صفحه 82 از 98 نخستنخست ... 32727374757677787980818283848586878889909192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مس

نقل قول نوشته اصلی توسط misagh_tabibzadeh نمایش پست ها
    سلام به دوستان

من با دو تا وکیل صحبت کردم گفتن برای رشته مهندسی مکانیک که رشته من بخوام اقدام کنم باید برای ویزای 189 حتما 65تا70 امتیاز بیارم، فقط مکانیکم هست که اینجوری!!؟
    میخواستم از دوستان گرامی بپرسم همینطوری واقعا؟ به من گفتن حتی 190 هم با 60 امتیاز برای رشته مکانیک شانسی نیست؟

پیشاپیش ممنون از راهنمایی
    میتونید ceiling برای رشته ها رو اینجا ببینید. برخی از رشته ها به سقفشون رسیدند و بعضی هم سقف رو رد کردند! گروه Industrial, Mechanical and Production Engineers متقاضی زیاد داره و با امتیاز 60 کار خیلی سخته (و شاید غیرممکن!).
    این وبسایت رو هم نگاه کنید.

به طور کلی در حال حاضر به نظر میرسه که کار برای متقاضیان Occupation ID = 2335 با نام Industrial, Mechanical and Production Engineers سخت شده! قبلا اصلا اینطور نبود! البته من قصد ناامید کردنتون رو ندارم. ولی به نظر میاد وکیل ها درست گفتند.

سلام
    یک عضو هیات علمی دانشگاه که مدرک مهندسی عمران داره، با توجه به اینکه بیمه اش از طرف دانشگاه است، میتونه سابقه کارش در دانشگاه رو به عنوان سابقه کار مهندسی عمران ارائه کنه؟ به عبارت دیگه، میتونه civil engineer رو انتخاب کنه؟ یا فقط میتونه به عنوان استاد دانشگاه (university lecturer) درخواست بده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1656 نمایش پست ها
    سلام
    یک عضو هیات علمی دانشگاه که مدرک مهندسی عمران داره، با توجه به اینکه بیمه اش از طرف دانشگاه است، میتونه سابقه کارش در دانشگاه رو به عنوان سابقه کار مهندسی عمران ارائه کنه؟ به عبارت دیگه، میتونه civil engineer رو انتخاب کنه؟ یا فقط میتونه به عنوان استاد دانشگاه (university lecturer) درخواست بده؟
    فکر کنم که قبول نمی کنند و حتما باید سابقه اجرایی در زمینه مهندسی داشته باشید. university lecturer تو لیست STSOL هست و تاسمانیا می گیره. تو لیست تکمیلی South Australia هم هست ولی گویا فعلا نمی گیره چون گفته Not available for high points or chain migration nomination from 05/04/2017
    بهتره سایت خود ایالتها رو بخونید، بعضیاشون شرایط خاص دارند.
    https://www.anzscosearch.com/242111

با سلام من کارشناسی ارشد فیزیک دارم و سابقه حق التدریس بطور پاره وقت هم دارم و همسرم کارشناسی عمران داره و سابقه در طراحی ساختمان البته هر دو بیمه نداریم و قصد مهاجرت به استرالیا رو داریم من تو لیست مشاغل نگاه کردم رشته من رو شامل نمی شد البته اگر شما لیست خاصی دارید لطفا معرفی بفرمایید. حالا میخواستم ببینم کدوممون اقدام کنه شانس بیشتری داره که امتحان زبان بدیم؟؟؟ ممنون میشم ازتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sorurphysics نمایش پست ها
    با سلام من کارشناسی ارشد فیزیک دارم و سابقه حق التدریس بطور پاره وقت هم دارم و همسرم کارشناسی عمران داره و سابقه در طراحی ساختمان البته هر دو بیمه نداریم و قصد مهاجرت به استرالیا رو داریم من تو لیست مشاغل نگاه کردم رشته من رو شامل نمی شد البته اگر شما لیست خاصی دارید لطفا معرفی بفرمایید. حالا میخواستم ببینم کدوممون اقدام کنه شانس بیشتری داره که امتحان زبان بدیم؟؟؟ ممنون میشم ازتون
    لیست ها بارها ارائه شدند...

اینجا و اینجا لیست کلی رو داره. میتونید رشته هاتون رو سرچ کنید و اطلاعات مربوطه رو ببینید.
    باید امتیاز کافی رو برای اپلای به دست بیارید که به سن، مدرک (که دارید)، سابقه کار و زبان و .. بستگی داره. محاسبه امتیازات.
    رشته فیزیک توی لیست 189 نیست. اگر میخواید برای 189 اپلای کنید، باید از طریق همسرتون (رشته عمران) اقدام کنید.
    توجه کنید که اگر از طریق همسرتون بخواهید اقدام کنید و 5 امتیاز partner رو هم بخواهید بگیرید، شما هم باید نمره زبان مینیمم رو به دست بیارید (competent English ability).

Junior Member

با سلام
    میخواستم بپرسم که آیا برای گرفتن امتیاز همسر حتما نیاز به داشتن سابقه کار با بیمه هست؟ چطوری بدون داشتن سابقه کار میشه از این امتیاز استفاده کرد؟ در رشته عمران با سه سال پروانه نظارت مهندسی سازه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedehgh نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم بپرسم که آیا برای گرفتن امتیاز همسر حتما نیاز به داشتن سابقه کار با بیمه هست؟ چطوری بدون داشتن سابقه کار میشه از این امتیاز استفاده کرد؟ در رشته عمران با سه سال پروانه نظارت مهندسی سازه
    دوستان من اینو از سایت اداره مهاجرت گرفتم. بدون سابقه کار آیا میشه از 5 امتیاز همراه استفاده کرد؟
    Partner skills

• You can claim partner skills if, when you are invited, your partner:
    • is under 50 years of age and
    • has competent English and
    • has an occupation that is on the same skilled occupations list as your nominated occupation.
    • has been assessed by the relevant assessing authority as having suitable skills for their nominated occupation.
    • is coming to Australia with you
    • is not an Australian citizen or permanent resident.

Junior Member

سلام وقتتون بخیر
    من 30 ساله هستم و لیسانس health information manager از دانشگاه علوم پزشکی تهران دارم 18 ماه هم سابقه کار مرتبط بیمه ای دارم
    میخواستم ببینم شرایط دارم؟ من تو سایت ایالت ویکتوریا که سرچ کردم رشته منو اسپانسر میکنه فقط این ایالت هست که این رشته رو امسال میگیره
    حالا سوال من اینه که من اگه تا آخر 2017 نتونم ایلتس 7 ارایه بدم امکانش هست قوانین تغییر کنه؟ (الان در حد 6. 6.5 هستم )
    واینکه وقتی امتیاز به 60 برسه و پرونده تشکیل بدیم امکانش هست که ویزا نتونیم بگیریم؟ وحدودا پروسه ش چقدر طول میکشه ؟
    برای اسس کردن مدارک حتما باید ایلتس داشته باشم؟
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم
    ویرایش توسط nnna1366 : May 30th, 2017 در ساعت 08:28 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط Diba3 نمایش پست ها
    لیست ها بارها ارائه شدند...

اینجا و اینجا لیست کلی رو داره. میتونید رشته هاتون رو سرچ کنید و اطلاعات مربوطه رو ببینید.
    باید امتیاز کافی رو برای اپلای به دست بیارید که به سن، مدرک (که دارید)، سابقه کار و زبان و .. بستگی داره. محاسبه امتیازات.
    رشته فیزیک توی لیست 189 نیست. اگر میخواید برای 189 اپلای کنید، باید از طریق همسرتون (رشته عمران) اقدام کنید.
    توجه کنید که اگر از طریق همسرتون بخواهید اقدام کنید و 5 امتیاز partner رو هم بخواهید بگیرید، شما هم باید نمره زبان مینیمم رو به دست بیارید (competent English ability).
    من و همسرم هر دو 35 سالمون هست، و همسرم بیمه نداره فقط سابقه کاری با مهر و امضا شرکت کافیه دیگه؟ اگه خودش مدیر عامل شرکت باشه مشکلی نداره که داره؟ و اینکه اگه من همزمان برای تحصیل هم اقدام کنم ایراد داره؟ اگه آیلتس آکادمیک بدم میتونم از امتیازش برای partner استفاده کنم یا باید حتما جنرال هم بدم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام وقت همگی بخیر. من تو فکر اقدام برا مهاجرت به استرالیا هستم. طبق برآوردی که کردم با داشتن شرایط امتیاز بندی، این پروسه حدود 21 میلیون تومان بدون وکیل و غیره ... هزینه داره. حالا سوالم اینه که اگه من خودم اقدام کنم و در طول پروسه بررسی بعد از لاج، ریجکت بشیم، تکلیف این 20 و چند میلیون پول هزینه شده چی مسشه؟ممنون از دوستایی که جواب بدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)