صفحه 18 از 98 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط naghed نمایش پست ها
    سلام شاید سوالم تکرار ی باشه اما میخوام بدونم شخصا یکی مثل من که امتیازش 50 با ilts 7 میشه 60 واسه 189 اقدام کنه وارد pool میشه و باید صبر کنه تا انتخاب شه. یا که نه ویزارو میگیره ؟
    شرایط مثل کاناداست؟
    مدرک تحصیلی 10
    سابقه کار 6 سال با بیمه بعداز لیسانس 10
    سابقه کار 7 سال بدون بیمه 0
    همه بدون استثنا وارد پول می شوند اما
    اگه رشته اش جزو این سه رشته نباشه
    Auditors, Company Secretaries and Corporate Treasurers
    ICT Business and System Analysts
    Accountants
    بعد از چند هفته از پول درمیاد و ویزا را میگیره .
    در غیر اینصورت حتما باید 65 امتیاز داشته باشه .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

سلام،دوستان آخرین خبر از مدت زمان لازم برای دریافت citizenship در طول ۵سال برای کسانیکه ویزای PR دارند چیست؟ با تشکر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali78azar نمایش پست ها
    سلام،دوستان آخرین خبر از مدت زمان لازم برای دریافت citizenship در طول ۵سال برای کسانیکه ویزای PR دارند چیست؟ با تشکر
    you must:

• have been living in Australia on a valid Australian visa for four years immediately before applying
    • have been living in Australia for 12 months as a permanent resident
    • not have been absent from Australia for more than 1 year in total
    • not have been absent from Australia more than 90 days in the year before applying.
    ویرایش توسط arman65 : September 20th, 2015 در ساعت 06:08 PM

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_musavi نمایش پست ها
    کسی از دوستان نمی تونه کمک کنه?

سلام
    من شاید بتونم بهتون کمک کنم ولی منظورتون رو از این جمله میشه توضیح بدید ؟ من متوحه مشکلتون در این زمینه نشدم
    - برای ویزای 189 نمی تونم از 5 امتیاز همسر استفاده کنم چون رشته هامون تو یه لست نیست
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط r_1159 نمایش پست ها
    سلام
    من شاید بتونم بهتون کمک کنم ولی منظورتون رو از این جمله میشه توضیح بدید ؟ من متوحه مشکلتون در این زمینه نشدم
    - برای ویزای 189 نمی تونم از 5 امتیاز همسر استفاده کنم چون رشته هامون تو یه لست نیست
    ممنون
    سلام
    با توجه به این جمله که تو شرایط پارنتر برای ویزای 189تو سایت دولتی استرالیا اومده:

had nominated an occupation on the same skilled occupation list as your nominated occupation

رشته من (مهندسی شیمی) هم تو SOL هست هم تو CSOL ولی رشته همسرم ( شیمی) فقط تو CSOL وجود داره، در نتیجه چون هر دو تو sol نیستیم ، نمی تونیم از امتیاز پارتنر برای 189 استفاده کنم.
    پیشاپیش ممنون از کمک شما

Junior Member

دوستان سلام
    من لیسانس مهنسی الکترونیک 34 ساله 9 سال سابقه کار در زمینه مخابرات آیلتس امتحان ندادم اما 7 رو میتونم بگیرم
    همسرم 31 ساله لیسانس حسابداری 1.5 سابق کار حسابداری آیتلس6 ، انسمون چقدره؟
    سوال بعدی ، اینجا هم میشه مثل کانادا خودت راسا اقدام کنی یا حتما باید وکیل بگیری! لینک سایت رسمی اداره مهاجر ت استرالیا رو شیر کنید

با سپاس

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

1- اگه بخوام واسه ویزای 190 اقدام کنم همسرم می تونه 5 امتیاز به من کمک کنه که امتیازم میشه 60 امتیاز و دیگه به اسپانسر ندارم، حالا تکلیف چیه؟ یعنی میتونم بدون استفاده از اسپانسر ایالتی با 60 امتیاز مستقیم اقدام کنم؟ یا مجبورم برای ویزای 190 اسپانسر داشته باشم حتی اگه به 5 امتیازش احتیاج نداشته باشم؟
    شما میتونید برای 190 اقدام کنید چون همسرتون تو اس او ال نیست و وقتی برای 190 اقدام کردید از اونجایی که امتیازتون به 60 رسیده نیازی به امتیاز همسر ندارید ولی با شرایطی که گفتید از امتیاز همسر برای 189 نمیتونید استفاده کنید

2- شنیدم لیست SOL و CSOL جولای 2016 عوض میشه و به احتمال زیاد رشته ما از تو لیست در میاد، تو چه مرحله ای تغییر لیست تاثیری روی امتیاز ما نخواهد داشت؟ منظورم اینه که اگه اسست کنیم دیگه این تغییرات گریبان مارو نمیگیره؟ یا باید حتما EOI اپلای کنیم؟ تخمین دوستان از زمان این پروسه چقدره؟ آیا تا جولای 2016 میرسیم؟
    عوض شدن لیست در تمام مراجل تاثیر میزاره ولی میزانش فرق میکنه اگر قبل از لاچ رشته شما از اس او ال بیاد بیرون و در لیست ایالت هم نباشید شما دیگه نمیتونید لاچ کنید ولی اگر بعد از اون باشه و اگر هنوز در لییست ایالت باشید تاثیری نداره ولی اگر در لیست ایالت نباشید و در اس او ال هم نباشید پرایوریتی شما عوض میشه و پروندتون به تاخیر میوفته پرونده های اپلیکنت های ایرانی اگر از خارج از استرالیا باشه معمولا 1 تا یک سال و نیم از زمان لاچ طول میکشه - مهاجرت به استرالیا کاملا ریسک هست و تا آخرین لحظه و تا زمانی که زیزا ضادر نشده اجتمال هر اتفاقی وجود داره - چند سال پیش فارغ التحصیلان زبان انگلیسی به پرایوریتی 5 نزول کردن و بعضی هاشون ریجکت و بعضی دیگه بعد از 4 سال ویزاشون رو گرفتن

3- توسایت رسمی حرفی از سابقه همسر نزده فقط نوشته باید ارزیابی مثبت بشه. میخواستم بدونم برای استفاده از 5 امتیاز همسر چند سال باید سابقه داشته باشه؟ و چطوری ؟ اخه من شنیدم یکسال از دو سال اخیر ، این مطلب رو از کجا میتونم پیدا کنم؟

پیشاپیش متشکرم[/QUOTE]
    اگر ارگانی که مدارک هسر شما رو اسس میکنه نیازی به سابقه کار نداشته باشه احتیاجی به ارائه سابقه کار ندارید این رو از سایت اون ارگان میتونید چک کنید

Junior Member

اگر ممکن هست دوستان راهنمایی کنند.رشته کامپیوتر نرم افزار با 55 امتیاز هستم که ویزای ایالتی اقدام کردم.زبان هم اورال 7 شدم.با امتیاز60، امکان هست که اصلا دعوت نامه ای برای من ارسال نکنند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Business IT, RMIT University of Melbourne

دوستان سلام
    امتیازات من به این صورت هست:
    زبان: هنوز امتحان ندادم ولی میتونم 7 رو بگیرم ==> 10
    سابقه کار: 10
    مدرک تحصیلی: 15

سوالم اینه که من برای استرالیا میتونم اقدام کنم؟ رشته تحصیلیم ارشد معماری هست نمیدونم جز لیست هست یا نه (لیست رو نتونستم پیدا کنم)

سابقه کارم هم 5-6 سال هست اما بیمه نبوده ... ایا فایده نداره بدون بیمه؟!!

چقدر زمان میبره تا ویزا بگیره کسی؟ شرایطش رو نمیدونم درست ... پستهای اول رو هم که خوندم گیج شدم ... راهنمایی کنید از کجا شروع کنم ...
    ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)