صفحه 71 از 98 نخستنخست ... 21616263646566676869707172737475767778798081 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hishis نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواهشمندم دوستان با تجربه پاسخ بدهند:
    من آخرین مدرک خواسته شده ازم را Sep خواستند و فرستادم و بعد یک ماه در October از Skill support برای همسرم Education and employment history خواسته بودند (به دلیل گپی که در سوابقش بود) که اون رو هم فرستادیم. امروز 3 ماه از آخرین ارسال مدارک می گذره ولی خبری نیست از ویزا !!! اگر در مرحله Security check باشه، در کجا قید می شه؟ چون من چیزی در Immi acount ام نمی بینم. فقط نوشته In progress.
    در واقع الان کمی نگران هستم
    چرا که application lodge ام مربوط به April هست و تا الان خودم روند پروسه رو به تاخیر می انداختم(در واقع در آخرین فرصت داده شده (مثلا روز 255 ام) برای ارسال هر یک از مدارک، اقدام می کردم) ولی دیگه مدرکی نمونده که بخوام بفرستم! و حالا اونا تعلل میکنن انگار ... به نظرتون چی می شه؟؟
    من توی pdf ای که موقع لاج اپلیکیشن و گرنت ویزای بریجینگ به ایمیلم اومد نگاه کردم. یه شماره تلفن توش هستش. میتونید بهش تماس بگیرید و پیگیری کنید. ایشالا که مفید باشه.
    PHONE: 1300 364 613

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

باسلام
    ذوستان من SOL رو باید ببینم یا CSOL ؟
    https://www.border.gov.au/Trav/Work/...ions-lists/SOL

https://www.border.gov.au/Trav/Work/...ons-lists/CSOL

کدوم مورد تقاضا هست؟
    و اینمه اگر دکترای یک رشتته باشیم مانند محیط زیست.. ایا هنوز جزو ENVIRONMENTAL ENGINEERING میشیم؟ و باید بدیم EA ارزیابی کنه یا اینکه EA فقط برای مدرک مهندسی هست. با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hj22590 نمایش پست ها
    باسلام
    ذوستان من SOL رو باید ببینم یا CSOL ؟
    https://www.border.gov.au/Trav/Work/...ions-lists/SOL

https://www.border.gov.au/Trav/Work/...ons-lists/CSOL

کدوم مورد تقاضا هست؟
    و اینمه اگر دکترای یک رشتته باشیم مانند محیط زیست.. ایا هنوز جزو ENVIRONMENTAL ENGINEERING میشیم؟ و باید بدیم EA ارزیابی کنه یا اینکه EA فقط برای مدرک مهندسی هست. با تشکر
    درصورتیکه در مدرک شما عنوان Engineering درج شده باشه مهندسی محیط زیست محسوب می شید.در غیر این صورت EA مدرک شما رو ارزیابی نمی کنه.

Junior Member

دوستان سلام
    من یک سوالی برام پیش اومده گفتم اینجا بپرسم ببینم کسی اطلاعاتی داره.
    من 34 سالمه ، لیسانس کامپیوتر و 8 سال سابقه کار مرتبط و با بیمه دارم ( بیشتر از 10 سال با احتساب بدون بیمه)
    با توجه به اینکه گرفتن آیلتس 7 و یا بالاتر برام سخته ( 6 رو میتونم بگیرم) ، تصمیم دارم از طریق ویزای 489 و یا 190 اقدام کنم که بتونم کمبود امتیازم رو جبران کنم. مسئله ای که شنیدم اینه که حتی از این طریق هم برای رشته من باز آیلتس 7 میخواد !!! آیا این موضوع صحت داره ؟ چون با داشتن آیلتس 7 خب من 60 امتیازم تکمیله.
    ممنون

سلام
    من دارای مدرک دکترای مهندسی عمران و عضو هیات علمی دانشگاه سراسری هستم. بیمه ام رو دانشگاه برام رد میکنه. اگر بخوام برای مهاجرت اقدام کنم، حتما باید به عنوان استاد دانشگاه اقدام کنم یا به عنوان مهندس عمران هم میتونم؟ من هیچ سابقه بیمه از شرکتهای مهندسی ندارم و سابقه بیمه من فقط دانشگاه است. ظاهرا استاد دانشگاه فقط از طریق اسپانسرشیپ آدلاید امکانپذیره.
    ممنون میشم راهنمایی ام کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedkg نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من 34 سالمه ، لیسانس کامپیوتر و 8 سال سابقه کار مرتبط و با بیمه دارم ( بیشتر از 10 سال با احتساب بدون بیمه)
    با توجه به اینکه گرفتن آیلتس 7 و یا بالاتر برام سخته ( 6 رو میتونم بگیرم) ، تصمیم دارم از طریق ویزای 489 و یا 190 اقدام کنم که بتونم کمبود امتیازم رو جبران کنم. مسئله ای که شنیدم اینه که حتی از این طریق هم برای رشته من باز آیلتس 7 میخواد !!! آیا این موضوع صحت داره ؟ چون با داشتن آیلتس 7 خب من 60 امتیازم تکمیله.
    ممنون
    من فقط چیزی که در مورد رشته کامپیوتر میدونم اینه که مینیمم امتیاز بالاتر از ۶۰ هست! چون رشته پرطرفداریه و متقاضی زیاد داره...

یه راهنمایی کلی هم میخوام بکنم.
    اینکه، اگر میبینید کسی از دوستان جواب شما رو نمیده، احتمالا کیس عزیزان یکم خاص و موردی میشه... در اینجور موارد پیشنهاد من اینه که به وکیل های مهاجرت سر بزنند و راهنمایی بگیرند.

امیدوارم همگی دوستان به هدفشون برسند.

وضعیت رشته کامپیوتر برای مهاجرت به استرالیا چطور هست ؟؟ رشته کامپیوتر امتیازش چند هست ؟؟ از سیستم استرالیا اطلاعی ندارم !

Junior Member

سلام دوستان
    رشته : مهندسی نرم افزار
    مدرک : لیسانس
    با در نظر گرفتن این که انگلیسی یاد می گیرم و قصد خوندن مستر هم دارم امتیازم چطور میشه؟
    سابقه کار ندارم. آیا مهمه؟
    چکار می تونم انجام بدم که شانسم بیشتر بشه؟
    برای کدوم روش ها شانس دارم؟
    نمی دونستم کجا مطرح کنم یک تاپیک هم قبلا وجود داشت که قفل شده بود گفتم اگر من هم بزنم قفل میشه مدیر محترم هرجا صلاح می دونن منتقل کنن.
    ممنون

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedkg نمایش پست ها
    دوستان سلام
    ممنون

ویزای 190 ویزای اسپانسر ایالتی هست که هر استانی شرایط خاص خودش رو داره شما باید ببینید که اون استانی که رشته شما رو میخواد و یا مدنظرتون هست چه شرایطی برای زبان گذاشته در کل برای مهاجرت آیلتس 6 لازمه مگر اینکه امتیازتون کم باشه و یا ایالت شرایط خاصی گذاشته باشه
    Racism. It Stops With Me

Junior Member

وقت بخیر
    دوستان من و همسرم هر دو سنمون بالاتر از 32 هست. همسرم لیسانس عمران و من شیمی محض. من 11 سال سال سابقه کار دارم 7 سال با بیمه و 4 سال بدون بیمه. این 7 سال ربطی به شیمی نداره ولی میشه ربطش داد. همسرم هم حدود 8 سال سابقه کار دارند ولی بدون بیمه. مدارک میتونن ارایه بدن چون با برادرشون که شرکت عمرانی دارن کار میکردن، ولی بیمه ندارن.هر دو زبانمون خوبه و حتما آیلتس 6 رو میاریم. سوالی که من دارم اینه که برای اقدام کدوم یک از ما مین پرونده بشه بهتره و کار زودتر جلو میره ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)