صفحه 9 از 158 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

دوستان سلام
    برای اسس کردن حتما دانشنامه را می خواهند یا در این مرحله با ترجمه گواهی موقت هم می شود اقدام کرد. من دانشنامه لیسانسم را دارم و گواهی موقت فوق لیسانس. الان استرالیا هستم و نمی تونم فعلا دانشنامه رو ازاد کنم. میشه هر دو مدرک رو فرستاد برای اسس؟
    ممنون اگر پاسخ دهید

ویرایش توسط nima201 : February 24th, 2015 در ساعت 08:38 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی آب- شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط nima201 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    برای اسس کردن حتما دانشنامه را می خواهند یا در این مرحله با ترجمه گواهی موقت هم می شود اقدام کرد. من دانشنامه لیسانسم را دارم و گواهی موقت فوق لیسانس. الان استرالیا هستم و نمی تونم فعلا دانشنامه رو ازاد کنم. میشه هر دو مدرک رو فرستاد برای اسس؟
    ممنون اگر پاسخ دهید

فکرنکنم بشه چون دارالترجمه فقط دانشنامه را ترجمه می کنه و مهر دادگستری میزنه. مدرک موقت قابل ترجمه نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی آب- شیراز

سلام خسته نباشید. من برای وت اسس اقدام کردم حالا می خوام هزینه را پرداخت کنم می تونم 810 دلارو بدم کسی از دبی با کردیت کارت برام بفرسه؟؟؟ یا اینکه باید حتما از صرافی ایران یا یکی از استرالیا باشه؟

Junior Member elisoly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.S.Environmental engineer - Islamic Azad University, Science and Research Branch, Tehran.

سلام. کسی که لیسانس داشته و با لیسانس اسس شده حالا فوق گرفته و بخواد با فوق اسس بشه سوابق کاری قبل از مرک فوق لیسانسش باطل میشه؟ من شش هفت سال سابقه کار بعد از لیسانس دارم اما وکیلم میگه اگه با فوق اسس بشی سابقه کارت از زمان گرفتن مدرک فوق حساب میشه؟!!! این غیر طبیعی نیست وقتی سابقه مار در راستای رشته ی لیسانس و فوق لیسانسته؟ به خاطر دانشگاه لیسانسم پروفشنال اسس نشدم و 5 امتیاز کم دارم اما با فوق میتونم اینو جبران کنم به شرطی که سابقه کارمو کم نکنن.
    ممنونم اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه.

سلام دوستان
    من مهندس مكانيك از دانشگاه آزاد دزفول رو دارم . مي خواستم بدونم اگر مداركم را براي ENGINEERS AUSTRALIA بفرستم دقيقا چه عنواني رو توي ASSESSMENT برام مينويسن ؟ بسيار مهم لطفا در صورت اطمينان پاسخ دهيد دوستان
    با تشكر
    ( من از يكي دو تا موسسه مهاجرتي پرسيدم گفتن SKILL LEVEL 1 نميشم و SKILL LEVEL 2 مي شم ولي نگفتن مطابق كدوم مدرك تحصيليشون )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی آب- شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط mshirinezhad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مهندس مكانيك از دانشگاه آزاد دزفول رو دارم . مي خواستم بدونم اگر مداركم را براي ENGINEERS AUSTRALIA بفرستم دقيقا چه عنواني رو توي ASSESSMENT برام مينويسن ؟ بسيار مهم لطفا در صورت اطمينان پاسخ دهيد دوستان
    با تشكر
    ( من از يكي دو تا موسسه مهاجرتي پرسيدم گفتن SKILL LEVEL 1 نميشم و SKILL LEVEL 2 مي شم ولي نگفتن مطابق كدوم مدرك تحصيليشون )
    خوب شما باید اول توی لیست مشاغل مورد نیاز توی سایت اداره مهاجرت نگاه کنید ببینید رشتتون جز لول یک هست یا دو. فکر می کنم دانشگاه آزاد دزفول جز دانشگاه درجه 2 باشه اینو می تونید تلفنی هم از وکیل ها بپرسید و جواب هم میدن.

سلام
    من مدارکم رو بر اساس لیست درخواستی برای ارسال آماده کردم ولی شنیدم که بعد از معادلسازی و در مرحله نهایی مصاحبه ممکنه مدارک جانبی غیر رسمی تایید کننده حضور شما در محل کار مثلا عکس با همکاران درخواست کنند. از دوستان کسی اطلاع داره که این مدارک ممکنه شامل چه مستنداتی بشوند؟

Junior Member

سلام دوستان یک سوال و راهنمایی فوری احتیاج دارم
    بنده در دوران تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد کار میکردم. منطقا هم فول تایم کار میکردم چون کلاس هام یک روز در هفته بود و مرخصی می گرفتم. گواهی کارم در این دوره تمام وقت بود. مدارکم 20 هفته طول کشید تا توسط مهندسی استرالیا ارزیابی بشه و در نهایت اسسور که فردی هست به نام Nsangou Issah ایمیل زد که چطور ممکنه تو هم دانشگاهت فول تایم باشه و هم کارت فول تایم باشه. من شرایط را به طور کامل توضیح دادم. اما الان ایمیل زده که من قانع نشدم و تو قصد داشتی ما را گمراه کنی و کسی نمی تونه اینجوری درس بخونه و کار بکنه و در نتیجه ما قصد داریم مدارک تو را ریجکت و به اداره مهاجرت اعلام کنیم. من مجددا از کارفرما نامه بردم که همه این موارد را توضیح داده بود ولی ایمیل زده که اینها سند سازی هست و قابل قبول نیست. کسی میتونه راهنمایی بکنه. من سابقه بیمه، قرارداد، فیش حقوقی و همه این موارد را هم دارم اما میگه قبول ندارم. چه راهکاری به نظرتون میرسه؟ لطفا راهنمایی فوری کنید
    متشکرم

Junior Member

من خودم میخوام اقدام کنم و cdr اماده کردم که بفرستم
    با یه شرکت که تو زمینه cdr مشاوره میداد صحبت کردم گفت چون لیسانس دارم یا professional engineer ارزیابی میشم یا اصلا نمیشم و دیگه این نیست که مثلا technical ارزیابی بشم
    بعدش گفت professional engineer شدن الزاما به معنی 15 امتیاز نیست
    گفت وقتی میخوان امتیاز بدن به دانشگاه نگاه میکنن
    من قبلش فکر میکردم هرکی professional بشه دیگه 15 امتیاز میگیره
    میخواستم ببینم آیا حرفش درسته یا نه؟ واگه اینجوریه چطوری میتونم متوجه بشم که دانشگاه من 15 امتیازی هست یا 10 امتیازی
    چون اینجوری اگه دانشگاه من 10 امتیازی باشه هر کاری هم که بکنم دیگه امتیازم فعلا نمیرسه
    میخوام ببینم شروع کنم برای assess یا نه
    ممنون میشم راهنماییم کنید

دوستان سلام

من لیسانسمو سال 88 ایران گرفتم و بعد از اون به مدت دو سال و خورده ای کار تمام وقت فنی و مهندسی کردم. بعد از اون پذیرش برای فوق لیسانس گرفتم و سال 91 برای تحصیل از کشور خارج شدم. بعد از گرفتن فوقم به کشور برگشتم و الان به مدت بیش از یک سال هست که کار تمام وقت در زمینه فنی و مهندسی می کنم. بنابراین الان من سه سال و خورده ای مجموعا سابقه کار دارم که به Engineering Australia و اداره مهاجرت اعلام کنم و امتیاز سابقه کار رو بگیرم.
    سوالی که برای تعداد زیادی از دوستان مطرحه و من هنوز نتونستم جواب روشنی براش پیدا کنم اینه که: آیا با توجه اینکه من مدرک فوق دارم ، سابقه کار بعد از لیسانس من که قبل از فوق لیسانس بوده به حساب نمی آد؟
    برخورد Engineering Australia و اداره مهاجرت هرکدوم با این قضیه چی هست و اساسا این سوالی که من مطرح کردم در حوزه مسوولیت کدام یک از این دو سازمان میگنجه؟
    ممنون میشم اگه فرد یا افرادی جوابی برای این سوال داشته باشن با ما درمیون بذارن و این موضوع رو به بحث بگذارن!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)