صفحه 86 از 158 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293949596136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Azii1983 نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوالی داشتم. ممنون میشم دوستان با تجربه جواب بدن. این طبیعیه که این وقت سال پروسه ارزیابی مدارک طولانی تر میشه؟
    رشته تحصیلی من حسابداریه. مدارکم به سازمان CA فرستاده شده خواستم از سیستم Express استفاده کنم که بعد از 5 روز کاری جواب ارزیابی رو میدن که به خاطر استفاده از این روش 100 دلار هم بیشتر پرداخت کردم. ولی الان 12 روزه که گذشته خبری نیست. با موسسه وکیلم تماس میگیرم و ازشون میپرسم که چرا انقدر دیر شده به من میگن که چون الان پایان سال اوناست پروسه اسسمنت طولانی شده. درست میگن؟ یا دارن منو دست به سر میکنن؟ دیگه به این کلاه بردارا اعتماد ندارم. از بس دزدن نا مردا
    تاجایی که من میدونم، آخر سال مالی اینجا ارتباطی به روند کارهای اداری نداره...اما افزایش تقاضا برای Express یا تعطیلات رسمی مختص ایالتی که دارن ارزیابی میکنن میتونه رو تعداد روز کاری اثرداشته باشه.
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Missmina نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    یه سوال داشتم وقتی توی سایت نوشته باشه اسکن مدارک
    همون ترجمه بدون مهر دادگستری قابل قبول هست؟
    این مدارک جهت ریجسیتر شدن و ثبت مدارک تحصیلی پزشکی پیش نیاز جهت ثبت نام امتحان mcqپزشکی میباشد
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    اصولا ترجمه صرف مدارک فاقد اعتباره، چون هرکسی درست یا غلط میتونه ترجمه کنه
    وقتی اعتبار پیدا میکنه که یه سازمان تایید کننده نام آشنای بین المللی تایید کنه که 2 حالت داره: تایید وزارت خارجه (که قبلش نیاز به تایید دادگستری مبنی به اعتبار دارالترجمه داره) و یا تایید ناتی
    ناگفته نمونه که اگه هدف از ترجمه مدارک فقط برای استرالیاست، گزینه ناتی معتبرترین، سریعترین و ارزونترین آپشن هست
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

Junior Member

سلام، من تقریبا نصفه بیشتر پست های این تاپیک رو خوندنم ولی تقریبا هیچ کسی به این سوال پاسخ نداده بود .
    لسیت مرجع سکشن بندی دانشگاه ها رو از کجا باید پیدا کرد ؟( که امتیاز کامل یا ناقص بودن مدرک تحصیلی رو میشه بر اون اساس فهمید)

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط Azii1983 نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوالی داشتم. ممنون میشم دوستان با تجربه جواب بدن. این طبیعیه که این وقت سال پروسه ارزیابی مدارک طولانی تر میشه؟
    رشته تحصیلی من حسابداریه. مدارکم به سازمان CA فرستاده شده خواستم از سیستم Express استفاده کنم که بعد از 5 روز کاری جواب ارزیابی رو میدن که به خاطر استفاده از این روش 100 دلار هم بیشتر پرداخت کردم. ولی الان 12 روزه که گذشته خبری نیست. با موسسه وکیلم تماس میگیرم و ازشون میپرسم که چرا انقدر دیر شده به من میگن که چون الان پایان سال اوناست پروسه اسسمنت طولانی شده. درست میگن؟ یا دارن منو دست به سر میکنن؟ دیگه به این کلاه بردارا اعتماد ندارم. از بس دزدن نا مردا

من مدارکم رو برای اسس به EA فرستادم سیستم FastTrack که 5 روزه جواب میدن ولی بیشتر از 10 روز طول کشید ممکنه پیش بیاد من ایمیل زدم گفتند در دست بررسیه . ایشالا برای شما هم میاد ولی میتونین ایمیل بزنین

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط merkut نمایش پست ها
    سلام، من تقریبا نصفه بیشتر پست های این تاپیک رو خوندنم ولی تقریبا هیچ کسی به این سوال پاسخ نداده بود .
    لسیت مرجع سکشن بندی دانشگاه ها رو از کجا باید پیدا کرد ؟( که امتیاز کامل یا ناقص بودن مدرک تحصیلی رو میشه بر اون اساس فهمید)
    من یادمه یکی یه لینک گذاشته بود ولی من پیشنهاد میدم از سایت Deltaiimigration.com.au استفاده کنین. در بخش Free assessment اسم دانشگاه و رشته خودتون رو بزنین در نتایج مشاهده کنین سکشن چند حساب شدین

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام دوستان
    من 2 ماه پیش برای
    Migration Skills Assessment Competency Demonstration Report
    اقدام کردم و گواهی زیر را دریافت کردم
    Professional Engineer Skill Level 1 Civil Engineer
    3 روز پیش اقدام کردم برای
    Relevant Skilled Employment Assessment
    بعد از من خواسته شد برای بیمه من هم توضیح دادم که ندارم اما سایر مدارک کمکی را ارسال کردم
    الان ایمیلی درفات کردم به این صورت
    Congratulations!
    Engineers Australia has completed the assessment of your Migration Skills Assessment (MSA) Application.
    Please find attached the official assessment outcome letter.
    و دقیقا همون نامه
    را با تاریخ جدید برام پست کردن بدون اشاره به سابقه کار؟؟؟؟؟
    باید چکار کنم؟
    چطور assessor به ایمیل بزنم؟؟؟؟؟
    360 دلار رفت هوا!!!
    http://uupload.ir/files/pf14_2016-07-08_10-39-39.png
    I spring over the spring with the spring in the spring

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 2 ماه پیش برای
    اقدام کردم و گواهی زیر را دریافت کردم
    Professional Engineer Skill Level 1 Civil Engineer
    3 روز پیش اقدام کردم برای
    Relevant Skilled Employment Assessment
    بعد از من خواسته شد برای بیمه من هم توضیح دادم که ندارم اما سایر مدارک کمکی را ارسال کردم
    الان ایمیلی درفات کردم به این صورت
    Congratulations!
    Engineers Australia has completed the assessment of your Migration Skills Assessment (MSA) Application.
    Please find attached the official assessment outcome letter.
    و دقیقا همون نامه
    را با تاریخ جدید برام پست کردن بدون اشاره به سابقه کار؟؟؟؟؟
    باید چکار کنم؟
    چطور assessor به ایمیل بزنم؟؟؟؟؟
    360 دلار رفت هوا!!!
    http://uupload.ir/files/pf14_2016-07-08_10-39-39.png
    متاسفم، مدارک کمکی شما براشون کافی نبوده و قبول نکردن (بیمه مهمه براشون: برای من با اینکه نامه بیمه داشتم، ازم خواستن جزئیات ماه به ماه سابقه بیمه رو مجددا بگیرم، ترجمه کنم بفرستم دوباره!!!)
    ممکنه بتونید appeal کنید نتیجه نهایی رو؛ اگه مطمئن هستید مدارک محکم دال بر سابقه کار دارید

لطفا نتیجه نهایی رو برای استفاده سایر دوستان همینجا به اشتراک بذارید
    سابکلاس 574

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

با سلام خدمت دوستانی که استرالیا هستند... کسانی که هنوز نیومدن! و کسانی که با برداشته شدن تحریم ها هنوز هم ویزاشون رد میشه به دلایل نامشخص!

برای گرفتن اسپانسر شیپ و اسسس مدارک ایا باید یک سال سابقه کار داشته باشیم؟ من سابقه ریسرچ در دانشگاه را دارم! قبول نمی کنند یعنی؟

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستانی که استرالیا هستند... کسانی که هنوز نیومدن! و کسانی که با برداشته شدن تحریم ها هنوز هم ویزاشون رد میشه به دلایل نامشخص!

برای گرفتن اسپانسر شیپ و اسسس مدارک ایا باید یک سال سابقه کار داشته باشیم؟ من سابقه ریسرچ در دانشگاه را دارم! قبول نمی کنند یعنی؟
    برای ارزیابی مدرک از مهندسین استرالیا EA نیاز به سابقه کار نیست. بستگی به مدرکتون داره.
    آیا وقت آن نرسیده که از کسانی که به ما کمک میکنند با دادن امتیاز قدردانی کنیم؟ نه نرسیده واقعن؟!؟!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

برأي اسپانسرشيپ چطور؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirmortazavi نمایش پست ها
    برای ارزیابی مدرک از مهندسین استرالیا EA نیاز به سابقه کار نیست. بستگی به مدرکتون داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)