صفحه 82 از 158 نخستنخست ... 32727374757677787980818283848586878889909192132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mamoosh68 نمایش پست ها
    خدمت شما عرض شود که من برای امتحان آیلتس ثبت نام کردم و قرار هست ماه آینده امتحان بدهم. تمام سوابق کاری از شرکت های قبلی ام رو گرفتم. برای شرکتی که الان مشغول به کار هستم مردد هستم که الان نامه را بگیرم یا بگذارم بعد از امتحان ایلتسم. چون اگر الان نامه را بگیرم، شرکت، تاریخ امروز را در سر برگ می نویسد. ولی من از طرفی می خوام اسسمنت مدارکم رو زودتر شروع کنم و از طرفی می خواهم که سابقه کارم بیشتر بشود. چون خود پروسه اسسمنت تا ثبت در EOI حدود 2 ماه طول میکشه.

سوال اول) اگر اسسمنت مدارکم رو الان شروع کنم ،تکلیف 2 ماه ( و شاید ماه های بیشتر) که تا زمان ثبت مدارک در EOI در شرکت مشغول به کار هستم چه می شود؟

سوال دوم) اگر در نامه سابقه کاری که از شرکت الانم می گیرم، صراحتا تاریخ قرارداد ( از شهریور 94 تا شهریور 95) ذکر بشود، آیا سازمان ASC ، سابقه کارم را از شهریور 94 تا تاریخ امروز، قبول می کند یا همانطور که در نامه ی شرکت قید شده است، از شهریور 94 تا شهریور 95 قبول می کند؟

با احترام
    1- از شرکت یک نامه الان بگیر برای اسس شدن. و موقع EOI نامه جدید از شرکت بگیر که تا همون لحظه باشه. برای شما این اختلاف 2 ماه است و برای من نزدیک دوسال!
    2- مطمئنن تا روزی که نامه رو میگیرید قبول میکنه. اما در نظر داشته باشید که سازمان مهاجرت خودش در مرحله لاج دوباره سابقه کاریتون رو بر حسب اخرین نامه ای که گرفتید حساب خواهد کرد. پس نگران نباشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط jaliinoose نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال خیلی مهم
    اینجور که من خوندم و فهمیدم ، میشه نتیجه 2 امتحان زبان رو با هم فرستاد که نتایجش همپوشانی داشته باشه.
    سوال من اینه : میشه یکی از امتحان ها IELTS باشه و یکی دیگش TOEFL ?
    دوست عزیز این مورد (تیجه 2 امتحان زبان رو با هم فرستاد که نتایجش همپوشانی داشته باشه) مورد قبول سازمان های اسس کننده است و حتی نه تمام سازمان های اسس کننده. و برای لاج کردن حتما باید نمره شما در یک امتحان حد نصاب داشته باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا صرف داشتن بیمه تامین اجتماعی و گواهی اشتغال (بدون ارائه فیش حقوقی) برای EA و اداره مهاجرت کفایت می کند؟ یا حتما باید فیش حقوقی و قرارداد و مالیات و ... هم ارائه شود؟
    کفایت میکند ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanic - manufactur - azad uni

[QUOTE=smh173;2281195]دوست عزیز این مورد (تیجه 2 امتحان زبان رو با هم فرستاد که نتایجش همپوشانی داشته باشه) مورد قبول سازمان های اسس کننده است و حتی نه تمام سازمان های اسس کننده. و برای لاج کردن حتما باید نمره شما در یک امتحان حد نصاب داشته باشد.[/QUOTE

متوجه منظورتون هستم
    من برای اسس پرسیدم، میشه یکی از آزمون ها آیلتس باشه و دیگری تافل؟
    مثلا آیلتس S:6 R6 W:6 L:5.5 و تافل S:14 R: 15 W :19 L :18

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1987 نمایش پست ها
    سلام
    Engineering Australia برای ارزیابی مدارک سابقه کار نیاز داره یا نه؟!
    سلام،
    خیر رسما نیاز نداره
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

Junior Member

اگه ممکنه یکی کمک کنه، اگه خانومی نفر دوم باشه یعنی همسرش main applicnt باشه و ویزاشون 189 هم براشون بیاد و خانومه هم بره سفارت تو پاسپورتش هم مهر بخوره اما قبل از اینکه از ایران برن طلاق بگیرن، آیا شوهره می تونه کاری کنه که ویزای خانومه باطل بشه و جلوی رفتنش رو بگیره؟ ا

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام دوستان
    من موقع اسس مدارک لیسانس و فوق لیسانسم {مهندسی عمران} چون 2 تا از ریپورت هام براساس سابقه کارم بود. از من خواسته شد مدارکی دال بر سابقه کار ارایه دهم که من نامه های کاملی داشتم و اوکی هم شد.
    حالا می خواهم برای سابقه کار درخواست بدم. ولی بیمه ندارم. ایا امکان قبول سابقه کارم هست حالا یا نه. چون با درخوسات سریع حدود 650 دلار میشه.........حاضرم تمام دارایی را بدم خلاص بشم از این روند استرس اور و خسته کننده
    I spring over the spring with the spring in the spring

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من موقع اسس مدارک لیسانس و فوق لیسانسم {مهندسی عمران} چون 2 تا از ریپورت هام براساس سابقه کارم بود. از من خواسته شد مدارکی دال بر سابقه کار ارایه دهم که من نامه های کاملی داشتم و اوکی هم شد.
    حالا می خواهم برای سابقه کار درخواست بدم. ولی بیمه ندارم. ایا امکان قبول سابقه کارم هست حالا یا نه. چون با درخوسات سریع حدود 650 دلار میشه.........حاضرم تمام دارایی را بدم خلاص بشم از این روند استرس اور و خسته کننده

تا جایی که من فهمیدم بیمه الزامی نیست. نشون دادن مدارکی که کارشناساشون رو قانع کنه که کار کردید کفایت میکنه. حتی ممکنه که این مدارک تنها یک نامه سابقه کار باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamr1 نمایش پست ها
    سلام،
    خیر رسما نیاز نداره
    اینکه میگید (رسما) دلیل خاصی داره؟

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط smh173 نمایش پست ها
    تا جایی که من فهمیدم بیمه الزامی نیست. نشون دادن مدارکی که کارشناساشون رو قانع کنه که کار کردید کفایت میکنه. حتی ممکنه که این مدارک تنها یک نامه سابقه کار باشه.
    دوستان با توجه به اینکه fast Track حدود 2 هفته ای میاد ولی هزینه را 275 دلار افزایش میدهد. حالت معمولی چقدر طول میکشه {میشه تقریبا 350 دلار}؟؟؟؟؟
    I spring over the spring with the spring in the spring

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)