صفحه 84 از 158 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091929394134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak1438 نمایش پست ها
    نمره ای که EA می خواد آیلتس 6 یا معادل تاقل هست فکر نکنم گرفتنش زیاد سخت باشه و در ضمن برای PR هم حداقل همین نمره رو داشته باشین این مینیمم نمره هست که باید تو شروع فرایند مهاحرت کسب کنید
    این 4 اسکیل 6 مشکل شده. یک اسکیلش زیر 6 می مونه.
    اورالش 6

با سلام خدمت همه دوستان
    من نرم افزار کامپیوتر خوندم و فوق دیپلم رو در سال 85، لیسانس رو در سال 90 و فوق لیسانس رو الان در سال 95 دارم میگیرم که البته دارم پایان نامه رو دفاع میکنم
    فوق لیسانسم که چون پایان نامه رو هنورز دفاع نکردم همه میگن مورد قبول نیست
    اما در مورد لیسانس و فوق دیپلم بنده :
    من لیسانس رو از دانشگاه غیرانتفاعی یکی از شهرهای خراسان و فوق دیپلم رو از یکی دانشکده های فنی گرفتم که دولتی هستن.
    بعضی ها میگن که لیسانس من چون غیر انتفاعی هست section 2 محاسبه خواهد شد و مدرکم رو معادل فوق دیپلم محسوب میکنن.
    بنده هم از سال 85 بعد گرفتن فوق دیپلم سابقه کار دارم که 3 سال کار دولتی و 7 سال بعد هم کار خصوصی که خودم شرکتی تاسیس کردم و سابقه و تجربه خوبی دارم.
    با این تفاسیر اگه لیسانس من معادل فوق دیپلم محسوب بشه آیا سابقه کار قبل لیسانس رو قبول میکنن ؟ چون بعد لیسانس 4 سال و نیم سابقه دارم ولی بعد فوق دیپلم نزدیک 10 سال
    سئوال بعد اینکه آیا anzsco دقیقا باید مطابق با مدرک تحصیلیت باشه ؟ یا سابقه ای که داری و یا نه تخصصی که میخوای اقدام کنی ؟
    چون من تحصیلات مهندسی نرم افزار دارم و سابقه کاری هم در این زمینه و هم برنامه نویسی و طراحی وب. ولی یکی از این شرکت ها میگفت چون واست فوق دیپلم حساب میکنن باید anzsco حتما software technician باشه و نمیتونم software engineer رو انتخاب کنم. در صورتی که این حرف درست باشه آیا میتونم برای software programmer یا web designer اقدام کنم با توجه به اینکه نرم افزار خوندم و سابقه برنامه نویسی نرم افزار و طراحی وب رو دارم

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید چون خیلی سر در گم هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_mostafavi نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    من نرم افزار کامپیوتر خوندم و فوق دیپلم رو در سال 85، لیسانس رو در سال 90 و فوق لیسانس رو الان در سال 95 دارم میگیرم که البته دارم پایان نامه رو دفاع میکنم
    من لیسانس رو از دانشگاه غیرانتفاعی یکی از شهرهای خراسان و فوق دیپلم رو از یکی دانشکده های فنی گرفتم که دولتی هستن.
    بعضی ها میگن که لیسانس من چون غیر انتفاعی هست section 2 محاسبه خواهد شد و مدرکم رو معادل فوق دیپلم محسوب میکنن.
    بنده هم از سال 85 بعد گرفتن فوق دیپلم سابقه کار دارم که 3 سال کار دولتی و 7 سال بعد هم کار خصوصی که خودم شرکتی تاسیس کردم و سابقه و تجربه خوبی دارم.
    با این تفاسیر اگه لیسانس من معادل فوق دیپلم محسوب بشه آیا سابقه کار قبل لیسانس رو قبول میکنن ؟ چون بعد لیسانس 4 سال و نیم سابقه دارم ولی بعد فوق دیپلم نزدیک 10 سال
    سئوال بعد اینکه آیا anzsco دقیقا باید مطابق با مدرک تحصیلیت باشه ؟ یا سابقه ای که داری و یا نه تخصصی که میخوای اقدام کنی ؟
    چون من تحصیلات مهندسی نرم افزار دارم و سابقه کاری هم در این زمینه و هم برنامه نویسی و طراحی وب. ولی یکی از این شرکت ها میگفت چون واست فوق دیپلم حساب میکنن باید anzsco حتما software technician باشه و نمیتونم software engineer رو انتخاب کنم. در صورتی که این حرف درست باشه آیا میتونم برای software programmer یا web designer اقدام کنم با توجه به اینکه نرم افزار خوندم و سابقه برنامه نویسی نرم افزار و طراحی وب رو دارم

دوست عزیز یه نکته میگم برای همه چیز صادقه: اینکه فلانی نظرش اینه،فلانی نظرش اونه فقط به این درد میخوره بری بیشتر تحقیق کنی نه اینکه بر اساس اون تصمیم بگیری. پس به جای اینکه به حرف یکی که اصلا معلوم نیست چکاره است اکتفا کنی و بگی مدرکم معادل فوق دیپلمه، یه ایمیل به انشگاه مورد نظرت بزن و همین سوال رو از خودشون بپرس. جواب از اون مطمین ترنخواهی گرفت.

موفق باشید
    شیرینی یکبار پیروز شدن به تلخی صد بار شکست خوردن میارزد. (سقراط)

نقل قول نوشته اصلی توسط dragonfly نمایش پست ها
    دوست عزیز یه نکته میگم برای همه چیز صادقه: اینکه فلانی نظرش اینه،فلانی نظرش اونه فقط به این درد میخوره بری بیشتر تحقیق کنی نه اینکه بر اساس اون تصمیم بگیری. پس به جای اینکه به حرف یکی که اصلا معلوم نیست چکاره است اکتفا کنی و بگی مدرکم معادل فوق دیپلمه، یه ایمیل به انشگاه مورد نظرت بزن و همین سوال رو از خودشون بپرس. جواب از اون مطمین ترنخواهی گرفت.

موفق باشید
    ممنون ولی خب اون دانشگاه از کجا میدونه که استرالیا اونا رو توی section 1 محسوب میکنن یا section 2؟
    جواب این سئوال چی ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_mostafavi نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان

یه سایتی هست به اسم dELTAIMMIGRATION.COM.AU یه قسمت FREE ASSESSMENT داره. مشخصاتتون رو بزنید. مطابق با قوانین استرالیا است ببینید تحصیلاتتون 10 امتیاز میشه یا15 امتیاز. یه سایت هم هست به اسم https://www.anzscosearch.com/ برای هر رشته شرح وظایف نوشته . ببینید کارتون به چه رشته ای نزدیکه. میتونین با یه وکیل هم صحبت کنین اکثر وکیل ها یه جلسه مشاوره رایگان دارن که یه دید کلی از شرایطتون بهتون میدن.
    موفق باشین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

ممنون که جواب دادین.
    1. حالا بالاخره من چی کار کنم؟ شرکتی که براش کار کردم توی لیست تحریم نفت و گازه. مگه اصلا سیاست استرالیا در قبال تحریم های نفت و گاز عوض نشده؟ پس این چیه اینجا توی سایت DFAT زده؟
    http://dfat.gov.au/international-rel...ages/iran.aspx
    2. آخه اگر سابقه کار رو ندم 5 امیتاز کم میارم. از طرفی سابقه کار بدون بیمه رو ظاهرا قبول ندارن. آیا سابقه کار بدون بیمه رو قبول میکنن؟ کلا اگر این شرکت رو ندم دیگه سابقه کار ندارم و اوضاع خراب میشه برای ویزا!

نقل قول نوشته اصلی توسط smh173 نمایش پست ها
    یکی از دوستان در شرایط مشابه با وکیل صحبت کرده بود. وکیل گفته بود زیاد امید نداشته باش. اون پیشنهاد داده بود سابقه اون شرکت رو نشون نده و اگر میتونه از جای دیگه نامه سابقه کار بگیره. گفت شاید مراحل اولیه رو با موفقیت بگذرونی اما تو چک امنیتی به مشکل بخوری.
    از طرفی دیگه دوستانی رو می شناسم که با شرایط مشابه و کار در شرکت های تحریم شده مهاجرت کردن و به مشکل نخوردن.

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوستان من دیروز برای MSA EA FAST TRACK اقدام کردم، حدودن چقدر طول میکشه جوابش بیاد به نظرتون با توجه به اینکه الان EOFY هم هست؟!؟!
    آیا وقت آن نرسیده که از کسانی که به ما کمک میکنند با دادن امتیاز قدردانی کنیم؟ نه نرسیده واقعن؟!؟!

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط whoknowshimsel نمایش پست ها
    ممنون که جواب دادین.
    1. حالا بالاخره من چی کار کنم؟ شرکتی که براش کار کردم توی لیست تحریم نفت و گازه. مگه اصلا سیاست استرالیا در قبال تحریم های نفت و گاز عوض نشده؟ پس این چیه اینجا توی سایت DFAT زده؟
    http://dfat.gov.au/international-rel...ages/iran.aspx
    2. آخه اگر سابقه کار رو ندم 5 امیتاز کم میارم. از طرفی سابقه کار بدون بیمه رو ظاهرا قبول ندارن. آیا سابقه کار بدون بیمه رو قبول میکنن؟ کلا اگر این شرکت رو ندم دیگه سابقه کار ندارم و اوضاع خراب میشه برای ویزا!

سابقه کار بدون بیمه را هم قبول می کنن. گواهی کار و قرارداد و در بعضی اوقات فیش حقوقی می تونه ادعای شما را ثابت کنه

Junior Member

سلام دوستان
    می خواستم بدونم شرایط من اینه

فوق لیسانس فناوری اطلاعات - شبکه های کامپیوتری
    لیسانس کامپیوتر - سخت افزار
    ۳۴ سال مجرد
    بالای ۸-۹ سال سابقه کار
    ایلتس ۷.۵ همه اسکیل ها بالای ۷
    من دانمارک هستم الان با گرین کارت..
    برای assessment که توسط ACS باید انجام بشه من SOL 263111 هستم

سوال :
    مدارک تحصیلی و ریزنمرات و شناسنامه ترجمه رسمی شده مهر وزارت خارجه و .. داره و پلمپ هستند اینجا دانمارک هست
    مدارک و باید کپی گرفت ازش و بعد مهر ناتی بخوره کافیه؟
    بعد پلمپ ترجمه ها باز میشه و بعد کپی میگیرند؟
    بفرستم ایران انجام بشه یا دانمارک ؟
    سابقه کار رو اگر انگلیسی بگیرم فقط بدم وکیل ناتی مهر کنه کفایت می کنه؟
    باید بیمه هم داشته باشم؟ من ۶ سالشون بیمه دارم؟
    خدمت سربازی و باید چیکار کرد من بزنم داشتم کار می کردم مشکلی نداره در اون زمان full-time؟
    من درحال کار فوق لیسانس خوندم اونم بزنم full-time کار میکردم چی؟
    هزینه مهر تاتی چقدره و اینکه برای ACS چقدر هزینه میشه؟

ممنون دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

من با یک وکیل مهاجرتی صحبت کردم و بهم پیشنهاد داد که الان برای ویزای دانشجویی قسمتی از سابقه کارم که شرکتش توی لیست تحریم نیست رو بدم و بعدا برای PR، کل سابقه ام که اون شرکتی که توی لیست تحریم نفت و گاز هست رو اضافه کنم. آیا این کار خطرناک نیست؟ چون یه جورایی مخفی کردن اطلاعات هست و من شنیدم ممکنه به خاطر این کار، ویزای تحصیلی رو هم کنسل کنند. موندم چی کار کنم. خواهش می کنم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    سابقه کار بدون بیمه را هم قبول می کنن. گواهی کار و قرارداد و در بعضی اوقات فیش حقوقی می تونه ادعای شما را ثابت کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)