صفحه 92 از 158 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100101102142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط elmiraaa نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوال دارم، برای مهاجرت به استرالیا مدرک لیسانس از دانشگاه پیام نور قابل قبوله؟ منظورم اینه که وقتی مدرک ارزشیابی میشه معادل همون لیسانس حسابش میکنن یا فوق دیپلم؟ لیسانس IT از دانشگاه پیام نور دارم با معدل 14.40
    فکر میکنم که قبول میکنن . من تجربه اسس داشتم . لیسانس مهندسی برق از دانشگاه علمی کاربردی با معدل ۱۶.۸ و قبول کردن به عنوان لیسانس .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی و مدیریت ساخت دانشگاه امیرکبیر

سلام دوستان
    سوالی دارم که احتمالا سوال مشترک بقیه دوستان هم میباشد .
    من ارشد عمران دارم در رشته مدیریت پروژه و ساخت ( دانشگاه دولتی ) و لیسانس عمران گرایش عمران دانشگاه آزاد
    بعد از لیسانس حدود 4 سال سابقه کار دارم که ، 19 ماه اول رو بیمه هم دارم و بقیه بدون بیمه میباشد ولی ارشد روچند ماهی گرفتم و سابقه کار زیاد ندارم بعد از اون و لی سابقه کارم قبلم کاملا مرتبط با رشته ارشدم هم هست .
    اگر بخوام CDR بنویسم ببه نظرتون مثلا پروژه های دانشجویی زمان ارشد رو بنویسم یا پروژه های عملی که در این چند سال در اون اشتغال داشتم ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید .

You must provide your degree certificate and official
    academic transcript. If you have more than one
    engineering qualification, all relevant additional
    .qualifications must be provided

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mkz85 نمایش پست ها
    فکر میکنم که قبول میکنن . من تجربه اسس داشتم . لیسانس مهندسی برق از دانشگاه علمی کاربردی با معدل ۱۶.۸ و قبول کردن به عنوان لیسانس .
    بستگی داره دانشگاهتون سکشن 1 باشه یا 2.

سلام دوستان
    به کمکتون احتیاج دارم خواهش می کنم راهنماییم کنید.
    ما بدون وکیل تصمیم به مهاجرت داریم من مهندسی الکترونیک خوندم و 9 سال سابقه کار دارم همه مدارکم رو آماده کردم، MSA BOOKLET و راهنمای تکمیل آنلاین رو هم کامل خوندم اما برای ثبت نام assess به چند تا مشکل بر خوردم:
    1- می خوام فقط برای CDR هزینه رو واریز کنم و The Relevant Skilled Employment Assessment رو نمی خوام اما جایی که سابقه کارهام رو باید آپلود کنم فقط مربوط به Relevant Skilled Employment هست. اگه هزینه مربوط به The Relevant Skilled Employment Assessment رو واریز نکنم کجا باید سابقه کار هام رو آپلود کنم؟
    2- توی همون بخش RELEVENT SKILL سابقه کار ها رو به تفکیک شرکت هایی که کار کردم باید آپلود کنم اما جایی برای آپلود سابقه بیمه بصورت جداگانه نداره اون رو کجا باید آپلود کنم؟
    3- CERTIFICATE ها م رو کجا باید آپلود کنم؟
    4- توی بخش Application چه مدارکی رو باید به عنوان evidence of registration آپلود کنم؟
    5- برای واریز پول اگه کسی رو اونطرف نداشته باشیم و بخوایم از طریق صرافی پول رو واریز کنیم دقیقا باید چه کارهایی رو انجام بدیم؟
    6- آیا اصل مدارک و مخصوصا آیلتس رو باید براشون پست کنیم یا اینکه الان که همه چیز آنلاینه دیگه مثل قبل ارسال مدارک رو نداره.

خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    خیلی خیلی متشکرم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_maleki63 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به کمکتون احتیاج دارم خواهش می کنم راهنماییم کنید.
    ما بدون وکیل تصمیم به مهاجرت داریم من مهندسی الکترونیک خوندم و 9 سال سابقه کار دارم همه مدارکم رو آماده کردم، MSA BOOKLET و راهنمای تکمیل آنلاین رو هم کامل خوندم اما برای ثبت نام assess به چند تا مشکل بر خوردم:
    1- می خوام فقط برای CDR هزینه رو واریز کنم و The Relevant Skilled Employment Assessment رو نمی خوام اما جایی که سابقه کارهام رو باید آپلود کنم فقط مربوط به Relevant Skilled Employment هست. اگه هزینه مربوط به The Relevant Skilled Employment Assessment رو واریز نکنم کجا باید سابقه کار هام رو آپلود کنم؟
    2- توی همون بخش RELEVENT SKILL سابقه کار ها رو به تفکیک شرکت هایی که کار کردم باید آپلود کنم اما جایی برای آپلود سابقه بیمه بصورت جداگانه نداره اون رو کجا باید آپلود کنم؟
    3- CERTIFICATE ها م رو کجا باید آپلود کنم؟
    4- توی بخش Application چه مدارکی رو باید به عنوان evidence of registration آپلود کنم؟
    5- برای واریز پول اگه کسی رو اونطرف نداشته باشیم و بخوایم از طریق صرافی پول رو واریز کنیم دقیقا باید چه کارهایی رو انجام بدیم؟
    6- آیا اصل مدارک و مخصوصا آیلتس رو باید براشون پست کنیم یا اینکه الان که همه چیز آنلاینه دیگه مثل قبل ارسال مدارک رو نداره.

خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    خیلی خیلی متشکرم.
    سلام.
    1و 2.سابقه کارهاتون رو میتونید همونجا آپلود کنید به همراه بیمه
    3.در قسمتی که مدارک تحصیلی رو آپلود میکنید. البته اگر CERTIFICATE منظورتون مدارک تحصیلی هست
    4. پروانه مهندسی اگر دارید
    5 رو من نمیدونم
    6. ارسال مدارک نداره و همه رو آنلاین ارسال میکنید

دوستان سلام.
    من مدارکم رو برای اسس فرستادم EA و می خواستم علاوه بر سابقه کارم تو ایران تدریس حین PhD (تو استرالیا البته ) رو هم به عنوان سابقه کار ارزیابی کنم. برای من ایمیل زیر رو فرستاند.
    Work experience while undertaking your Ph.D. and relevant to teaching cannot be claimed as Engineers Australia is not authorized body to issue this experience and this is not a suitable to be considered as relevant skill employment for professional mechanical engineer.
    آیا راهی هست که بشه تدریس حین PhD رو هم به سابقه کار اضافه کرد؟ یا مدارک رو باید یه سازمان دیگه بفرستم؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Auro نمایش پست ها
    سلام.
    1و 2.سابقه کارهاتون رو میتونید همونجا آپلود کنید به همراه بیمه
    3.در قسمتی که مدارک تحصیلی رو آپلود میکنید. البته اگر CERTIFICATE منظورتون مدارک تحصیلی هست
    4. پروانه مهندسی اگر دارید
    5 رو من نمیدونم
    6. ارسال مدارک نداره و همه رو آنلاین ارسال میکنید

Auro عزیز از راهنمایتون خیلی ممنونم میشه نظرتون رو در رابطه با موارد زیر هم بگین؟
    1و2- در رابطه با آپلود کردن سابقه بیمه چون نمیشه مدرک بیمه رو تنها توی قسمت
    Relevant Skilled Employment
    آپلود کرد فکر کنم باید به همراه مدارک سابقه کار از شرکتهایی که کار کردم آپلودشون کنم و با توجه به اینکه من توی سه تا شرکت کار کردم آیا سابقه بیمه رو اول یکیشون بزارم یا اینکه رو هر بار اول مدارک اون شرکت بزارم و آپلود کتم؟ اینجوری میشه سه بار مدرک رو تکراری فرستادم.
    3- منظورم از certificate مدرک های دوره هایی هست که ضمن کار رفتم و ربطی به مدرک تحصیلیم نداره. مدارک مربوط به دوره هایی که توی cpd نوشتم. ارسالش اختیاریه اما نمی دونم باید کجا آپلودشون کنم.

باز هم از پاسختون تشکر می کنم.

Junior Member

با سلام
    من کاردانی عمران-زیرسازی راه از دانشگاه دولتی و کاردانی به کارشناسی ساختمان از دانشگاه علمی کاربردی و ارشد ژئوتکنیک از دانشگاه دولتی دارم. 6 سال سابقه کار با بیمه و یک سال کارورزی بدون بیمه است ولی گواهینامه اش رو دارمی. البته سابقه کارمرتبط مربوط به قبل از ارشد و بخشی هم همزمان با ارشد است. و پایه دو نظام مهندسی ساختمان دارم. اگه با مدرک کاردانی به کارشناسی اقدام کنم 15 امتیاز از بابت مدرک می گیرم یا 10 امتیاز؟ اگه با ارشد اقدام کنم امتیاز سابقه کار رو نمی گیرم؟

با تشکر

Junior Member

سلام
    دوستان یک سوال
    آیا توی قسمت ارزشیابی مدارک برای مهاجرت از طریق نیروی متخصص ، مثل اقدامات دانشجویی در مورد مدرک از دانشگاه مربوطه استعلام میگیرند یا همین که ما مدرک ترجمه شده رو میفرستیم مورد قبوله و فقط اسم دانشگاه رو مورد نظر قرار میدن ؟؟

Junior Member

سلام دوستان.......من برای انتخاب سرویس مورد نظر مشکل دارم! https://www.engineersaustralia.org.a...ssessment-fees
    Competency Demonstration Report
    یعتی چی؟ یا این یکی؟ Australian Engineering Qualification Assessment
    یکی که phd داره و سابقه کار کدوم گزینه رو باید انتخاب کنه؟؟ ممنون میشم کمک کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)