صفحه 13 از 98 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

سلام دوستان یه سوال فوری دارم
    اگر من سابقه کاری بیشتر از 20 ساعت در هفته یعنی فول تایم در حین سربازی ارایه بدم قابل قبوله؟
    لازم به ذکره که سربازی رو توی شهر خودم و بعد از کسب مدرک لیسانس گذروندم
    سوال دوم اینکه در حالت کلی برای اثبات سابقه کار چه مدارکی باید ارایه بشه؟
    ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

سلام - آیا کسی می داند اگر فردی با وجود اینکه متاهل است می تواند همسرش را در درخواست ویزای 189 یا 190 وارد نکند؟
    یعنی برای او درخواست ویزا ندهد؟ آیا قوانینی برای این هست؟ آیا کیس آفیسر گیر نمی دهد که چرا تنهایی فرد می خواهد اقدام کند با وجود اینکه متاهل است؟ لطفا اگر کسی در این مورد می داند جواب دهد یا لینک مربوطی را بگذارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sang نمایش پست ها
    سلام - آیا کسی می داند اگر فردی با وجود اینکه متاهل است می تواند همسرش را در درخواست ویزای 189 یا 190 وارد نکند؟
    یعنی برای او درخواست ویزا ندهد؟ آیا قوانینی برای این هست؟ آیا کیس آفیسر گیر نمی دهد که چرا تنهایی فرد می خواهد اقدام کند با وجود اینکه متاهل است؟ لطفا اگر کسی در این مورد می داند جواب دهد یا لینک مربوطی را بگذارد.
    ولی بعید میدونم حتی کنجکاو بشه چون شما میتونی بگی دوست نداشتم همسرم رو بیارم
    یا میتونیدبگید که ما جدا از هم زندگی میکنیم و فقط رو کاغذ زن و شوهریم و از این حرفا..
    امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

سلام
    http://www.deltaimmigration.com.au/a...-July-2016.htm

یه همچین خبری چقدر صحت داره؟ من رشته ام تو لیست هست متاسفانه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Yocasta نمایش پست ها
    سلام
    http://www.deltaimmigration.com.au/a...-July-2016.htm

یه همچین خبری چقدر صحت داره؟ من رشته ام تو لیست هست متاسفانه
    سلام - به نظر صحیح می آید ولی باید دقت کنید که اینها Flagged هستند یعنی احتمال اینکه سال بعد حذف شوند هست ولی الان حذف نشده اند. ولی باید دقت کرد که اگر می توانید در رشته دیگر اسس شوید یا قبل از سال بعد اقدام کنید که هنوز یک سال وقت هست تا جولای 2016.

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

این رشته ها در واقع بازار کار خوبی در استرالیا ندارن و از نظر نیروی کاری اشباع هستن ولی بعید میدونم همه با هم حذف بشن احتملانا چند تایی حذف میشن بسته به شانس و اقبال و نظر کارشناسان استرالیایی

Junior Member

سلام
    من شنیدم از سابقه کار مهندسین کام‍پیوتر سه سال کم می کنن. این صحت داره؟

Junior Member

سلام دوستان.
    رشته دانشگاهی من
    Telecommunications Engineer 263311
    و سابقه کارم
    Telecommunications Network Engineer 263312

که دو تا کد متفاوت دارن ولی خوب به هم خیلی نزدیکن.
    من باید کدوم کد رو انتخاب کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Business IT, RMIT University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_app نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    رشته دانشگاهی من
    Telecommunications Engineer 263311
    و سابقه کارم
    Telecommunications Network Engineer 263312

که دو تا کد متفاوت دارن ولی خوب به هم خیلی نزدیکن.
    من باید کدوم کد رو انتخاب کنم؟
    hi,
    "not much difference, as both are under same Occupation ID:" Telecommunication Professionals",
    Just you need to match your work experience with that which is more relevant for the Engineers Australia assessment.
    Good Luck

Junior Member

سلام دوستان
    من 22 سالم هست و دانشجوی رشته ی فیزیک دانشگاه آزاد شیراز هستم و تاکنون تعدادی مقاله و سمینار داخلی و همچنین یک ISI دارم که impact factor مجله 0.533 هست و از طرفی مدرک بین المللی (MCSE2012 ( Microsoft Certified Solutions Expert که تاکنون جدیدترین مدرک مایکروسافت در حوزه ی شبکه هست دارم و همچنین مدارک CCNA &CCNP سیسکو دارم ک مورد تایید وزارت علوم هست و قابل ترجمه نیز هم هست البته چندتا تخصص دیگه دارم که مدرکی براش ندارم و سابقه کاری که بابتش بیمه رد شده باشه هم ندارم اما ۲-۳ سال سابقه کار دارم
    البته در حال خوندن آیلتس برای نمره ی ۷ هستم
    میخواستم بدونم کدوم کشور منو راحت تر میگیره و با چه ویزایی؟
    از طریق SKILLSELECT استرالیا میتونم اقدام کنم ؟
    ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)