صفحه 15 از 98 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

سلام دوستان

من فوق دیپلم نرم افزارم. بعد از گرفتن مدرکم حدود 3 سال برای خودم کار کردم(یعنی به صورت فریلانس) سوالم اینه که چطوری می تونم این رو به عنوان سابقه کار اثبات کنم؟ ضمنا من مدارک سیسکو و مایکروسافت رو هم دارم و اینکه اینها از نظر اونها امتیاز محسوب میشه؟ ممنون میشم اگه به سوالم پاسخ دهید

Junior Member meisam294 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

سلام، از همکاری و تلاش دوستان تشکر میکنم..من این تاپیک رو کامل خوندم و جستجوی مختصری هم در رابطه با این موضوع داشتم. چند تا سوال دارم که بعد از نوشتن شرایط و امتیازاتم میگم
    سن 30سال(30)+ مدرک کارشناسی_آی تی (15)+ مدرک آیلتس7 رو میگیرم (10)+3سال سابقه کار مرتبط با بیمه (5)+ اسپانسر ایالتی (5) = 65

1-چقدر احتمال داره که تو ارزیابی مدرک کارشناسی آی تی دانشگاه علمی کاربردی ایراد بگیرن؟ (هر مشکلی..)
    2-سه سال سابقه کار من کاملا همزمان بوده با تحصیلات کارشناسیم، این موضوع که سابقه کار باید بعد از پایان تحصیلات دانشگاهی باشه چقدر صحت داره؟ من 5امتیاز سابقه کار اصلا نمیگیرم؟!
    3-آیا من با شرایط و امتیازات ذکر شده به فقط به ویزای 190احتیاج دارم و یا 189 هم میتونم اقدام کنم؟
    4-آیا مدارک بین المللی مثل سیسکو ، مایکروسافت و ... که مرتبط با رشته و کارم باشه امتیازی داره؟ تو سایت قسمت points بخش Qualifications آخرین امتیاز آیا این موضوع رو میگه؟

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

سلام

با توجه به اینکه شما تو فیلد ICT سابقه کار دارید ، مدارک تحصیلی و سابقه کارتون رو باید برای موسسه ACS جهت ارزیابی یا اصطلاحا Assess بفرستین و این اولین بخش از کار هستش.

طبق اطلاعاتی که تو سایت ACS وجود داره ، سابق کار بعد از اخذ مدرک لیسانس بررسی میشه. یک فایل PDF با نام Skill Assessment Guidelines for Applicants اون رو دنلود و مطالعه کنید.

توی همون فایل به صفحه 5 مراجعه کنید با دو مثال کاملا توضیح داده و در ضمن یادتون باشه که ACS از کل سابقه کار 2 سال رو با عنوان Skill Level Requirement Met Date کم می کنه!

پیروز باشید.

Junior Member meisam294 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط CyrusG نمایش پست ها
    سلام

با توجه به اینکه شما تو فیلد ICT سابقه کار دارید ، مدارک تحصیلی و سابقه کارتون رو باید برای موسسه ACS جهت ارزیابی یا اصطلاحا Assess بفرستین و این اولین بخش از کار هستش.

طبق اطلاعاتی که تو سایت ACS وجود داره ، سابق کار بعد از اخذ مدرک لیسانس بررسی میشه. یک فایل PDF با نام Skill Assessment Guidelines for Applicants اون رو دنلود و مطالعه کنید.

توی همون فایل به صفحه 5 مراجعه کنید با دو مثال کاملا توضیح داده و در ضمن یادتون باشه که ACS از کل سابقه کار 2 سال رو با عنوان Skill Level Requirement Met Date کم می کنه!

پیروز باشید.
    ممنون از پاسخگویی. فایل PDF بدردبخورست.

فقط من اطلاعات بیشتری در مورد سوالاتم میخوام. مخصوصا سابقه کار . ظاهرا از سابقه کار امتیاز نمیارم و با ویزای 190 باید اقدام کنم، درسته ؟

اول مجموع امتیازاتون رو حساب کنید ، اگه به 60 نرسید با استفاده از Subclass 190 می تونین 5 امتیاز بگیرین.

برای محاسبه دقیق امتیازتون و توضیحات تکمیلی پیشنهاد می کنم فایل راهنمای Point Based Skilled Migration رو دنلود و مطالعه کنید.صفحه 29 در مورد Subclass 190 توضیح داده.

این لینک رو هم باز کنین در مورد اسپانسر های ایالتی یا همون Subclass 190 کامل توضیح داده شده.

اسپانسر ایالتی برای اخذ اقامت استرالیا

پیروز باشید

Junior Member

سلام.

1.من در مورد شانس مهاجرت به استرالیا اطلاعاتم خیلی بالا نیست (در مورد کانادا بیشتر میدونم). سوالم اینه که اگر 60 امتیاز حداقل آورده بشه، حتماً invite بهمون میدن برای اقدام؟ (اینجا نمیدونم اصطلاحش چیه، برای کانادا میگن invite ). من طی یه برنامه ریزی سه ساله میتونم حداقل 80 امتیاز بگیرم. میخوام ببینم این هم مثل کانادا pool داره و رقابت شدید هست یا اینکه حداقل امتیاز رو بیاریم کافیه؟

2. سوال دوم اینه که اگر من در حین کار کردنم Master بگیرم، مشکلی تو سابقه کارم ایجاد نمیشه؟ مثلا گیر بدن که سابقه کار بعد از گرفتن مدرکت فقط حساب میشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من سوالم اينكه من متولد ٣٠/٦/١٣٦٢ هيتم تا كي زمان دارم ايا ٣٠ امتياز رو ميگيرم يا خير

سلام

تا 30 شهریور 1395 ، 30 امتیاز رو می گیرید.

با سلام
    ویزای 189 یا 190 نیازی به هزینه پشتوانه داره ؟ لطفا اگر رفرنس سایت مهاجرتی استرالیا بدید تا برای تعداد مختلف بتونم ببینم ممنون میشم چون پیدا نکردم .
    برای آزمون آیلتسش ، آیا هم پوشانی نمره مورد قبول هست ، منظورم نمرات دو آزمون مختلف هست .
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    اساسا چیزی به نام کار پاره وقت جزء سوابق کاری محسوب نمیشه حتی اگر بعد از لیسانس باشه.
    لطفا اطلاعات کاملتری بزارید ، چون قضیه اینکه نصف حساب میشه چیه ؟ چه در زمان تحصیل لیسانس ، چه در حالت معمول .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)