صفحه 9 از 98 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

سلام
    ببخشید من زیاد سوال میپرسم.
    من در مورد ویزاهای 189، 190 و 489 اطلاعات کافی ندارم.
    من با همین نحوه محاسبه امتیازات مشکل دارم که نمیدونم توی کدوم قسمت سایت هستش. اگه لطف کنین و لینکش رو برام بزارین ممنون میشم.
    یه سوال دیگه، چه مدت طول میکشه تا PR بشیم؟
    ممنون. فکر میکنم آقای reza_dj14146 به سوال من جواب داده بودند. با تشکر.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط eliasi نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من زیاد سوال میپرسم.
    من در مورد ویزاهای 189، 190 و 489 اطلاعات کافی ندارم.
    من با همین نحوه محاسبه امتیازات مشکل دارم که نمیدونم توی کدوم قسمت سایت هستش. اگه لطف کنین و لینکش رو برام بزارین ممنون میشم.
    یه سوال دیگه، چه مدت طول میکشه تا PR بشیم؟
    ممنون. فکر میکنم آقای reza_dj14146 به سوال من جواب داده بودند. با تشکر.
    اینجا رو ببینید.

زمان لازم برای گرفتن PR بسیار متغیره. حدود 3-4 ماه برای ارزیابی مدرکتون لازمه و بین 3 ماه تا یک سال هم برای گرفتن ویزای 189 یا 190 (البته ممکنه از یک سال هم بیشتر بشه).

Junior Member

سلام
    ممنون از جوابتون. یه سوال دیگه.
    من جمع امتیازهام با نمره ایلتس 7 شده 65. این نمره مناسبیه برای اقدام؟
    ممنون.

Junior Member

باسلام خدمت همگی
    من صفر کیلومترم و تازه به فکر اقدام افتادم. دوستان میشه بفرمایید برای مطالعه مطالب کلی و نحوه امتیازگیری باید از کجا شروع کنم؟ ممنون میشم اگر دوست جمع امتیازاتم رو محاسبه کنند که ببینم شرایطش رو دارم یا خیر.
    باتشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Business IT, RMIT University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط fibo نمایش پست ها
    باسلام خدمت همگی
    من صفر کیلومترم و تازه به فکر اقدام افتادم. دوستان میشه بفرمایید برای مطالعه مطالب کلی و نحوه امتیازگیری باید از کجا شروع کنم؟ ممنون میشم اگر دوست جمع امتیازاتم رو محاسبه کنند که ببینم شرایطش رو دارم یا خیر.
    باتشکر
    http://www.border.gov.au/Trav/Visa-1/189-
    http://www.border.gov.au/Trav/Work/W...ions-lists/SOL

Junior Member

سلام و احترام
    والا من اسس شدم (اسپانسری) و آیلتسم ردیف کردم ولی الان که لیست مشاغل ساوت-استرالیا اعلام شده وکیلم خیلی راحت برگشته میگه متاسفانه رشته ای که اسس شدی (کارشناس فروش محصولات صنعتی کد 2254111) حذف شده و این سری اعلام نشده.(در حالیکه در چند سری گذشته لیست ساوت بوده و اینام طبق همین مطلب این کد رو برای من انتخاب کردن،مرجع هم VETASSESS بوده)
    حالا وکیل میگه باید صبر کنی سه ماه دیگه لیست آپدیت شه ببینیم چی میشه. من رشته و سابقه ام مدیریت بازرگانیه و کار فروش و مارکتینگ کردم، تو لیست رشته Sales and marketing manager با کد 131112 هست ولی مرجع تاییید کننده اش AIM هست.بهشون میگم خب این کد رو برام اسس بگیرین،اینا میگن صبر کن برای لیست جدید...ممکنه تا اسس جدید بگیریم این حذف شه...
    سپاسگزارم اگر عزیزان راهنمایی و اظهار نظر کنن

Junior Member

در صورتی که کسی PR بشه حداکثر طی چه مدت باید وارد استرالیا بشه و بعدش حداقل چقدر برای بار اول باید بمونه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

این درسته که من بعد دندانپزشکان دیگه نمیتونن برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنند؟

Junior Member

با سلام دوستان سوالی داشتم اگه زیر 20 ساعت در هفته سابقه کاری شما باشه متوجه شدم پاره وقت محسوب میشه و مث اینکه تعداد ماه هایی که سابقه کاری داشتی نصف میشه(به عبارتی نصف تمام وقت) این قضیه درسته؟ سوال دارم تعداد ساعات کار پاره وقتت هر چی باشه مهم نیست مثلا 10 ساعت توی هفته با 5 ساعت توی هفته هر دو تعداد ماه هایی که سابقه داری نصف تمام وقت هست ؟ آیا میشه دو تا سابقه کاری همزمان از دو جای مختلف داشته باشی به گونه ای که جمعش 20 ساعت توی هفته باشه تا تمام وقت محسوب بشه ؟ ضمنا آیا خود عدد 20 ساعت هم شامل تمام وقت میشه یا باید بالای 20 ساعت باشه؟ ممنون میشم پاسخ بدید مهمه برام

با سلام
    دوستان ممکنه شرایط من رو بررسی کنید ببینید می تونم مدارک بفرستم یا نه؟
    30ساله- مهندسی کامپیوتر(نرم افزار)-4 سال سابقه کار-بدون فرزند
    همسرم33 ساله-مهندس کامپیوتر(نرم افزار)-10 سال سابقه کار
    جفتمون داریم میریم کلاس زبان و لی هنوز مدرک نداریم.
    یه جا خوندم کامپیوتر مدرک زبان فعلا نمی خاد.میشه توضیح بدین آیا شرایطش رو دارم یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)