صفحه 10 از 98 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط tarafoomani نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان ممکنه شرایط من رو بررسی کنید ببینید می تونم مدارک بفرستم یا نه؟
    30ساله- مهندسی کامپیوتر(نرم افزار)-4 سال سابقه کار-بدون فرزند
    همسرم33 ساله-مهندس کامپیوتر(نرم افزار)-10 سال سابقه کار
    جفتمون داریم میریم کلاس زبان و لی هنوز مدرک نداریم.
    یه جا خوندم کامپیوتر مدرک زبان فعلا نمی خاد.میشه توضیح بدین آیا شرایطش رو دارم یا نه؟
    شرایط را دارین.البته سابقه به شرطی محاسبه میشه که بعد لیسانس و قابل اثبات باشه.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط shab.k نمایش پست ها
    در صورتی که کسی PR بشه حداکثر طی چه مدت باید وارد استرالیا بشه و بعدش حداقل چقدر برای بار اول باید بمونه؟
    حداکثر 1 سال پس از ویزا.
    کلا تو 5 سال باید 2 سال اونجا باشین وگرنه ویزا لغو میشه

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin750 نمایش پست ها
    سلام و احترام
    والا من اسس شدم (اسپانسری) و آیلتسم ردیف کردم ولی الان که لیست مشاغل ساوت-استرالیا اعلام شده وکیلم خیلی راحت برگشته میگه متاسفانه رشته ای که اسس شدی (کارشناس فروش محصولات صنعتی کد 2254111) حذف شده و این سری اعلام نشده.(در حالیکه در چند سری گذشته لیست ساوت بوده و اینام طبق همین مطلب این کد رو برای من انتخاب کردن،مرجع هم VETASSESS بوده)
    حالا وکیل میگه باید صبر کنی سه ماه دیگه لیست آپدیت شه ببینیم چی میشه. من رشته و سابقه ام مدیریت بازرگانیه و کار فروش و مارکتینگ کردم، تو لیست رشته Sales and marketing manager با کد 131112 هست ولی مرجع تاییید کننده اش AIM هست.بهشون میگم خب این کد رو برام اسس بگیرین،اینا میگن صبر کن برای لیست جدید...ممکنه تا اسس جدید بگیریم این حذف شه...
    سپاسگزارم اگر عزیزان راهنمایی و اظهار نظر کنن
    برادرانه خدمتتون میگم که اون کاری رو فکر میکنید درسته انجام بدید و وقت رو نکشید بعید میدونم رشته ای که حذف شده به لیست برگرده و تجربه من اینو میگه که هر چه وقت بیشتر بگذره شرایط سخت تر میشه شما شرایط بحرانی دارید و نباید وقت رو تلف کنید. در ضمن ایحنت های مهاجرتی در وقت کشی مهارت دارن و اگر قردا پروندتون به اولویت آخر بره و ناموفق بشه خیلی راحت بهت میگن و مسئولیت رو از شونه خودشون برمیدارن

Junior Member

سلام - من باید با همسر و فرزندم اقدام کنم برای ویزای 189 یا 190 ولی سوالی که داشتم این است که اگر نخواهم از امتیاز همسر استفاده کنم باز هم ایشان باید سطح خاصی از آیلتس را داشته باشند یا اینکه مانند برخی کشورهای دیگر (مانند نیوزیلند) می توانیم به جای مدرک زبان برای ایشان پولی بدهیم؟ اگر باید پول بدهیم مبلغ آن پول برای زبان چقدر است؟ - بسیار ممنون از راهنمایی تان

نقل قول نوشته اصلی توسط r_1159 نمایش پست ها
    برادرانه خدمتتون میگم که اون کاری رو فکر میکنید درسته انجام بدید و وقت رو نکشید بعید میدونم رشته ای که حذف شده به لیست برگرده و تجربه من اینو میگه که هر چه وقت بیشتر بگذره شرایط سخت تر میشه شما شرایط بحرانی دارید و نباید وقت رو تلف کنید. در ضمن ایحنت های مهاجرتی در وقت کشی مهارت دارن و اگر قردا پروندتون به اولویت آخر بره و ناموفق بشه خیلی راحت بهت میگن و مسئولیت رو از شونه خودشون برمیدارن

باسلام
    به نظر وكيلتون گوش بديد....به جهت اقدام براي پست هاي مديريتي بايد چند سال اول رو كارشناس بوده باشيد سپس اعلام كنيد كه من مدير شدم ..كسي رو ديديد از روز اول خروج از دانشگاه مدير بوده باشد؟ انرژي خودتون و پولتون و زمانتون رو هدر ندهيد ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Sang نمایش پست ها
    سلام - من باید با همسر و فرزندم اقدام کنم برای ویزای 189 یا 190 ولی سوالی که داشتم این است که اگر نخواهم از امتیاز همسر استفاده کنم باز هم ایشان باید سطح خاصی از آیلتس را داشته باشند یا اینکه مانند برخی کشورهای دیگر (مانند نیوزیلند) می توانیم به جای مدرک زبان برای ایشان پولی بدهیم؟ اگر باید پول بدهیم مبلغ آن پول برای زبان چقدر است؟ - بسیار ممنون از راهنمایی تان
    سلام
    اگر به 5 امتياز همسر نياز نداريد در مرحله صدور ويزا بايد يك آيلتس اورال 4.5 براي همسر ارايه كنيد. در غير اينصورت ميتوانيد هزينه كلاس هاي زبان براي همسر بدهيد كه فكر كنم حدود 4000 دلار استراليا است .....اگر به 5 امتياز ايشون نياز داريد بايد ايشون حتما" در 4 اسكيل 6 رو بگيرند و رشته هر دو نفر همزمان در sol يا csol باشد ..
    گوودلاك

نقل قول نوشته اصلی توسط Apdentist نمایش پست ها
    این درسته که من بعد دندانپزشکان دیگه نمیتونن برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنند؟
    بله متاسفانه ..براي دانمارك يا كانادا اقدام كنيد ...در مورد كانادا من اطلاعات خوبي دارم ...در خدمت هستم با پيام خصوصي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

سلام دوستان
    اگر کسی بتونه کمکی بکنه ممنون میشم
    من طبق محاسباتی که کردم الان مجموعا 60 امتیاز دارم
    27 سالمه (30 امتیاز) لیسانس فردوسی دارم (15 امتیاز) آیلتس بالای 7 دارم (10 امتیاز) همسرم هم تمام شرایطش مثل منه یکسال هم سابقه کار داره فقط آیلتس 6 داره (5 امتیاز) و احتمالا اگر بتونم اسپانسر ایالتی هم بگیرم 5 امتیاز دیگه هم خواهم داشت که مجموعا میشه 65
    سوالاتی که دارم اینه که اولا من هیچ سابقه کار ثبت شده ای ندارم، چون سرباز بودم عمدتا آزاد و یا پاره وقت کار میکردم، آیا سابقه کار مثل آیلتس یک شرط حتمی هست یا فقط نمره اضافی داره؟
    دوما اینکه با توجه به اینکه همسرم هم شرایط خیلی مناسبی داره چطوری میتونم از این موضوع بیشترین استفاده را بکنم...
    پیشاپیش ممنون از لطفتون

Junior Member

درود.
    کسی می دونه کی قراره این skilled ocupation list آپ دیت بشه؟ آخه می خوام ببینم برای مهندسی مکانیک اتفاقی میوفته یا نه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

نقل قول نوشته اصلی توسط smshiran نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر کسی بتونه کمکی بکنه ممنون میشم
    من طبق محاسباتی که کردم الان مجموعا 60 امتیاز دارم
    27 سالمه (30 امتیاز) لیسانس فردوسی دارم (15 امتیاز) آیلتس بالای 7 دارم (10 امتیاز) همسرم هم تمام شرایطش مثل منه یکسال هم سابقه کار داره فقط آیلتس 6 داره (5 امتیاز) و احتمالا اگر بتونم اسپانسر ایالتی هم بگیرم 5 امتیاز دیگه هم خواهم داشت که مجموعا میشه 65
    سوالاتی که دارم اینه که اولا من هیچ سابقه کار ثبت شده ای ندارم، چون سرباز بودم عمدتا آزاد و یا پاره وقت کار میکردم، آیا سابقه کار مثل آیلتس یک شرط حتمی هست یا فقط نمره اضافی داره؟
    دوما اینکه با توجه به اینکه همسرم هم شرایط خیلی مناسبی داره چطوری میتونم از این موضوع بیشترین استفاده را بکنم...
    پیشاپیش ممنون از لطفتون
    سلام دوست عزیز -
    1- در سیستم اداره مهاجرت من ندیده ام جایی گفته باشد که سابقه کار حتمی است. ولی در نظر داشته باشید که در دو جا (البته بستگی به رشته تان) ممکن است سابقه کار از شما بخواهند. یکی موسسه ارزیابی کننده مدرک و دومی برخی ایالت های اسپانسر شونده. لذا در مورد این دو نکته اول مطالعه کنید. البته با اطلاعاتی که داده اید می توانید دنبال اسپانسری نباشید و برای ویزای 189 اقدام کنید.
    2- همسرتان اگر اقدام کنند امتیازشان با اطلاعات داده شده کمتر از شما می شود (چون 10 امتیاز ایلتس شما را ندارد) و چون سابقه کارش (یک سال) هم که زیر 3 سال است امتیازی نمی گیرد و لذا بهتر است شما خودتان اقدام کننده اصلی باشید و فقط از 5 امتیاز همسر استفاده کنید.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)