صفحه 99 از 158 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

دوستان در رشته مورد نظر گرایش چقد اهمیت داره چون تو سایت Eaخیلی کلی توضیح داده.

Junior Member

سلام دوستان چطور می تونم امتیاز یرای استرالیارو محاسبه کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط armitissss نمایش پست ها
    سلام دوستان چطور می تونم امتیاز یرای استرالیارو محاسبه کنم ؟
    سلام این لینک سازمان مهاجرت استرالیاست برای ویزای 189، به تبی که نوشته point test برید.
    https://www.border.gov.au/Trav/Visa-1/189-

Junior Member

برای رشته کشاورزی هم میشه از EA و vetass اقدام کرد? چه تفاوتی با هم دارند? میشه یه نفر جواب بده ممونم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

سوالی که کسی ندیدم جواب داده باشه.....داشتن مدرک در یک رشته مهندسی و سابقه کار در رشته دیگر مهندسی و درخواست اسس برای گروهی که سابقه کار را در ان داشته ایم و پاسخ افیسر مربوطه ...

Thank you for your email.

A Migration Skill Assessment is the assessment of your qualifications, not work experience.

A Relevant Skilled Employment assessment is the optional additional assessment of work experience that is closely related to the qualifications that you have had assessed.

If you would rather be assessed in a different discipline to that of your qualifications, then you can apply via the Competency Demonstration Report pathway. Note however that there is no guarantee that you would be successful in getting the outcome you desire as the qualification has to contain the necessary underpinning knowledge in the discipline you are seeking assessment for.

You will also be required to submit 3 career episodes under this pathway that will support your claim for the occupation you are requesting to be assessed in.

Please refer to Section C of the MSA booklet for more details on the process.

https://www.engineersaustralia.org.au/migration-skills-assessment/information-applicants

اینطوری که من فهمیدم اگر یک سری واحد های درسی همخوانی داشته باشه و CDR قوی نوشته بشه این مشکل دوگانگی مدرک و سابقه کار حل میشه.... دوستان سوال میپرسید از افیسر جوابشو شیر کنید که استفاده کنیم از نکات مهم... پس نکته مهم این هست که برای انتخاب گروهی که میخواید اسس بشید سابقه کار نقش پررنگ تری داره تا عنوان مدرک شما.... چون ویزای مهارتی دارید درخواست میدید از نظر من هم منطقی است!

تنها تنها نرید اپلای کنید و به دوستاتون بگید بزار دکتری تموم شه بعدا درخواست بده...!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

سلام
    دوستان من امتیازهای مورد نیاز را بررسی کردم و با در نظر گرفتن اسپانسر ایالتی 60 امتیاز دارم.
    می خواستم بدونم چطور میشه خودم بدون وکیل اقدام کنم؟ آیا اصلا شدنی هست؟
    لیسانس و ارشد عمران
    بیش از 5 سال سابقه کار مرتبط با بیمه ( 4 سال و 3 ماه)
    ایلتس 6.5
    سن 30 سال

ممنون

سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی برق دارم ولی کارم زنبورداریه!میخوام از طریق زنبورداری اقدام کنم.دوتا سوال دارم
    1.ایا 15 امتیاز لیسانس رو میگیرم؟
    2.مدارک رو باید به ea بفرستم یا vet assess?

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

خير منافسانه امتياز مدرك را نميگيريد همين امروز پوشيدم همين سوْال مشابه را از EA
    نقل قول نوشته اصلی توسط fazelhoney نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی برق دارم ولی کارم زنبورداریه!میخوام از طریق زنبورداری اقدام کنم.دوتا سوال دارم
    1.ایا 15 امتیاز لیسانس رو میگیرم؟
    2.مدارک رو باید به ea بفرستم یا vet assess?

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    خير منافسانه امتياز مدرك را نميگيريد همين امروز پوشيدم همين سوْال مشابه را از EA
    تو سایت vetassess اینو دیدم.زنبورداری جزو گروه b هستش(apiarist).اون بالا قسمت توضیحات نوشته که میشه مدرک مرتبط نباشه اما باید سابقه کار باشه(صفحه 6).میتونم مدرک لیسانس برقم رو بفرستم برا vetassess و از 15 امتیازش استفاده کنم؟ سه سال هم سابقه زنبورداری دارم.https://www.vetassess.com.au/Portals...st.pdf?vid=100

توی سایت سازمان vetassess شغل زنبورداری (apiarist)جزو گروه b هستش.اون بالا صفحه 6 https://www.vetassess.com.au/Portals...st.pdf?vid=100
    نوشته که اگه مدرک لیسانس مرتبط نباشه به جاش سابقه کار میخواد
    ایا من میتونم مدرک مهندسی برقم رو بفرستم برای vet assess و 15 امتیاز بگیرم.سه سال هم سابقه زنبورداری دازم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)