صفحه 58 از 98 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    بله دکتری استرالیا بگیری پنج امتیاز بیشتر میدن
    سلامیعنی میشه براساس مستطیل سبز و قرمز مجموعا 25 امتیاز گرفت؟
    یا محدودیتی دارد سقف امتیاز!!!
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط whoknowshimsel نمایش پست ها
    در ادامه هم بگم که فرم مخصوصی (فرم شماره 956: https://www.border.gov.au/FormsAndDo...uments/956.pdf) برای عزل وکیل وجود داره. شما میتونید این فرم رو پر کنید و بفرستید. البته خیلی خیلی دقت کنید که این فرم باید توسط خود Agent ارسال بشه. پس من بهتون پیشنهاد میدم که شما روابطتون را با وکیل بهبود بدید و این فرم رو بفرستید و بعد از عزل وکیل، خودتون ادامه بدید. میتونید همزمان شکایتتون رو هم به اداره مهاجرت استرالیا بکنید تا ایشون رو از لیست حذف کنن. بعدش میتونید اگر وقت داشتید و تو ایران بودید برای پولتون اقدام کنید. دقت کنید که زمان برای شما طلاست پس زمان رو از دست ندید. بعدا پیگیر پول بشید.
    مرسی از راهنماییتون. هر نتیجه ای بگیرم اینجا اطلاع رسانی میکنم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

محدودیت داره دیگه... 20 امتیاز دکتری.... 5 تا هم دکتری توی استرالیا....
    نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    ویرایش توسط hamed_golden7 : July 30th, 2016 در ساعت 09:13 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

فقط آرامش خودتون رو حفظ کنید و فراموش نکنید که هنوز توی ایران هستید و اینجا همه چیز در همه!

نقل قول نوشته اصلی توسط Azii1983 نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون. هر نتیجه ای بگیرم اینجا اطلاع رسانی میکنم.
    ویرایش توسط whoknowshimsel : July 30th, 2016 در ساعت 01:38 PM

پروسه کاملا مشخص هستش... سوالات را میپرسید و دیگران جواب میدن.... شما باید امتیازت به حد کافی باشه وگرنه وکیل معجزه نمیکنه .... مبنا هم سایت اداره مهاجرت هست نه اپلای ابراد... اینجا فقط تجربه هارو بچه ها میگن ... شما زحمت بکش سایت سفارت را بخون پولتو هدر نده
    هیچ وکیلی برای شما CDR نمی نویسه که مهمترین قسمتش هست و سوالات و محتویاتشم خود سایت سفارت گفته چی هست.... وکیلا جو میدن ملتم باورشون میشه.... خوب کاسبی راه انداختن....
    میشه لطفا آدرس اداره مهاجرت رو بذارین تا مطالعه کنم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

https://www.border.gov.au/Trav/Visa-1/190-
    https://www.border.gov.au/Trav/Visa-1/189-
    https://www.border.gov.au/Trav/Visa-1/489-

https://www.engineersaustralia.org.a...assessment/faq

این سوالم من دیدم زیاد می پرسن دوستان:
    I have limited engineering experience. Can I still apply for an assessment of my Engineering qualification?
    Yes, you can still apply. Please note that Work Experience is not a mandatory requirement. It is possible for you to demonstrate your competencies by referring to your undergraduate engineering qualification and the project/work experience elements of your academic study. Note that you must provide an employer reference letter if you have relevant experience of 12 months of more, or if the work experience provides a basis for a Career Episode.

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiyabeigi نمایش پست ها
    میشه لطفا آدرس اداره مهاجرت رو بذارین تا مطالعه کنم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

شما برای اسس مدارک مشکل پیدا کردید ظاهرا... مشکل را میشه دقیق بگی چی بوده؟ ایا مدارک تحصیلی شما را اسس کردن؟ میخوام ببینم چون امتیاز سابقه کار را نگرفتی ایا این به این معنی بوده که خود مدارک تحصیلی هم اسس نشده!!! منظورم اینه که ایا بدون سابقه کار خود مدرک تحصیلیتون را اسس کردن... توی این بنده فوق که گذاشتم که نوشتن الزامی نیست اما باز زیرش ابهام ایجاد کرده برای اسس مدرک تحصیلی...
    نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

متاسفم از این موضوع... اینا یک سریاشون اینقدر پرونده رو پرونده میکنند دیگه نمی فهمند داستان چیه.... با من یکی از همین شرکت ها مصاحبه هم کرد مدیرشون که برم براشون تهران کار کنم ... قبول هم کردن... اما دیگه قسمت نشد.... اما کلا در جریان کارشون هستم ... زیاد با اطمینان کار را انجام نمیدن اینا... به هر صورت اگر شما امتیازتون کافی هست و مشکل خاصی نباشه خوب اقامت را استرالیا دو دستی تقدیم میکنه و اصلا جای نگرانی و دلواپسی نیست.... نمره زبانتون عالیه .... همه چی خوبه.... استرالیا هم زیاد سریع کار انجام نمیدن ... همش هم مقصر وکیلا نیستن... به هر صورت کل پروسه مهاجرتی مشخص هست... من ویزای خودم را کلا خودم اپلای کردم و با مشکلات خیلی خیلی زیادی که داشتم نهایتا گرفتمش.... پرونده مهاجرتی هم خودم ران میکنم و اونم به خیر میشه.... به هر صورت نگران نبایشید... مطمنا جوابتون میاد ....
    نقل قول نوشته اصلی توسط Azii1983 نمایش پست ها
    البته میدونم شاید این تاپیک جای مناسبی نباشه برای این حرفا ولی واقعا خیلی مهمه. من با شرکت پرشین مایگرنت قرارداد بستم که زیر نظر دامون آرین به اصطلاح "وکیل" مهاجرت رجیستر شده در MARA هستش. تا الان با هزینه امتحان آیلتس 10 میلیون تومن خرج کردم ولی هنوز جواب اسس من رو هم برام نگرفتن. روی کاغذ شرایط من وافعا عالیه. لیسانس حسابداری بیشتر از 6 سال سابقه مرتبط با بیمه. آیلتس آکادمیک 7.5 (بچه های رشته حسابداری باید آیلتس آکادمیک داشته باشن) ولی این آقا الان چند ماهه منو سر کار گذاشته. همش امروز و فردا میکنن. دروغ تحویلم میدن. از من پول گرفتن که اسسمنت من 5 روزه جوابش بیاد الان 40 روز گذشته. هر بار ازشون میپرسم چرا یه داستان متفاوت تحویلم میدن. فکر میکنن با احمق طرفن یه بچه هم میتونه بفهمه که دروغ میگن. پرسنلشون فوق العاده غیر حرفه ای هستن و خیلی بی دقت. هقته قبل رفتم آرین رو حضوری ببینم البته قبلش خیلی متمدنانه وقت گرفته بودم و با هماهنگی قبلی رفتم. مردیکه نمیدونید چه برخورد بدی با من کرد. به جای اینکه من طلبکار باشم اون دست پیش رو گرفت که پس نیفته. انقدر بی شخصیته که بلد نیست با یه خانم چطور رفتار کنه. به خدا صد رحمت به لاتای چاله میدون. شوکه شده بودم اصلا انتظار همچین برخوردی رو نداشتم. الانم که ازشون خواستم پولم رو پس بدن و فرارداد فسخ بشه خودشو رفته توی 7 تا سوراخ قایم کرده کارمنداش میگن رفته مسافرت. آره رفته مسافرت توی سوراخ موش. پرسنل اونجا هم خیلی هار تشریف دارن. اگر بخوام خلاصه کنم اینکه کلی پول ازم گرفتن تا الان چند ماهه وقتم رو تلف کردن کلی دروغ گفتن بهم اصلا در مورد پیشرفت پروندم پاسخگو نیستن. با رفتار و حرفاشون به شخصیتم بی احترامی شده و ...
    تصمیم گرفتم اگر تا هفته دیگه از سوراخ موشش بیرون نیاد با پلیس برم دم در شرکتش تا شاید اون بیچاره هایی که میان اونجا و مشاوره میشن بدونن که ممکنه آیندشون مثل من بشه.
    من اشتباه کردم که وکیل گرفتم. اینا هیچ کار خاصی نمیکنن که خودتون نتونید انجام بدین. ما میریم به زحمت پول درمیاریم و میریزیم توی جیب گشاد اینجور آدما و به جای اینکه بهمون خدمات بدن و به مشتری احترام بزارن اینطور غیر محترمانه رفتار میکنن. پیشنهاد من اینه که اگر زبانتون به حد کافی خوبه خودتون کارهاتون رو انجام بدید. همه چیز توی سایت مهاجرت هست. و اگر خواستید با وکیلی قرارداد ببندید به لبخند و برخورد خوبشون توجه نکنید. به اینکه بهتون وعده وعید میدن که شرایط تو عالیه و هیچ مشکلی پیش نمیاد هم دلخوش نباشید. بدونید که اینا یه روی دیگه هم دارن و توی شرایط خاص خود واقعیشون رو نشون میدن.
    بازم اگر کسی توضیحی میخواد در خدمتم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

دوستان توی این لینک میتونید امتیازی که دارید را محاسبه کنید و بیخودی نرید پول مشاوره بدید به وکیل.... استرس نداشته باشید... خیلی شیک و ریلکس تیک بزنید و امتیاز را خودش براتون محاسبه میکنه....
    http://www.harriswake.com/skillselectpointscalculator

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiyabeigi نمایش پست ها
    ممنون میشم منم راهنمایی کنین

دوستان توی این لینک میتونید امتیازی که دارید را محاسبه کنید و بیخودی نرید پول مشاوره بدید به وکیل.... استرس نداشته باشید... خیلی شیک و ریلکس تیک بزنید و امتیاز را خودش براتون محاسبه میکنه....
    http://www.harriswake.com/skillselectpointscalculator
    یه خورده برای من کار سخت شده با توجه به لینکی که فرستاده بودین. من متولد 1358 هستم که میشه 38 سال در نتیجه باید حتما IELTS 7 بگیرم و تازه با امتیاز ایالتی میشم 55 امتیاز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)