صفحه 78 از 158 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485868788128 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط smh173 نمایش پست ها
    امکان داره دقت نکرده باشن. مثلا برای خود من وقتی مدارکم رو برای وت اسس فرستادم. بهم گفتن کارت شناسایی تایید شده نفرستادی در صورتی که من هم پاسپورت فرستاده بودم و هم ترجمه رسمی و کامل شناسنامه ام رو. بهشون گفتم که دارن اشتباه میکنن و دوباره براشون Upload کردم. و بعدش گفتن که مدارکت الان درست و کافیه.

بهشون ایمیل بزن و کاملا بحث بیمه و اینکه در اون ذکر شده که هر ماه شما مشغول به کار بودید رو توضیح بدید. مدرک بیمه و ترجمه اش رو هم به پیوست ایمیلتون بفرستید. اگر نسخه فارسی لیست بیمه خودتون رو هم نفرستادید بفرستید.

ان شالله که حل میشه
    مرسی
    باید بهشون مجزا ایمیل زد یا از طریق همون اکانت/سیستم که رو دکمه Provide more information کلیک میکنیم، اصلاح کنم و سابمیت کنم؟
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    مرسی
    باید بهشون مجزا ایمیل زد یا از طریق همون اکانت/سیستم که رو دکمه Provide more information کلیک میکنیم، اصلاح کنم و سابمیت کنم؟
    حقیقتش من سیستم Engineers Australia رو نمیدونم. من تو وت اسس اسس شدم و یوزر توی اکانتش تو وت اسس نمیتونه جواب بده یا کامنت بزاره. من بهشون ایمیل زدم و توضیح خواستم و توضیح دادم و فایل فرستادم. خیلی سریع هم جواب میدادن بهم. فکر کنم 3-4 بار ایمیل رد و بدل کردیم که مشکل حل شد.

با سلام.
    آیا مدرک پیش دانشگاهی به همراه ریز نمرات، برای اسسمنت باید ارسال شوند یا فقط دوره لیسانس و بالاتر؟

با احترام
    هان مشو نومید، چون واقف نئی از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی های پنهان "غم مخور"

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mamoosh68 نمایش پست ها
    با سلام.
    آیا مدرک پیش دانشگاهی به همراه ریز نمرات، برای اسسمنت باید ارسال شوند یا فقط دوره لیسانس و بالاتر؟

با احترام
    سلام
    فقط مدارک دوره دانشگاه.

موفق باشید

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط laminars نمایش پست ها
    دوستان
    من برای یه ارگان دولتی در دوران تحصیل در مقطع فوق دیپلم تا لیسانس کار میکردم ، قرارداد هم دارم توی سربرگ شرکت و بهم نامه هم خیلی خوب با توضیحات هم میدن .
    متاسفانه من توی این ۳ سال درخواست بیمه نکردم و بیمه رو پدرم برام تهیه میکردن و از اون طرف هم حقوقم کمی بیشتر بود چون بیمه برام نمیریختن بنا به درخواست خودم .
    الان من بدون سابقه بیمه و با مدارک دانشگاهی و سابقه کاری (بدون بیمه ) به مدت ۳ سال در حال تحصیل ، میتونم برای مهاجرت اقدام کنم ؟؟
    پیشاپیش از راهنمایی و لطفتون سپاس گذارم .
    سلام
    جای اشتباهی این سوال را مطرح کردید. ضمناً باید اطلاعات کاملتری از خودتون بنویسید تا بشه جواب دقیقتری بهتون داد. سن، نمره زبان انگلیسی، بالاترین مدرک تحصیلی، رشته تحصیلی و مدارک دیگری که خودتون میتونید توی این لینک که مینویسم امتیازهاشو ببینید.
    بدون توجه به عدد ویزا، برید وسط صفحه و به ترتیب گزینه های زیر را پیدا کنید:

points test
    How points are awarded

https://www.border.gov.au/Trav/Visa-1/189-

با سلام خدمت همه دوستان عزیز
    یه سوال داشتم ممون میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه :
    من سال 2012 چند سری از مدارک تحصیلی و شناسنامه و مدرک نظام مهندسی و ... رو ترجمه رسمی کردم با مهنر دادگستری و وزارت امور خارجه واسه ادامه تحصیل . هنوز دوسری از اون مدارک رو دارم . آیا میتونم همون مدارک رو واسه اسس بفرستم یا اینکه مهمه که مال چه تاریخی باشه ؟
    کسی از دوستان از این موضوع اطلاع داره ؟
    ضمنا ممنون از دوستانی که باعث میشن این تاپیک این قدر فعال باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط joojehkalagh62 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان عزیز
    یه سوال داشتم ممون میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه :
    من سال 2012 چند سری از مدارک تحصیلی و شناسنامه و مدرک نظام مهندسی و ... رو ترجمه رسمی کردم با مهنر دادگستری و وزارت امور خارجه واسه ادامه تحصیل . هنوز دوسری از اون مدارک رو دارم . آیا میتونم همون مدارک رو واسه اسس بفرستم یا اینکه مهمه که مال چه تاریخی باشه ؟
    کسی از دوستان از این موضوع اطلاع داره ؟
    ضمنا ممنون از دوستانی که باعث میشن این تاپیک این قدر فعال باشه
    من 99 درصد فکر می کنم مشکلی پیش نمیاد (امان از اون یه درصد!). تاریخ انقضا که ندارند برای همین می تونی برای همیشه استفاده کنی مگر اینکه مدارکت رو آپدیت کنی (مثلا کارت ملیت رو تعویض کنی) در ضمن 2012 زیاد هم قدیمی نیست میشه 4 سال قبل

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadv نمایش پست ها
    سلام
    فقط مدارک دوره دانشگاه.

موفق باشید
    Engineering Australia نمی خواد ولی ظاهرا وت اسس می خواد.

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak1438 نمایش پست ها
    Engineering Australia نمی خواد ولی ظاهرا وت اسس می خواد.
    ACS چطور؟؟
    هان مشو نومید، چون واقف نئی از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی های پنهان "غم مخور"

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadv نمایش پست ها
    سلام
    جای اشتباهی این سوال را مطرح کردید. ضمناً باید اطلاعات کاملتری از خودتون بنویسید تا بشه جواب دقیقتری بهتون داد. سن، نمره زبان انگلیسی، بالاترین مدرک تحصیلی، رشته تحصیلی و مدارک دیگری که خودتون میتونید توی این لینک که مینویسم امتیازهاشو ببینید.
    بدون توجه به عدد ویزا، برید وسط صفحه و به ترتیب گزینه های زیر را پیدا کنید:

points test
    How points are awarded

https://www.border.gov.au/Trav/Visa-1/189-
    ممنون از پاسخ و توجهتون .
    من توی اون لینک خوندم که اگر ۶۰ امتیاز بدست بیاریم میتونیم درخواست ویزا بکنیم !
    به نظرتون با آیلتس ۷ ( همه اسکیل ها ۷ ) ، ۳ سال سابقه کار بدون بیمه ، لیسانس نرم افزار ، ۲۶ ساله و مجرد واجد شرایط جهت مهاجرت هستم ؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)