صفحه 91 از 158 نخستنخست ... 4181828384858687888990919293949596979899100101141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلامی دوباره
    دوستان vetassess از من Business registration of the company خواسته
    کسی میدونه الان دقیقا چی میخواد؟
    من از رئیسم پرسیدم گفت شاید اساس نامه شرکت رو میخواد و اساس نامه شرکت خودش 40 صفحه فارسی هست و مطمئن نیستم دقیقا چه چیزی از شرکت رو میخواد؟ کسی در موزد شرکت ها میدونه؟ و میتونه کمکم کنه؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

سلام.
    مدارک زبانی رو که ارائه میدیم به سفارت به صورت غیر رسمی هست یا رسمی باید از ETS بخایم ریپورت بشه؟ اگر غیر رسمی هست استعلام میکنن خودشون دیگه حتما؟ درسته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Hardware Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Vahidra نمایش پست ها
    سلام . من مدرک لیسانسم رو تو رشته مهندسی کامپیوتر سال 83 از دانشگاه آزاد گرفتم . بعدش 2.5 سال سابقه کار با بدون بیمه چون در حین سربازی بوده ( البته بیمه سربازی رو هم پرداخت کردم ) و 8.5 سال سابقه کار با بیمه دارم . سال 92 تا بهمن 94 هم از دانشگاه شیراز مدرک فوق لیسانس IT مجازی گرفتم که همزمان با سابقه کار با بیمه بوده . حالا که می خوام مدارک رو برای ACS بفرستم .
    با توجه به اینکه مدرک لیسانسم Section 2 هست آیا مدرک فوق لیسانس رو هم ارسال کنم تاثیری داره که پرونده معادل لیسانس بشه یا بدتر می شه و دنبال سابقه کار بعد فوق لیسانس می گردن؟چون برای ارسال به مدرک معادل لیسانس و هشت سال سابقه نیاز دارم حتما برای 190. آیلتس هم 6.5 دارم.

با تشکر
    سلام
    کسی نظری نداره ؟

سلام دوستان،
    من اخیرا مدارکم رو برای ارزیابی به اداره مهندسی استرالیا فرستادم و برای پرداخت هزینه چون کارت اعتباری نداشتم گزینه Please Invoice me رو انتخاب کردم. صورت حساب که برام اومد دیدم یکی از گزینه های پرداخت با کارت اعتباریه، یکی دیگه از گزینه ها Bpay هست که مختص کسانی هست که در استرالیا حساب بانکی دارن، یکی دیگه Cheque, Money Order and International Bank Draft هست که البته هیچ اطلاعاتی مثل شماره حساب و .... راجع به گزینه سوم نداده. اگه کسی هست که در این زمینه اطلاعاتی داره ممنون میشم که منو راهنمایی کنه. متاسفانه مهلت پرداخت هم خیلی طولانی نیست و ممکنه مهلتم تموم بشه.

با تشکر

Junior Member

سلام دوستان یه سوالی داشتم؛
    می خواستم بدونم برای اقدام به مهجرت از طریق اسکیلد ورکر ممکنه تو مرحله ارزیابی، فقط مدرک دانشگاهی از یه سری دانشگاه های خاص تو ایران رو قبول داشته باشن؟ چون من تو دانشکده ای درس خوندم که تو دفترچه کنکور سراسری بوده و مورد تایید وزارت علوم هست و تا حالا فکر میکردم که رشته و معدل و سابقه کار مهم باشه چون مدرکم رو می تونم ترجمه کنم و تو ایران هم معتبره ولی از نظر اونا معتبر نباشه؟
    حالا اگه واقعا اینطوری باشه ینی هیچ راهی نیست؟
    ممنون میشم کسی بتئنه راهنمایی کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط armanmohseni2 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من اخیرا مدارکم رو برای ارزیابی به اداره مهندسی استرالیا فرستادم و برای پرداخت هزینه چون کارت اعتباری نداشتم گزینه Please Invoice me رو انتخاب کردم. صورت حساب که برام اومد دیدم یکی از گزینه های پرداخت با کارت اعتباریه، یکی دیگه از گزینه ها Bpay هست که مختص کسانی هست که در استرالیا حساب بانکی دارن، یکی دیگه Cheque, Money Order and International Bank Draft هست که البته هیچ اطلاعاتی مثل شماره حساب و .... راجع به گزینه سوم نداده. اگه کسی هست که در این زمینه اطلاعاتی داره ممنون میشم که منو راهنمایی کنه. متاسفانه مهلت پرداخت هم خیلی طولانی نیست و ممکنه مهلتم تموم بشه.

با تشکر
    دوست عزیز من توی مالزی هستم و میدونم اینجا چندتا شرکت صرافی هستند که میتونن از ایران مستقیما به حسابی توی مالزی و یا استرالیا پول واریز کنن و مطمئنا توی استرالیا هم این نوع شرکت ها هست که بتونه پول به حساب کسی بفرسته
    شما هم میتونید به یکی از دفترهای این شرکت ها زنگ بزنید و در مورد ارسال پول به حسابی در استرالیا سوال کنید
    البته این رو هم در نظر بگیرید که ممکنه اون شرکت تقلبی هم باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

دوستان کسی جواب این سوال رو میدونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط whoknowshimsel نمایش پست ها
    سلام.
    مدارک زبانی رو که ارائه میدیم به سفارت به صورت غیر رسمی هست یا رسمی باید از ETS بخایم ریپورت بشه؟ اگر غیر رسمی هست استعلام میکنن خودشون دیگه حتما؟ درسته؟

شما اسکن مدرک ایلتس یا تافلتون را بفرستید کافی هست اون ها خودشون چک می کنند حتی بودند کسایی که شخص دیگه ای جاشون امتحان داده و اون عکس رو هم تطبیق میدن و در صورت مغایرت پرونده و ریجکت میکنند
    Be a soldier to your wishes
    submit EOI :28 DEC , invitation : 8 Jun, Lodge : 18 Jun, CO: 20 Jul, Medical : 31 Jul < Grant Visa

نقل قول نوشته اصلی توسط whoknowshimsel نمایش پست ها
    دوستان کسی جواب این سوال رو میدونه؟
    شما اسکن مدرک ایلتس یا تافلتون را بفرستید کافی هست اون ها خودشون چک می کنند حتی بودند کسایی که شخص دیگه ای جاشون امتحان داده و اون عکس رو هم تطبیق میدن و در صورت مغایرت پرونده و ریجکت میکنند
    Be a soldier to your wishes
    submit EOI :28 DEC , invitation : 8 Jun, Lodge : 18 Jun, CO: 20 Jul, Medical : 31 Jul < Grant Visa

دوست عزیز من توی مالزی هستم و میدونم اینجا چندتا شرکت صرافی هستند که میتونن از ایران مستقیما به حسابی توی مالزی و یا استرالیا پول واریز کنن و مطمئنا توی استرالیا هم این نوع شرکت ها هست که بتونه پول به حساب کسی بفرسته
    شما هم میتونید به یکی از دفترهای این شرکت ها زنگ بزنید و در مورد ارسال پول به حسابی در استرالیا سوال کنید
    البته این رو هم در نظر بگیرید که ممکنه اون شرکت تقلبی هم باشه
    با تشکر از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)