلود کردم
    اما اسسور کامنت گذاشته که:
    Please provide a detailed social security report showing the contributions made for each month you were employed along with a translation of the same.
    آیا این به این معنیه که اصلا نامه بیمه که صفحه 2 و 3 بوده رو ندیده؟
    نامه بیمه من مثل سایر دوستام شامل یک جدول میشه که تاریخ شروع و پایان/دوره سابقه،مدت به روز، نام کارگاه و ... رو نوشته...نمیفهمم منظورش از detailed social security report showing the contributions made for each month چیه؟!
    بعید میدونم فرم متفاوت دیگه ای از بیمه بشه گرفت اصلا!

کسی نظری یا تجربه ای داره؟
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    دوستان
    من برای ارزیابی سابقه کارم تو Engineers Australia، یک فایل پی دی اف شامل: نامه انگلیسی شرکت و شرح وظایف (به عنوان صفحه 1) + ترجمه ناتی سابقه بیمه تامین اجتماعی (به عنوان صفحه 2) و اصل نامه بیمه تامین اجتماعی (به عنوان صفحه 3) آپلود کردم
    اما اسسور کامنت گذاشته که:
    Please provide a detailed social security report showing the contributions made for each month you were employed along with a translation of the same.
    آیا این به این معنیه که اصلا نامه بیمه که صفحه 2 و 3 بوده رو ندیده؟
    نامه بیمه من مثل سایر دوستام شامل یک جدول میشه که تاریخ شروع و پایان/دوره سابقه،مدت به روز، نام کارگاه و ... رو نوشته...نمیفهمم منظورش از detailed social security report showing the contributions made for each month چیه؟!
    بعید میدونم فرم متفاوت دیگه ای از بیمه بشه گرفت اصلا!

کسی نظری یا تجربه ای داره؟
    امکان داره دقت نکرده باشن. مثلا برای خود من وقتی مدارکم رو برای وت اسس فرستادم. بهم گفتن کارت شناسایی تایید شده نفرستادی در صورتی که من هم پاسپورت فرستاده بودم و هم ترجمه رسمی و کامل شناسنامه ام رو. بهشون گفتم که دارن اشتباه میکنن و دوباره براشون Upload کردم. و بعدش گفتن که مدارکت الان درست و کافیه.

بهشون ایمیل بزن و کاملا بحث بیمه و اینکه در اون ذکر شده که هر ماه شما مشغول به کار بودید رو توضیح بدید. مدرک بیمه و ترجمه اش رو هم به پیوست ایمیلتون بفرستید. اگر نسخه فارسی لیست بیمه خودتون رو هم نفرستادید بفرستید.

ان شالله که حل میشه
    ویرایش توسط smh173 : May 31st, 2016 در ساعت 10:53 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)