صفحه 97 از 98 نخستنخست ... 47878889909192939495969798 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

سلام وقت بخیر ، دوستان من
    • کارشناسی علوم کامپیوتر از دانشگاه سراسری سمنان دارم
    • سه سال سابقه بیمه دارم
    • مجردم
    • سنم زیر 30 سال هست
    • خواهرم pr و ساکن یکی از شهر های استرالیاست.
    • چندتامدرک تخصصی مرتبط با کامپیوتر دارم
    • هنوز مدرک زبانمو نگرفتم.

میشه لطفا راهنماییم کنید. میخوام با کمترین هزینه و سریعترین حالت ممکن برم. ممنون میشم راهنماییم کنید . با تشکر
    ویرایش توسط Homa96 : January 16th, 2020 در ساعت 08:54 AM دلیل: اضافه کردن مطلب

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Homa96 نمایش پست ها
    • کارشناسی علوم کامپیوتر از دانشگاه سراسری سمنان دارم
    • سه سال سابقه بیمه دارم
    • مجردم
    • سنم زیر 30 سال هست
    • خواهرم pr و ساکن یکی از شهر های استرالیاست.
    • چندتامدرک تخصصی مرتبط با کامپیوتر دارم
    • هنوز مدرک زبانمو نگرفتم.

میشه لطفا راهنماییم کنید. میخوام با کمترین هزینه و سریعترین حالت ممکن برم. ممنون میشم راهنماییم کنید . با تشکر
    رشته های ICT که ایالتیش اکثرا Caveat هایی داره مثل سکونت در ایالت که شما ندارین. فدرال هم که کف امتیاز تو گروه کامپیوتر نزدیکه ۸۰ هستش. شاید با آیلتس ۸ در هر چهار مهارت و گرفتن امتیاز Superior English بتونین امیدی داشته باشین.
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه "اضافه کردن به امتیاز کاربر" رو بزنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of IP Law - Beheshti Uni

• کارشناسی حقوق دانشگاه تهران- کارشناسی ارشد حقوق شهید بهشتی Intellectual Property Law
    • هفت سال و نیم سابقه بیمه و کار در شرکت و همچنین 8 سال سابقه وکالت دارم
    • مجردم
    • سنم 33 سال هست
    • چندتامدرک تخصصی مرتبط با رشته ام رو از سازمان های بین المللی هم دارم
    • زبان رو هم میتونم بگیرم ولی هنوز نگرفتم

میشه لطفا راهنماییم کنید شانسی دارم؟
    !What doesn't kill you, makes you stronger

Junior Member alex2014 آواتار ها

سلام. ممنون میشم شرایط زیر را برای گرفتن اقامت استرالیا از طریق کار بررسی بفرمایید
    خانواده ی سه نفره
    مشخصات آقا:
    1- مدرک آیلتس 6
    2- لیسانس پرستاری و کارشناسی ارشد ژنتیک (هر دو مدرک آزاد و ترجمه ی رسمی شده)
    3- دارای دو مقاله ی ای سی ای با ایمپکت 5و 2.5 پابلیش شده و یک مقاله ی ای اس ای اکسپت شده با ایمپکت 2 و یک مقاله تحت ریویو (دو تا از مقالات فرست اتور است)
    4- سابقه کار مرتبط ندارم

مشخصات خانم
    1- مدرک لیسانس مامایی
    2- مدرک زبان ندارد و مایل هم نیست روی ایلتس وقت بگذارد) کلا با زبان مشکل داره
    3- سابقه کار همراه با بیمه (2سال)

اضافه بر این موارد، در استرالیا توانایی پیدا کردن اسپانسر را دارند و اسپانسر دارای شرکت استرالیایی است که میتواند مخارج آنها را تضمین کند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of IP Law - Beheshti Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط goody_good نمایش پست ها

• کارشناسی حقوق دانشگاه تهران- کارشناسی ارشد حقوق شهید بهشتی Intellectual Property Law
    • هفت سال و نیم سابقه بیمه و کار در شرکت و همچنین 8 سال سابقه وکالت دارم
    • مجردم
    • سنم 33 سال هست
    • چندتامدرک تخصصی مرتبط با رشته ام رو از سازمان های بین المللی هم دارم
    • زبان رو هم میتونم بگیرم ولی هنوز نگرفتم

میشه لطفا راهنماییم کنید شانسی دارم؟
    سلام مجدد دوستان
    من دیدم که برای ویزای 189 و 190 رشته ام توی لیست هست
    الان هم با نمره زبان معادل لول proficient english امتیازم 75 میشه
    سئوالم اینه که الان کف امتیاز چقدر هست؟ با 75 شانس دارم یا باید حتما زبانم خیلی بالا بشه و 80 بیارم؟ و اینکه با 80 هم شانس ندارم مثلا!؟!
    !What doesn't kill you, makes you stronger

Junior Member

سلام
    میخواستم برای ویزای 189 اقدام کنم. دو تا سوال داشتم. اگر حداقل امتیاز رو بیاریم آیا حتما ویزا میگیریم یا مثل کانادا بین کسانی که حداقل امتیاز رو دارن قرعه کشی میشه؟
    هزینه اقدام ویزای 189 حدود 4000 دلار استرالیا هست. آیا این رو وقتیکه EOI رو لاج میکنیم پرداخت میکنیم یا وقتیکه ویزا اومد؟

سلام وقت دوستان بخیر

• کارشناسی گرافیک دارم که البته چون شنیدم سابقه کار بعد از مدرک به حساب میاد احتمالا از مدرک کاردانیم استفاده کنم.
    • بیمه ندارم اما حدود 12 سال سابقه کار دارم که هم می تونم قرارداد ببرم هم نامه ببرم و هم خوب لیست حساب کتاب بانکی هم هست که فکر کنم بانک تا 2 سال گذشته رو بده بهم.
    • متاهل
    • سن 37
    • همسرم فوق لیسانس ریاضی داره و 6 سال سابقه تدریس در دانشگاهو همینطور فوق لیسانس مدیریت MBA
    • مدرک زبان هنوز نگرفتم اما الان در حد 6 هستم که احتمالا چند ماه کار دارم تا به 7 برسم.

طبق لیستی که اینجا منتشر شده برای NSW 190 Priority Skilled Occupation List رشته گرافیک هیچگونه Additional criteria مبنی بر حضور در استرالیا هنگام اپلای کردن نداره.

ممنون می شم بفرمایید من مدارکم با نمونه کار و نامه و قرارداد و احتمالا 2 سال ریز واریز بانکی که میگیرم حل میشه؟
    و اینکه امتیازم با توجه به امتیاز همسرم به حد نصاب میرسه؟
    مشکل مدرکم چقدر اذیتم می کنه؟

با تشکر از شما

سلام من از تاریخ ۸۹/۱۲/۱ تا ۹۷/۲/۳۱ سابقه کارمرتبط بابیمه دارم وازاون تاریخ تا ۹۷/۱۱/۱۵ سابقه یه قرارداد کاری تک نفره دارم که برای یه شرکت خصوصی انجام دادم بدون بیمه واز اون تاریخ تا الان سابقه کارمرتبط با بیمه دارم میخواستم ببینم امتیاز سابقه کارو میگیرم ؟ رشتم مهندسی برق قدرته ویه سوال دیگه ممکنه ازماه اینده برای من بیمه بیکاری رد بشه اون چه اثری توامتیازمن داره ؟ ممنون

سلام دوستان چطوری می‌توانم امتیازم رو محاسبه کنم برای اقامت دایم؟اگه امتیاز مورد نظر رو داشته باشیم مثل کانادا پروسه ی زمانبری هست تا گرفتن اقامت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering

سلام دوست عزیز

میشه لطف کنید و لینک رو اینجا بفرستید تا بتونم ریپورت دعوت نامه هارو ببینم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)