صفحه 89 از 158 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, Concordia

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام،
    بنده کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی نرم افزار از دانشگاه آزاد واحد رودهن دارم که احتمالا سکشن دو حساب می شود و مدرکم معادل لیسانش نخواهد بود. در ضمن ۵ سال سابقه کار دارم.
    با توجه به اینکه من قصد انتخاب کد شغلی Developer Programmer را دارم و در توضیحات نوشته مدرک لیسانس یا بالاتر می خواهد،‌ مشکلی پیش نخواهد آمد؟

Skill Level 1 : Occupations at Skill Level 1 have a level of skill commensurate with a bachelor degree or higher qualification. At least five years of relevant experience may substitute for the formal qualification. In some instances relevant experience and/or on-the-job training may be required in addition to the formal qualification.

پیشاپیش ممنون

Junior Member

شرایط پیچیده!!
    سلام به همه دوستان و تشکر از کسانی که تجربیاتشون رو به خوبی به اشتراک میزارن
    من قصد دارم برای ویزای 190 اقدام کنم و هنوز چند نکته ابهام دارم، ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره کمک کنه.
    شرایط من اینه : کارشناسی زیست شناسی دانشگاه تبریز 1381 (سکشن 1 هست ولی معدلم پایینه 13!!). ارشد زیست شناسی بهشتی 1386. 9 سال سایقه کار (7 سال با بیمه). کارم مرتبط با 251311: Environmental Health Officer (که در لیست سیدنی هست و ترجیح من سیدنیه به خاطر دوستام که اونجان). Life-Scientists-nec/234599 هم میتونم اقدام کنم که بیشتر به رشته تحصیلیم می خوره و سابقه کار هم مرتبطه ولی شهر ملبورن هست. و اما سوالات من:
    1- آیا رشته تحصیلی و سابقه کار اینقدر با هم متفاوت باشه مشکلی از طرف وت اسس در فرآیند ارزیابی ایجاد نمیکنه؟!
    2- با توجه به اینکه وت اسس 1 سال اول بعد از فارغ التحصیلی رو توی سابقه معمولا حساب نمیکنه به نظر علمای فروم ارشد رو بفرستم بهتره یا لیسانس رو؟!
    3- سه سال و نیم از سابقه بیمه ای من توی یک شرکت نفتی که تحریمه (شاید الان دیگه تحریم نباشه!) بوده، پیشنهاد کسانی که تو این زمینه تجربه دارن چیه؟!
    خیلیم ممنون که راهنمایی می کنید . D:

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_an نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میتونه بهم بگه که منظور از "Social securities for your employment" چی هست؟
    من خودم به صورت آنلاین واسه Vetassess مدارکم رو فرستادم الان بهم پیام دادن که این مدرکت کم هست. راستش منظورشون رو نفهمیدم که دقیقا چی میخوان.
    ممنون
    یعنی برای سابقه کاری که CLAIM کردید سابقه بیمه تون رو ارسال کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering-Azad Ahvaz

سلام دوستان.. کسی اطلاع داره که :
    1 - سابقه کار همزمان با سربازی (امریه آموزش و پرورش ،3 روز در هفته) مورد قبوله ؟؟؟
    2-اگه سابقه کار 5سال با بیمه و 3 سال بدون بیمه باشه 8 سالش تایید میشه ؟؟؟
    تشکر..

با سلام،
    صفحات بسیاری از این فروم بسیار مفید رو خواندم اما پاسخی برای این سوال پیدا نکردم. در EA Booklet 2016 آمده که متقاضیان از کشورهایی که سربازی اجباری در انها وجود داره، باید مدرکی دال بر معافیت یا انجام خدمت سربازی ارائه بدهند. بنده برای تحصیلات دکترا از ایران خارج شدم و برنگشتم برای سربازی. آیا ارائه این مدرک واقعا لازمه؟ و اگر پاسخ مثبت هست، شخصی مثل من چه باید ارائه بکنه به EA?

یک سوال دیگه هم داشتم خدمت دوستان: من با مدرک PhD و نمره IELTS 8.5 امتیاز 65 رو میارم و میتونم برای subclass 189 اقدام کنم. سوالم اینه که آیا تنها نیاز به ارزیابی مدارک تحصیلی لیسانس و فوق و دکترا دارم؟ یا باید سابقه ی کار 2.5 ساله ام رو ارزیابی کنم در EA؟ پیشاپیش ممنون از پاسخ دوستان
    ویرایش توسط ali.pourmousavi : August 6th, 2016 در ساعت 09:39 AM دلیل: اضافه کردن سوال جدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jalal1985 نمایش پست ها
    سلام دوستان.. کسی اطلاع داره که :
    1 - سابقه کار همزمان با سربازی (امریه آموزش و پرورش ،3 روز در هفته) مورد قبوله ؟؟؟
    2-اگه سابقه کار 5سال با بیمه و 3 سال بدون بیمه باشه 8 سالش تایید میشه ؟؟؟
    تشکر..
    سلام. بستگی داره چند ساعت کار میکردید؟ سابقه کارتون در زمان سربازی چند ساعت در هفته بوده؟

برای آیندگان :

لیست سکشن بندی دانشگاه های ایران مبنای اسسمنت ACS
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

سلام ذوستان مدرک من دیپلم هست و 10 سال سابقه بیمه دارم سنم هم 28 سال هست کسی رو استرلیا نذارم هم ولی می خوام ببینم می تونم برم استرلیا برای ادامه تحصیل حالا به هزینه خودم یا چیز دیگه

کلا می خوام بدون کجا برم برای ادامه تحصیل فرقی برام نداره استرلیا یا جای دیکه . جایی که راحت تر باشه و بتونم برم
    10 سال سابقه کار و بیمه دارم

ممون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Hardware Engineering

سلام . من مدرک لیسانسم رو تو رشته مهندسی کامپیوتر سال 83 از دانشگاه آزاد گرفتم . بعدش 2.5 سال سابقه کار با بدون بیمه چون در حین سربازی بوده ( البته بیمه سربازی رو هم پرداخت کردم ) و 8.5 سال سابقه کار با بیمه دارم . سال 92 تا بهمن 94 هم از دانشگاه شیراز مدرک فوق لیسانس IT مجازی گرفتم که همزمان با سابقه کار با بیمه بوده . حالا که می خوام مدارک رو برای ACS بفرستم .
    با توجه به اینکه مدرک لیسانسم Section 2 هست آیا مدرک فوق لیسانس رو هم ارسال کنم تاثیری داره که پرونده معادل لیسانس بشه یا بدتر می شه و دنبال سابقه کار بعد فوق لیسانس می گردن؟چون برای ارسال به مدرک معادل لیسانس و هشت سال سابقه نیاز دارم حتما برای 190. آیلتس هم 6.5 دارم.

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

ببخشید فایده این سکشن ها چی هست؟ کسی که سکشن 1 باشه دیگه نیاز به اسس مدارک نداره دیگه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Lightmoon نمایش پست ها
    برای آیندگان :

لیست سکشن بندی دانشگاه های ایران مبنای اسسمنت ACS

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)