صفحه 17 از 98 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

سلام خسته نباشید، من 35 سالم هست و دارای مدرک فوق لیسانس معماری. 6 سال سابقه تدریس در دانشگاه و جزء هیئت علمی دانشگاه هستم. زبان هم متوسط. برای مهاجرت باید چکار کنم و همچنین برای کار.
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member meisam294 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط CyrusG نمایش پست ها
    سلام

امسال کسانی که متولد 1361 هستند از اون مرز سنی بین 32 و 33 رد میشن و امتیاز از دست میدن.

سن شما از روزی که Lodge کنید ملاک قرار میگیره.

موفق باشین
    لاج چه زمانی صورت میگیره؟ لطفا عناوین مراحل را یه نفر ذکر کنه..ممنون
    من فقط میدونم اول مدارک برای اسس میفرستیم اگه امتیاز آوردیم دوم EOI و بعد دعوتنامه........

رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط elho نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید ، حجت هستم
    بنده چندتا سوال داشتم و هرجا پیگیرش بودم کسی نتونست درست جوب من رو بده . از شما خواهش می کنم جواب بنده رو کامل بدید . ممنونم از لطفتون .
    من فوق لیسانس معماری هستم : لیسانس دانشگاه آزاد کرمان با معدل 16.59 فارغ التحصیل سال 90 و ارشد معماری دانشگاه آزاد کرمان معدل 15.81 فارغ التحصیل سال 94 و متولد 1367
    همسرم هم ترم آخر لیسانس شهرسازی هستش و با معدل حدود 16 فارغ التحصیل 95 و متولد 1372
    در زمان تحصیل کار کردم و اما بیمه برام رد نشده اما نامه مهندسین مشاوری رو که باهاشون کار کردم رو دارم.
    پس از فارغ التحیلی 3.5 سابقه کار در علوم پزشکی دارم و الان هم به صورت استخدام رسمی مشغول هستم .
    متاسفانه زبان قوی نداریم و اما صفت چسپیدیم و حتما این مدرک رو خواهیم گرفت.
    وضع مالی چندان خوبی هم نداریم و از دار دنیا 1 ماشین ایرانی دارم و 50 میلیون نقدینگی کلا
    این بود شرح حال ما و اما سوالات :
    1 . ما میتونیم با رزوممون اقامت بگیریم ؟
    2 . میتونیم هر کدوممون برای مقطع بالات اقدام کنیم و بورس بشیم ، یعنی من برای دکتری و همسرم برای فوق لیسانس البته منظورم با کمک هزینه و به صورت مجانی است ؟
    3 . بازار کار برای رشته های ما که معماری و شهرسازی هستیم چه جوریاست ؟
    4 . و اگه بخواهیم بعدا جهت اقامت مادر همسرم اقدام کنیم پروسه سنگینی هستش ؟
    5 . و در نهایت اینکه آیا شرایط استرالیا رو برای زندگی چگونه ارزیابی می کنید ؟
    سن شما 30امتیاز+ مدرک شما 15امتیاز+ آیلتس هفت 10 امتیاز +سه سال سابقه کار 5 امتیاز = 60 امتیاز (ویزای 189)
    اگر سابقه کار به هر دلیل (بدون بیمه-نامرتبط-همزمان با تحصیل) ندارید باید 5 امتیاز اسپانسر ایالتی استفاده کنید و امتیاز خودتو به 60 برسونی (ویزای 190)
    سوالات 2 به بعد را در تاپیک های مربوطه باید جستجو کنید

سلام

مرحله اول اسس توسط موسسه مربوط به رشته تحصیلی

مرحله دوم تنظیم و ارسال EOI بعد از بررسی براتون دعوتنامه می فرستن

مرحله سوم Lodge هستش که شما باید درخواست نهایی و مدارکتون رو submit کنین

مراحل بعدی با مشخص شدن Case Officer و درخواست Police Clearance ، Medical Check و در صورت نیاز ارسال سایر مدارک با نظر کیس آفیسر هستش

و مرحله نهایی صدور ویزا خواهد بود!

موفق باشید

Junior Member

چرا کسی به سوال من جواب نمیده؟

رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط ghaedi نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید، من 35 سالم هست و دارای مدرک فوق لیسانس معماری. 6 سال سابقه تدریس در دانشگاه و جزء هیئت علمی دانشگاه هستم. زبان هم متوسط. برای مهاجرت باید چکار کنم و همچنین برای کار.
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    شما امتیاز بالای سن یعنی۳۰ را نمیگیرید چون از ۳۲ سال گذشته اید امتیاز سن شما ۲۵ است
    مدرک فوق لیسانس همان امتیاز لیسانس میگیره یعنی ۱۵
    حتما آیلتس با نمره ۷ در همه مهارت ها لازم دارید که اینم ۱۰ امتیاز براتون داره
    سابقه کارتون هم اگه بعد از مدرک تحصیلیتون بوده ۱۰ امتیاز داره براتون

با سلام به دوستان عزیز،
    چند تا سئوال از خدمت دوستان داشتم که با توجه به خوندن مطالب تو فروم نتونستم جوابم رو بگیرم، خوشحال میشم اگه کسی کمک کنه

- من عنوان رشته ام (فوق مهندسی شیمی-امیرکبیر) هم داخل SOL است هم تو CSOL ، ولی عنوان رشته همسرم فقط تو CSOL است (شیمی کاربردی)
    - الان سابقه بیمه ایم هفت سال و اندیه، خرداد سال دیگه هشت سالم پر میشه
    - ایلتسم اکسپایر شده و می خوام تا دو ماه اینده امتحان بدم، امیدوارم حداقل 6 رو بیارم
    - اگه بتونم از 15 امتیاز هشت سال سابقه استفاده کنم با یه ایلتس 6 امتیازم میشه 55
    - برای ویزای 189 نمی تونم از 5 امتیاز همسر استفاده کنم چون رشته هامون تو یه لست نیست
    سئوالات
    1- اگه بخوام واسه ویزای 190 اقدام کنم همسرم می تونه 5 امتیاز به من کمک کنه که امتیازم میشه 60 امتیاز و دیگه به اسپانسر ندارم، حالا تکلیف چیه؟ یعنی میتونم بدون استفاده از اسپانسر ایالتی با 60 امتیاز مستقیم اقدام کنم؟ یا مجبورم برای ویزای 190 اسپانسر داشته باشم حتی اگه به 5 امتیازش احتیاج نداشته باشم؟

2- شنیدم لیست SOL و CSOL جولای 2016 عوض میشه و به احتمال زیاد رشته ما از تو لیست در میاد، تو چه مرحله ای تغییر لیست تاثیری روی امتیاز ما نخواهد داشت؟ منظورم اینه که اگه اسست کنیم دیگه این تغییرات گریبان مارو نمیگیره؟ یا باید حتما EOI اپلای کنیم؟ تخمین دوستان از زمان این پروسه چقدره؟ آیا تا جولای 2016 میرسیم؟

3- توسایت رسمی حرفی از سابقه همسر نزده فقط نوشته باید ارزیابی مثبت بشه. میخواستم بدونم برای استفاده از 5 امتیاز همسر چند سال باید سابقه داشته باشه؟ و چطوری ؟ اخه من شنیدم یکسال از دو سال اخیر ، این مطلب رو از کجا میتونم پیدا کنم؟

پیشاپیش متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط CyrusG نمایش پست ها
    سلام

مرحله اول اسس توسط موسسه مربوط به رشته تحصیلی

مرحله دوم تنظیم و ارسال EOI بعد از بررسی براتون دعوتنامه می فرستن

مرحله سوم Lodge هستش که شما باید درخواست نهایی و مدارکتون رو submit کنین

مراحل بعدی با مشخص شدن Case Officer و درخواست Police Clearance ، Medical Check و در صورت نیاز ارسال سایر مدارک با نظر کیس آفیسر هستش

و مرحله نهایی صدور ویزا خواهد بود!

موفق باشید
    با سپاس از شما

ببخشید ، می تونید همین مرحله اول را ( مرحله اول اسس توسط موسسه مربوط به رشته تحصیلی ) را توضیح دهید اینکه کدوم سایت ها باید بریم و چطوری و کدوم فرم ها را پر کنیم و......

با سپاس از شما

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

دوستان دانشجویان بعد از ورود به استرالیا می تونند برای اسکیل ورکر ثبت نام کنند و در صورت قبولی ویزاشون رو تغییر بدن؟ کانادا میشه این کار رو کرد؟

Junior Member

سلام شاید سوالم تکرار ی باشه اما میخوام بدونم شخصا یکی مثل من که امتیازش 50 با ilts 7 میشه 60 واسه 189 اقدام کنه وارد pool میشه و باید صبر کنه تا انتخاب شه. یا که نه ویزارو میگیره ؟
    شرایط مثل کاناداست؟
    مدرک تحصیلی 10
    سابقه کار 6 سال با بیمه بعداز لیسانس 10
    سابقه کار 7 سال بدون بیمه 0

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)