صفحه 89 از 98 نخستنخست ... 397980818283848586878889909192939495969798 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1381370 نمایش پست ها
    ببخشید چند تا سوال دیگه به سوالات بالا اضافه می کنم:
    5- لیست مشاغل 190 و 489 رو توی چه سایتی میتونم ببینم؟
    6-مدرک فوق لیسانس چند امتیاز داره و آیا با فوق لیسانس استرالیا بهتر کار میدند یا با لیسانس؟فوق لیسانس همه ی دانشگاه ها رو قبول دارند؟
    می خوام اگه بتونم برم فوقم رو بگیرم با مدرک زبان بعد اپلای کنم.
    برای لیست مشاغل می تونید به پیج زیر مراجعه کنید
    https://www.homeaffairs.gov.au/trav/...d-stsol-mltssl

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

سلام دوستان گرامی

بنده در حال حاضر دانشجوی دکترا در استرالیا هستم و قصد دارم که بعد از تحصیل برای ویزای دائم اپلای کنم. راستش بعد از اتمام دکترا امتیاز من برای ویزای 189 با احتساب نمره زبان ناتی 60 امتیاز میشه و اگر آیلتس را بگیرم 10 امتیاز هم اضافه میشه و به 70 میرسه. ولی میخوام بدونم آیا میشه با 60 هم اپلای کرد؟ علی رغم اینکه برخی دوستان میفرمایند که با بیش از 60 اپلای کن و با 60 به کسی ویزای دائم نمیدن، اما در سایت رسمی اداره مهاجرت هنوز هم همان 60 امتیاز مبنا است. سوال اصلی من اینه که آیا ممکنه که اگر با 60 امتیاز اپلای کنم، دولت استرالیا من را که 4 سال در این کشور بورس بوده و دکترا خوندم را اقامت نده؟ منظور اصلی من اینه که کسانی که در استرالیا زندگی کرده اند ایا برای تغییر ویزا در اولویت نیستند (حتی با وجود احراز شرایط)؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirenvh نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی

بنده در حال حاضر دانشجوی دکترا در استرالیا هستم و قصد دارم که بعد از تحصیل برای ویزای دائم اپلای کنم. راستش بعد از اتمام دکترا امتیاز من برای ویزای 189 با احتساب نمره زبان ناتی 60 امتیاز میشه و اگر آیلتس را بگیرم 10 امتیاز هم اضافه میشه و به 70 میرسه. ولی میخوام بدونم آیا میشه با 60 هم اپلای کرد؟ علی رغم اینکه برخی دوستان میفرمایند که با بیش از 60 اپلای کن و با 60 به کسی ویزای دائم نمیدن، اما در سایت رسمی اداره مهاجرت هنوز هم همان 60 امتیاز مبنا است. سوال اصلی من اینه که آیا ممکنه که اگر با 60 امتیاز اپلای کنم، دولت استرالیا من را که 4 سال در این کشور بورس بوده و دکترا خوندم را اقامت نده؟ منظور اصلی من اینه که کسانی که در استرالیا زندگی کرده اند ایا برای تغییر ویزا در اولویت نیستند (حتی با وجود احراز شرایط)؟
    با تشکر
    زمانی که پروسه رو شروع می کنی و EOI می دی دیگه همه مثل هم هستند و نگاه نمی کنند ایشون استرالیا درس خونده یا فلان جا اون چیزی که مهمه امتیاز هست و زمان اقدام. اگر به سایت زیر نگاه کنید می بینید از ماه نهم سال قبل تا الان برای ویزای 189 آخرین امتیازی که دعوت شده 70 بود. حالا احتمالا کلی 65 و 60 امتیازی قبل شما ها تو نوبت هستند که فکر نکنم به این زودی زودی دعوت شن. کدوم ایالت هستین؟ چرا ویزای 190 اقدام نمی کنین که اکثر ایالت ها به راحتی اونایی که اونحا دکتری خوندن رو اسپانسر می شه. من هم از این طریق اقامت گرفتم البته از ویکتوریا!

https://www.homeaffairs.gov.au/trav/...3-january-2018

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak1438 نمایش پست ها
    زمانی که پروسه رو شروع می کنی و EOI می دی دیگه همه مثل هم هستند و نگاه نمی کنند ایشون استرالیا درس خونده یا فلان جا اون چیزی که مهمه امتیاز هست و زمان اقدام. اگر به سایت زیر نگاه کنید می بینید از ماه نهم سال قبل تا الان برای ویزای 189 آخرین امتیازی که دعوت شده 70 بود. حالا احتمالا کلی 65 و 60 امتیازی قبل شما ها تو نوبت هستند که فکر نکنم به این زودی زودی دعوت شن. کدوم ایالت هستین؟ چرا ویزای 190 اقدام نمی کنین که اکثر ایالت ها به راحتی اونایی که اونحا دکتری خوندن رو اسپانسر می شه. من هم از این طریق اقامت گرفتم البته از ویکتوریا!

https://www.homeaffairs.gov.au/trav/...3-january-2018
    سلام دوست عزیز
    خیلی ممنونم. راستش متاسفانه رشته دکترای من امسال از لیست خارج شد و نمیدونم که آیا در مورد رشته ارشد میشه به همان راحتی اسپانسر گرفت یا خیر. البته من رشته ارشدم را توی ایالتی که هستم (استرالیای جنوبی) دیدم. ولی خب حتی با وجود 5 امتیاز بیشتر باز هم برای ویزای 190 امتیازم 65 میشه. آیا به نظر شما کافیه؟
    بعد هم میخوام بدونم که آیا ممکنه کسی که با 60 برای 189 اقدام کرده ریجکت بشه؟ اصولا بعد از اپلای کردن تا زمانی که نتیجه بیاد میشه از کشور خارج شد؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان، اگه نمرات مهارت آیلتس من ۶.۵ ۷ ۷ و ۸ باشن، بند ۶ واسه من درنظر گرفته میشه؟ برای ویزای ۱۸۹ و ۱۹۰

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhesam نمایش پست ها
    سلام دوستان، اگه نمرات مهارت آیلتس من ۶.۵ ۷ ۷ و ۸ باشن، بند ۶ واسه من درنظر گرفته میشه؟ برای ویزای ۱۸۹ و ۱۹۰
    بله برای این که یکی از اسکیل های شما زیر 7 هست
    شما سه تا 9 هم بگیری یه 6.5 باز هم بند 6 حساب میشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhesam نمایش پست ها
    برو سراغ PTE. اگر +65 بگیری معادل 7 آیلتسه.

Junior Member

سلام دوستان
    تافل رو قبول میکنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط piaf نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تافل رو قبول میکنن؟
    بله قبول میکنن.

http://www.evicon.com.au/other-servi...sh-comparison/

http://www.orientspectra.com/score-comparison-2/

Junior Member

با سلام به دوستان
    از دوستان کسی میدونه لیست به روز شده مشاغل skilled worker استرالیا (اگه اشتباه نکنم 189) رو از چه سایتی میتونم بگیرم؟
    سایت http://www.homeaffairs.gov.au/trav/w...upations-lists رو هر چی میزنم از یه صفحه به صفحه دیگه ای میره اما هیچ لیستی از مشاغل موردنیازش نمیده.و همینطور requirement های دیگه رو از قیبل سن، مقطع تحصیلی و ... .
    ممنون میشم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)