صفحه 79 از 158 نخستنخست ... 29697071727374757677787980818283848586878889129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط laminars نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ و توجهتون .
    من توی اون لینک خوندم که اگر ۶۰ امتیاز بدست بیاریم میتونیم درخواست ویزا بکنیم !
    به نظرتون با آیلتس ۷ ( همه اسکیل ها ۷ ) ، ۳ سال سابقه کار بدون بیمه ، لیسانس نرم افزار ، ۲۶ ساله و مجرد واجد شرایط جهت مهاجرت هستم ؟؟
    اگر دانشگاهی که فارغ التحصیل شدین جز دانشگاهی سکشن 1 باشه (معتبر دولتی و آزادهای مراکر اصلی) و سابقه کارتون رو تایید کنن 60 امتیاز می ارین. برای سابقه کار هم بستگی به سازمان اسس کننده داره بعضی ها بیمه می خوان بعضی ها نه. البته اگه مدارک معتبر به جز نامه سابقه کار مثل فیش حقوقی یا قرارداد کار داشته باشین ممکن هست قبول کنند.

دوستان من ایمیل اسسورم رو از کجا میشه گیر بیارم جناب ISSAH که خیلی هم همه رو به درد سر انداخته . کلا engineers Australia با ایمیل میونه خوبی نداره و اصلا انگار نه انگار که یکی باید جوابگو باشه .
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

دوستان گرامی لطفا راهنمایی بفرمایید:
    شرایط من و خانمم به صورت زیر هست، می خوام بدونم با شرایط زیر می تونم برای استرالیا خودم اقدام کنم؟ یا باید وکیل بگیرم؟
    شرایط من:
    28 ساله، لیسانس(IT) از پیام نور معدل 14.70، فوق لیسانس از دانشگاه شیراز (IT) با معدل 17.90
    2 سال سابقه کار با بیمه بعد از لیسانس، 3 سال سابقه کار با بیمه همزمان با ارشد. یعنی 5 سال سابقه کار
    آیلتس 6 همه اسکیل ها رو 6 شدم.
    چند مقاله و سابقه تدریس تو دانشگاه و CV نه چندان بدی دارم.
    شرایط همسرم:
    28 ساله، لیسانس IT از پیام نور معدل 15
    2 سال سابقه کار با بیمه
    آیلتس 6 جنرال، فقط اسکیل ریدینگ رو 5 شدند و بقیه اسکیل ها 6 یا بالای 6
    ----
    با توجه به شرایط بالا 55 امتیاز می گیرم اگه زبان خانمم رو قبول کنند با توجه به لیسانس و سابقه کارش 5 امتیاز بگیرم. امتیازم میشه 60
    سوالات من اینا هست:
    سوال اول: آیا سابقه کار همزمان با ارشد و قبول می کنند؟ اگه نه، به نظرتون می تونم با لیسانس اقدام کنم که بعد از لیسانسم 5 سال سابقه کار دارم. اگه آره لیسانس پیام نور رو 15 امتیاز میدن؟
    سوال دوم: آیا از آیلتس 6 خانمم برای امتیاز پارتنر، می تونم استفاده کنم؟
    -----
    پیشاپیش ممنون از وقتی که میگذارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط samba_a نمایش پست ها
    دوستان من ایمیل اسسورم رو از کجا میشه گیر بیارم جناب ISSAH که خیلی هم همه رو به درد سر انداخته . کلا engineers Australia با ایمیل میونه خوبی نداره و اصلا انگار نه انگار که یکی باید جوابگو باشه .
    اگر نمیتونی ایمیل اسسورت رو پیدا کنی- مستقیم با ذکر مشخصاتت و شماره سریال پرونده ات که تو پنل کاربریت هست به خود engineers Australia ایمیل بزن و مشکلت رو بهشون بگو. حتما جواب میدن.

با سلام
    راهنمایی برای skilled worker assessment

من مشغول به کار لوله کشی در ایران با سه سال سابقه کار و مدرک فنی حرفه ای هستم .از اونجایی که شغل من تو لیست occupation list استرالیا موجود هست نیاز به اسسمنت دارم که با پیگیری که انجام دادم متوجه شدم نیاز به اسسمنت توسط TRA دارم که واسه ایرانیا از دانشگاه ویکتوریا انجام میشه.
    خب سوال:

مدرک فنی تاثیر داره؟

واسه اسسمنت خودم می خام اقدام کنم ولی برای شروع پروسه و مراحل اون شدیدن به راهنمایی نیاز دارم.خواهشن راهنمایی کنید.

در صورت ارزیابی مثبت مدرک نهایی چقدر اعتبار داره؟

چه مدارک دیگه ای به پروسه کمک می کنه؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط callofduty نمایش پست ها
    با سلام
    راهنمایی برای skilled worker assessment

من مشغول به کار لوله کشی در ایران با سه سال سابقه کار و مدرک فنی حرفه ای هستم .از اونجایی که شغل من تو لیست occupation list استرالیا موجود هست نیاز به اسسمنت دارم که با پیگیری که انجام دادم متوجه شدم نیاز به اسسمنت توسط TRA دارم که واسه ایرانیا از دانشگاه ویکتوریا انجام میشه.
    خب سوال:

مدرک فنی تاثیر داره؟

واسه اسسمنت خودم می خام اقدام کنم ولی برای شروع پروسه و مراحل اون شدیدن به راهنمایی نیاز دارم.خواهشن راهنمایی کنید.

در صورت ارزیابی مثبت مدرک نهایی چقدر اعتبار داره؟

چه مدارک دیگه ای به پروسه کمک می کنه؟

با تشکر
    با سلام دوست عزیز. در ابتدا باید شرایط خودتون رو اعم از سن ، مدرک تحصیلی، دانشگاه، مدرک زبان و ... بررسی کنید تا متوجه بشید که آیا واجد شرایط برای اقدام برای ویزا هستید یا خیر.
    در صورتی که مدرک فنی و حرفه ای شما جزو، مدارک تخصصی شما ( نه تحصیلی) باشد، تاثیر مثبت برای ارزیابی دارد( امتیاز ندارد)
    برای شروع صفحات قبلی را مطالعه بفرمایید. دوستان مراحل رو از ابتدا تا انتها به طور کامل تشریح کرده اند.
    مدارک در صورتی که ارزیابی بشوند تا 2 سال اعتبار دارند.

https://www.visamondial.com/%D9%85%D...4%DB%8C%D8%A7/
    هان مشو نومید، چون واقف نئی از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی های پنهان "غم مخور"

Junior Member

با سلام، من دو تا سوال داشتم، من خانم هستم و همسرم برای ویزای 189 اقدام کرده،
    اول اینکه خودم رشته لیسانس مهندسی صنایع هستم و 5 سال سابقه دارم، اما دوست ندارم اونجا کار مهندسی کنم و آرایشگری رو ترجیح میدم، دوره دیدم و تقریبا بلدم، به نظرتون این کارو کنم خوبه؟
    دوم اینکه ویزا به چه صورت میاد؟ به صورت یه برگه هستش که باید بگیریم بخوایم بریم یا اینکه از سفارت میگن بیاین پاسپورت هاتون مهر بخوره تا اوکی بشه؟ اگه فرد اصلی (همسرم) که اقدام کرده فعلا نخواد بیاد ،؛ من بعنوان نفر دوم تنها می تونم برم یا حتما باید با اون طرف باشم تا منو راه بدم

3DharvQd[QUOTE=mamoosh68;]با سلام دوست عزیز. در ابتدا باید شرایط خودتون رو اعم از سن ، مدرک تحصیلی، دانشگاه، مدرک زبان و ... بررسی کنید تا متوجه بشید که آیا واجد شرایط برای اقدام برای ویزا هستید یا خیر.در صورتی که مدرک فنی و حرفه ای شما جزو، مدارک تخصصی شما ( نه تحصیلی) باشد، تاثیر مثبت برای ارزیابی دارد( امتیاز ندارد)
    برای شروع صفحات قبلی را مطالعه بفرمایید. دوستان مراحل رو از ابتدا تا انتها به طور کامل تشریح کرده اند.

سلام.
    ممنون از جوابتون

من صفحات قبلی رو خوندم دوستان همه دارای مدرک اکادمیک بودن که این با مورد من تا یه جا هایی نمی خونه چون من می خام برا ویزا skilled worker شغل لوله کشی ارزیابی کنم و تحصیلات اکادمیک ندارم >مدرکم دیپلم(ریاضی) هست< و برا ارزیابی باید توسط TRA
    (Trades Recognition Australia)
    اقدام کنم.تا جایی که فهمیدم سابقه کار یه شرط اصلی هست .من سه سال سابقه کار دارم ولی خودتون بهتر می دونید تو ایران واسه این کارا (مثل لوله کشی)بیمه یا جواز یا فیش حقوقی در کار نیست (یعنی مرسوم نیست)و باید بگم همه سابقه کارم قبل از مدرک فنی هست .سنم 23 سال و زبان اینگلیسی قوی دارم ولی فعلن امتحان ندادم.

میشه راجع به روند ارزیابی توسط TRA راهنمایی یا چند تا منبع معرفی کنید.

سابقه کارم قبل از دریافت مدرک فنی هست .این موضوع اشکالی پیش نمی اره؟

برا سابقه کار باید چی کنم؟؟؟مهندس و پیمانکار اشنا دارم ;می تونن کمکی کنن؟

خواهشن اگه چیز دیگه ای هست که کمک کنه دریغ نکنید.

ممنون از همه

[QUOTE=callofduty;2271664]3DharvQd
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamoosh68;
    با سلام دوست عزیز. در ابتدا باید شرایط خودتون رو اعم از سن ، مدرک تحصیلی، دانشگاه، مدرک زبان و ... بررسی کنید تا متوجه بشید که آیا واجد شرایط برای اقدام برای ویزا هستید یا خیر.در صورتی که مدرک فنی و حرفه ای شما جزو، مدارک تخصصی شما ( نه تحصیلی) باشد، تاثیر مثبت برای ارزیابی دارد( امتیاز ندارد)

سلام.
    ممنون از جوابتون

من صفحات قبلی رو خوندم دوستان همه دارای مدرک اکادمیک بودن که این با مورد من تا یه جا هایی نمی خونه چون من می خام برا ویزا skilled worker شغل لوله کشی ارزیابی کنم و تحصیلات اکادمیک ندارم >مدرکم دیپلم(ریاضی) هست< و برا ارزیابی باید توسط TRA
    (Trades Recognition Australia)
    اقدام کنم.تا جایی که فهمیدم سابقه کار یه شرط اصلی هست .من سه سال سابقه کار دارم ولی خودتون بهتر می دونید تو ایران واسه این کارا (مثل لوله کشی)بیمه یا جواز یا فیش حقوقی در کار نیست (یعنی مرسوم نیست)و باید بگم همه سابقه کارم قبل از مدرک فنی هست .سنم 23 سال و زبان اینگلیسی قوی دارم ولی فعلن امتحان ندادم.

میشه راجع به روند ارزیابی توسط TRA راهنمایی یا چند تا منبع معرفی کنید.

سابقه کارم قبل از دریافت مدرک فنی هست .این موضوع اشکالی پیش نمی اره؟

برا سابقه کار باید چی کنم؟؟؟مهندس و پیمانکار اشنا دارم ;می تونن کمکی کنن؟

خواهشن اگه چیز دیگه ای هست که کمک کنه دریغ نکنید.

ممنون از همه

سلام دوست گرام،
    من مشخصا در مورد رشته ی شما، با توجه به اینکه فنی هست، اطلاع خاصی ندارم و جهت اینکه شما رو گمراه نکنم، در مورد رشته ی شما، اظهار نظر نمی کنم. پیشنهاد می کنم با یک موسسه یا یک وکیل مشورت بفرمایید. مطمنا یک وکیل اطلاعاتش در مورد کیس خاص شما، بیشتر از بنده هست.
    ببینید دوست گرامی، برای شروع در پروسه مهاجرت، یکسری شرایط و پیش شرایط حتما هر فردی باید داشته باشد تا این کار رو شروع کند. مهمترین و اولین مرحله، داشتن مدرک زبان است. شما بدون مدرک زبان، حتی با بیشترین سابقه کار نمی توانید ویزای کاری یا اقامت دایم بگیرید. در حال حاضر حداقل امتیاز برای شروع پروسه، آیلتس 6 هست . بنابرین اولین پیشنهاد دوستانه من به شما برادر خوبم، این است که سعی کنید زبانتون رو بیشتر و بیشتر بخونید تا مدرک آیلتس رو بگیرید( اگر 7 بگیرید که امتیاز بیشتری کسب می کنید)
    در مورد سابقه کار هم باید عرض کنم، "قوانین" استرالیا صراحتا قید شده است که فقط سوابق کاری بعد از فارغ التحصیلی و دریافت مدرک قابل ارزشیابی هستند. بنابرین سوابق کاری ( هرچقدر هم که باشند) که قبل از دریافت مدرک فارغ التحصیلیتون داشتید رو محاسبه نخواهند کرد. در مورد مهندس و پیمانکار آشنا، باید خدمت شما عرض کنم که ، با توجه به سخت گیری های اخیر( که قابل قبول هم هستن) از سوی سازمان های ارزشیابی ، حتما باید بیمه یا فیش حقوقی یا قرارداد کاری و یا هر مدرک دیگه ای که نشان بدهد ، شما در بازه ی زمان خاصی، در جایی مشغول بوده اید، اراِیه دهید. بنابرین اگر نظر من را بخواهید، من پیشنهاد نمی کنم که با توجه به داشتن مهندس و پیمانکار آشنا، مدرک سازی کنید. چون باید یکسری دیگر از مدارک نیز هم به سازمان ارزشیابی ارایه دهید که خارج از قدرت مهندس و پیمانکار آشنا هست.
    با توجه به سن مناسب شما و طبق فرموده ی خودتون که فرمودید زبان انگلیسی قوی دارم، بنده پیشنهاد می کنم که روی آیلتس 7 ( و حتی بالاتر ) برنامه ریزی کنید که بتوانید امتیاز زبان را بگرید. تا آن زمان هم سابقه کاریتون رو افزایش بدهید.

با ارزوی موفقیت
    هان مشو نومید، چون واقف نئی از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی های پنهان "غم مخور"

نقل قول نوشته اصلی توسط mahemah نمایش پست ها
    با سلام، من دو تا سوال داشتم، من خانم هستم و همسرم برای ویزای 189 اقدام کرده،
    اول اینکه خودم رشته لیسانس مهندسی صنایع هستم و 5 سال سابقه دارم، اما دوست ندارم اونجا کار مهندسی کنم و آرایشگری رو ترجیح میدم، دوره دیدم و تقریبا بلدم، به نظرتون این کارو کنم خوبه؟
    دوم اینکه ویزا به چه صورت میاد؟ به صورت یه برگه هستش که باید بگیریم بخوایم بریم یا اینکه از سفارت میگن بیاین پاسپورت هاتون مهر بخوره تا اوکی بشه؟ اگه فرد اصلی (همسرم) که اقدام کرده فعلا نخواد بیاد ،؛ من بعنوان نفر دوم تنها می تونم برم یا حتما باید با اون طرف باشم تا منو راه بدم
    دوست گرام،
    شما این سوالتون رو در تاپیک دیگر نیز مطرح کرده بودید و جواب مناسب هم گرفتید. نیازی نبود سوالتون رو در 2 تاپیک ارسال بفرمایید. این تاپیک ، مختص ارزیابی مدارک می باشد.

موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)