نقل قول نوشته اصلی توسط Electricman نمایش پست ها

سلام. ممنون از وقتی که گذاشتید. اگه ممکنه بفرمایید:
۱) اگه IELTS رو ۷ بشم چی؟ شانسم به طور موثر بیشتر میشه؟
۲) چرا سنم باعث کاهش امتیازم میشه؟ چقدر باید باشه؟ با توجه به مدرک تحصیلی و سابقه ی کارم نباید خیلی زیاد باشه؟
۳) با توجه به این که سابقه بیمه ی من مربوط به اموزش پرورش هست و technical instructor هستم . یعنی در کار تربیت تکنسین ها ی برقم ، این نوع سابقه مرتبط نیست؟ (کتابم هم توی این زمینه هست. ورژن بعدیشو می فرستم امازون). علاوه بر این اگه مدارکی مهیا کنم که به طور part time مشاور یه شرکت فنی هستم اوضاع بهتر میشه؟
۴) جایی شنیدم که اگه از خود استرالیا Ph.D بگریم دیگه سابقه کار نمی خواد. درسته؟
دوباره تشکر از وقتتون. این پستو همون طور که فرمودید توی فرم مهاجرت به کانادا هم گذاشم تا ببینم چی میشه. گویا اونجا هم قانون ها عوض شده.
موفق باشید.
در مورد سن من اشتباه کردم چون فکر کردم 24 سالتون- شما برای سن 30 امتیاز میگیرین - 15 امتیاز مدرک تحصیلی میشید 45 امتیاز 1- 15 امتیاز کم دارید اگر تمام اسکیل ها رو 7 بیارید اون موقع میشید 55 که باز هم 5 امتیاز کم دارید - شما این 5 امتیاز رو با سابقه کار ( سه سال در 10 سال گذشته ) میتویند جبران کنید - این سابقه کاری باید مهندسی باشه و مشخصا شما بعنوان مهندس باید کار کرده باشید و نه معلم و آموزگار- سابقه کاری پارت تام هم نصف بجساب میاد یعنی اگر 6 سال کار کرده باشید 3 سال محاسبه میشه
اگر پی اچ دی داشتید نمرتون با نمره 7 آیلتس ردیف میشد ولی هیچ ضمانتی نیست که شما لان برید دکتری بخونید و بعد از سه سال و کلی هزینه سیستم مهاجرتی عوض نشده باشه - من خودم موقع لاچ کردن در عرض یک ماه که منتظر اسس بودم 20 امتیاز شیرین رو بخاطر عوض شدن قوانین ار دست دادم- استرالیا آش دهن سوزی نیست که اینقدر براش هزینه کنید دانمارک رو جتما چک کنید من اگر اون موقع دانمارک مهاجرت قبول میکرد حتما دانمارک رو انتخاب میکردم