صفحه 94 از 158 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان.
    در مورد آپلود مدارک ترجمه شده دو تا سوال داشتم. اگه کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه.
    من قبلا تمام مدارک رو برای کانادا ترجمه کردم و اصل ترجمه ها رو هم براشون پست کردم. ولی از همه شون اسکن با رزولوشن 200 گرفتم و دارمشون.
    تو سایت گفته که رزولوشن 300 می خواد.
    سئوال 1- آیا بعد ها نیازی به ارسال اصل مدارک ترجمه نیست؟ که اگه نیست، همین اسکن ها می تونه مفید باشه.
    سئوال 2- آیا ارسال با رزولوشن 200( که همه شون هم خوانا هستند) می تونه مشکل ساز بشه؟
    ممنونم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi4949 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    در مورد آپلود مدارک ترجمه شده دو تا سوال داشتم. اگه کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه.
    من قبلا تمام مدارک رو برای کانادا ترجمه کردم و اصل ترجمه ها رو هم براشون پست کردم. ولی از همه شون اسکن با رزولوشن 200 گرفتم و دارمشون.
    تو سایت گفته که رزولوشن 300 می خواد.
    سئوال 1- آیا بعد ها نیازی به ارسال اصل مدارک ترجمه نیست؟ که اگه نیست، همین اسکن ها می تونه مفید باشه.
    سئوال 2- آیا ارسال با رزولوشن 200( که همه شون هم خوانا هستند) می تونه مشکل ساز بشه؟
    ممنونم
    1) نیازی نیست، مگر مشکل خاصی بوجود بیاد تو پروسه. نهایتا اگر خواستن، میتونی دوباره ترجمه کنی
    2) اگه خوانا هست مشکلی نیس، خیلی وسواس داری میتونی با فوتوشاپ رزولوشن اسکنهاتو بالا ببری
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

Junior Member

سلام دوستان. اگر یک پذیرش شغل اکادمیک در استرالیا داشته باشیم برای چه نوع ویزایی باید اقدام کنیم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ehrg نمایش پست ها
    سلام دوستان. اگر یک پذیرش شغل اکادمیک در استرالیا داشته باشیم برای چه نوع ویزایی باید اقدام کنیم؟
    اصولا اگر آفر رو قبول کنید، اون موسسه/دانشگاه ازتون مدارکی خواهد خواست تا برای ویزای اقامت (اسپانسرشیپ) برای شما اقدام کنه
    لینک کمکی
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    اصولا اگر آفر رو قبول کنید، اون موسسه/دانشگاه ازتون مدارکی خواهد خواست تا برای ویزای اقامت (اسپانسرشیپ) برای شما اقدام کنه
    لینک کمکی
    متشکر. میشه بپرسم دقیقا کدومیک از آیتمهای زیر میشه؟
    https://www.border.gov.au/Trav/Visa-...ll&Sponsor=All

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ehrg نمایش پست ها
    متشکر. میشه بپرسم دقیقا کدومیک از آیتمهای زیر میشه؟
    https://www.border.gov.au/Trav/Visa-...ll&Sponsor=All
    مطمئن نیستم چه سابکلاسیه
    ممکنه این باشه
    سابکلاس 574

دوستان در زمینه ویزای 457 کسی اطلاع داره؟ مدارک من باید ارزیابی بشه؟ از کجا باید شروع کنم برای آماده سازی مدارک؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_sammak نمایش پست ها
    دوستان در زمینه ویزای 457 کسی اطلاع داره؟ مدارک من باید ارزیابی بشه؟ از کجا باید شروع کنم برای آماده سازی مدارک؟
    همیشه از گوگل! شروع کنید
    سابکلاس 574

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    مطمئن نیستم چه سابکلاسیه
    ممکنه این باشه
    سلام آرمین عزیز
    عذر میخوام اطلاع دارید که پوینت مدرک دانشگاهی با مدرک فنی حرفه ای(AQF DIPLOMA) جمع میشه یا خیر؟

برای مثال بنده لیسانس کامپیوتر از دانشگاه تهران دارم و همچنین مدرک بین المللی CCNP

آیا به بنده 15+10 تعلق میگیره یا فقط 1 مدرک رو اسس میکنن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام
    دوستان آیا کسی در زمینه summary statement اطلاعاتی داره؟ به نظرم ردیفهای جداولش خیلی انتزاعیه. اصلا نمیشه بینشون فرق گذاشت. به نظرم همشون شبیه همن.
    تو این فروم هم نتونستم چیزی پیدا کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)