صفحه 87 از 158 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    برأي اسپانسرشيپ چطور؟
    هر ایالت برای هر رشته حد مورد نیاز خودش رو داره، بهتره بگید چه تخصصی دارید و چه ایالتی مد نظرتون هست.
    آیا وقت آن نرسیده که از کسانی که به ما کمک میکنند با دادن امتیاز قدردانی کنیم؟ نه نرسیده واقعن؟!؟!

سلام
    دوستان من قبلا سه سال پیش مدارکم رو اسس کردم ازacs بعد معادل فوق دیپلم ارزیابی شد و 6 سال از سابقه کارم کم شد حالا که سابقه کارم بیشتر شده آیا قوانین تغییری نکرده که 6 سال کم نشه؟ سکشن دانشگا ه ها چی؟ این قضیه renew کردن اسسمنت چیه؟

Junior Member

جهت اطلاع دوستان؛ جدیدا دادگستری بخشنامه رسمی داده که ترجمه ناتی را به رسمیت نمیشناسه و خواسته که کسی انجام نده. به همین دلیل بسیاری از کسانی که مهر ناتی میزدن، دیگه این کار رو انجام نمیدن. الان همون دارلترجمه ای که دوستمون گفت و یه جای دیگه فقط مهر میزنه و جالب اینجاست که چون میدونن فقط خودشون هستند، هزینه ها رو هم افزایش دادند، طوری که تفاوت چندانی با مهر دادگستری و وزارت خارجه نداره

Junior Member

سلام. من ارشد مهندسی کشاورزی گرایش آبیاری هستم و میخوام مدارکم رو واسه ارزیابی بفرستم .3تا گزینه دارم . بهم گفتن هم به عنوان Agricultural Consultant میتونم باشم یا Agricultural Scientist که سازمان وتاسس ارزیابی میکنه و چندتا وکیل هم بهم گفتن بهتره که به عنوان Agricultural Engineer توسط موسسه EA ارزیابی کنم. شرکتی که دارم کار میکنم واسه عنوان شغلی و شرح وظایف هرچی بخوام بهم میده و محدودیتی ندارم. الان نمیدونم کدوم موسسه واسه ارزیابی واسه من بهتره. ممنون میشم راهنماییم کنید

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mkh92 نمایش پست ها
    سلام. من ارشد مهندسی کشاورزی گرایش آبیاری هستم و میخوام مدارکم رو واسه ارزیابی بفرستم .3تا گزینه دارم . بهم گفتن هم به عنوان Agricultural Consultant میتونم باشم یا Agricultural Scientist که سازمان وتاسس ارزیابی میکنه و چندتا وکیل هم بهم گفتن بهتره که به عنوان Agricultural Engineer توسط موسسه EA ارزیابی کنم. شرکتی که دارم کار میکنم واسه عنوان شغلی و شرح وظایف هرچی بخوام بهم میده و محدودیتی ندارم. الان نمیدونم کدوم موسسه واسه ارزیابی واسه من بهتره. ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام دوست عزیز،
    رشته شما رو فقط EA ارزیابی میکنه و موسسه وت به شما اسس نمیده. دوست خودم هم رشته ای شما برای وت فرستاد و بهش اسس ندادن و نامرتبط ذکر کردن. به نظرم ریسکش بالاست برای وت بفرستید.

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Barana66 نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون میشم نتیجه اسستونو اینجا با تاریخش بزارید.
    هنوز نیومده جوابش ولی امروز استوسش از انتظار به پروسسینگ عوض شده....
    آیا وقت آن نرسیده که از کسانی که به ما کمک میکنند با دادن امتیاز قدردانی کنیم؟ نه نرسیده واقعن؟!؟!

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

یک سوال: دوستان از کسی تا به حال برای ارزیابی مدرک در خواست ارائه معافیت سربازی رو کردن؟ الان امروز اسسور بهم ایمیل زده و اینو خواسته در حالی که من اصلن سربازی نرفتم! (مدرک وثیقه با ترجمش رو دارم)
    اگر کسی رو میشناسید که بتونه توی اصلاح CDR هم کمکم کنه ممنون میشم بهم معرفی کنید.
    EA skilled assessment for civil engineer

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    متاسفم، مدارک کمکی شما براشون کافی نبوده و قبول نکردن (بیمه مهمه براشون: برای من با اینکه نامه بیمه داشتم، ازم خواستن جزئیات ماه به ماه سابقه بیمه رو مجددا بگیرم، ترجمه کنم بفرستم دوباره!!!)
    ممکنه بتونید appeal کنید نتیجه نهایی رو؛ اگه مطمئن هستید مدارک محکم دال بر سابقه کار دارید

لطفا نتیجه نهایی رو برای استفاده سایر دوستان همینجا به اشتراک بذارید

سلام
    والا زنگ زدم گفتن اگر نزدیم چیزی در مورد سابقه کار قبول نیست؟ گفتم چرا \س تبریک گفتید واسه چیزی که 3 ماه \یش 1000 دلار دادم و گرفتم. حالا برای اینکه این 400 دلار را حلال کنید تبریک گفتید!!! گفت ایمیل بزن ما بررسی میکنیم. داره 2 هفته میشه!!!!
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical laboratory science

سلام دوستان وقتتون بخير
    من كارشناسى علوم ازمايشگاهى دارم ميخوام براى استراليا اقدام كنم ولى نميدونم شرايط ارزيابي مدركم چه طوريه؟و اينكه ريجستر بشم بايد حتما يك سال ديگه اونجا درس بخون؟ازمونش چطوريه؟خيلى سخته؟راهى نيست زمانه رو كم تَر كنم

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی برق قدرت دانشگاه صنعتی امیرکبیز

سلام به همه ی دوستان، مهندسین جوان.
    دوستان مدرک آیلتس رو باید چجوری بفرستیم واسه EA؟!
    اگه از داخل استرالیا اقدام کنیم واسه اسس، تاثیر بهتری داره؟!

کپی برابر اصل رو بفرستیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)