صفحه 24 از 98 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood59 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز.میتونید لطف کنید و از شرایط کلی من برآوردی داشته باشید؟قصد دادرم که اطلاعات از استرالیا جمع آوری کنم و در صورت امکان این مسیر رو پیش ببرم..ممنون
    خودم :
    سن 35
    تحصیلات : کارشناسی ارشد پیوسته مهندسی معماری از علم و صنعت
    سابقه کاری : بیش از 7 سال با بیمه
    زبان : آیلتس 6.5 داشتم که اکسپایر شده.. بر فرض گرفتن هر کدوم از مهارتها 7 نمره بدهید.

همسر :
    تحصیلات : لیسانس ریاضی دانشگاته رازی کرمانشاه و کارشناسی ارشد مهندسی راه آهن از علم و صنعت
    سابقه کاری : بدون بیمه بوده اکثرا ولی یک سال رو میشه با بیمه جمع کرد.
    زبان : 6 اکسپایر شده،با فرض همان حداقل 6 فرض شود.
    بدون فرزند.
    با تشکر از اساتید این جمع.
    تبریک میگم. رشته شما هم تو لیست SOL (ویزای 189) و هم CSOL (ویزای 190) هست. امتیازتون هم که بالاست.
    سن و سابقه و تحصیل = 50 امتیاز
    زبان 7 = 10 امتیاز (زبان 6 = 0 امتیاز)
    همسر با سابقه یک سال و آیلتس 6 در 4 اسکیل= 5 امتیاز - اگر برای ویزای 189 اقدام کنید، این امتیاز به شما داده نمی شود چون رشته همسر شما فقط در لیست CSOL است.
    اسپانسر ایالتی (ویزای 190) = 5

در کل 70 امتیاز برای ویزای 190 و 60 امتیاز برای ویزای 189 خواهید داشت.

(اگر زبان 6 هم شدید اقدام کنید چون با اون وجود هم 60 رو میارید - البته ویزای 190.
    ویزای 189 اگر خواستید اقدام کنید حتما آیلتس 7 رو نیاز دارید- چون امتیاز اسپانسری و همسر رو ندارید.

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

ممنون ..
    چون تفاوت ویزاهای 189 و 190 رو خودم هنوز نمیدونستم..سرچ کردم و به این مطلب رسیدم..مطلب رو عینا کپی میکنم اینجا تا شاید به درد کسی هم بخوره.

دو ویزای کلاس 189 و 190 کاملا به هم شبیه هستند با این تفاوت که در ویزای 189 دارنده ی ویزا چون به هیچ ایالت و سازمان و شخصی وابسته نیست و در واقع مستقل است می تواند از ابتدای ورود به استرالیا در هر جایی که مایل است زندگی کند ولی کسی که ویزای 190 دارد به خاطر تعهدی که به ایالتی که اسپانسرش شده دارد باید 2 سال اول ورودش به استرالیا را در ایالتی که اسپانسرش شده زندگی کند.

Member
    رشته و دانشگاه
    COMPUTER SOFTWARE ENGINEERING

سلام ممنون میشم امتیاز دوست من رو هم محاسبه کنید،
    رشته لیسانس مهندسی متالوژی
    سن 27 سال
    سابقه کار 4سال با مالیات
    آیلتس 5.5

و یک سوال دیگه اینکه 5 امتیاز همسر رو در چه صورت میدن؟
    این آزمون ناشی رو تا حالا کسی اینجا داده؟

Junior Member

سلام، خسته نباشید.
    می خواستم بدونم با شرایطی که دارم شانس گرفتن اقامت با Skill Select رو دارم یا نه.
    تحصیل : در مقطع کارشناسی علوم کامپیوتر صنعتی امیرکبیر تحصیل کردم ولی پس از پاس کردن ۷۹ واحد، انصراف دادم و با مدرک کاردانی معادل فارغ اتحصیل شد. با معدل ۱۱.۷۰
    از تاریخ فارغ التحصیلی ام ۹ سال میگذره.
    سابقه کار : حدود یازده سال سابقه کار حرفه ای در تولید نرم افزار دارم، که برای دو سالش بیمه دارم. برای ده سالش هم میتونم از کارفرما گواهی رسمی تاییدیه بگیرم، که اگر باهاشون تماس بگیرن هم تایید می کنن.
    سابقه کارم هم از حین تحصیل شروع شده تا الان، و کاملا با رشته تحصیلی مرتبط هست.
    با احتساب نمره آیلتس ۷، به نظر شما میتونم اقدام کنم ؟ مدرک کاردانی معادل به نظر شما مشکلی ایجاد می کنه برام ؟

خیلی ممنون از وقتی که میذارین.

Junior Member

دوستان لطفا راهنمايي كنيد؟
    من تابستان امسال مداركم رو اسس كردم و ٤ سال و ٩ ماه سابقه كار داشتم. خوب ازتابستان تا الان ٤-٥ ماه اضافه شده به سابقم. من الان ميخوام EOI پر كنم. ايا به نظر شما اون ٤-٥ ماه سابقه رو بايد دوباره اسس كنم؟ يا نه اين رو بعدا افيسر خودش حساب ميكنه؟ سابقه واقعي هست با بيمه و همه چيز فقط اسس نشده. ممنون ميشم اگه كمك كنين.

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط david_est2 نمایش پست ها
    سلام ممنون میشم امتیاز دوست من رو هم محاسبه کنید،
    رشته لیسانس مهندسی متالوژی
    سن 27 سال
    سابقه کار 4سال با مالیات
    آیلتس 5.5

و یک سوال دیگه اینکه 5 امتیاز همسر رو در چه صورت میدن؟
    این آزمون ناشی رو تا حالا کسی اینجا داده؟
    سلام. راستش من رشته تون رو به اسم Metallurgist تو لیست دیدم. شما هم تو این دو تا لیست رو ببینید مطمئن شید:
    https://www.border.gov.au/Trav/Work/...ions-lists/SOL
    https://www.border.gov.au/Trav/Work/...ons-lists/CSOL

اگه رشته تون تو لیست باشه، امتیازهای شما اینجوریه:
    سن 30 امتیاز
    سابقه کار 5 امتیاز
    تحصیلات (اگه دانشگاه درجه 1 باشه 15 امتیاز وگرنه 10 امتیاز)
    زبان حداقل باید 6 رو تو همه اسکیل ها داشته باشی تا واجد شرایط باشی. نمره 6 امتیازی هم نداره.
    شما اگه نمره 7 زبان نداشته باشی و مدرکت هم 15 امتیازی حساب بشه میشی 50 امتیاز و 10 تا کم داری.
    5 تاش رو باید از همسر یا امتحان ناتی بگیری. 5 امتیاز هم میتونی دنبال اسپانرشیپ باشی.
    5 امتیاز همسر رو در صورتی میدن که رشته تحصیلشیون تو همون لیستی باشه که رشته تحصیلی شما هست. ضمناً حداقل نمره 6 تو آیلتس هم داشته باشه.
    آزمون ناتی هم یه آزمون مترجمیه که اطلاعاتش تو همین فروم هست.
    در کل شرایط شما طوریه که نمره 7 زبان رو یه جورایی حتماً میخوای.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Saman113 نمایش پست ها
    سلام، خسته نباشید.
    می خواستم بدونم با شرایطی که دارم شانس گرفتن اقامت با Skill Select رو دارم یا نه.
    تحصیل : در مقطع کارشناسی علوم کامپیوتر صنعتی امیرکبیر تحصیل کردم ولی پس از پاس کردن ۷۹ واحد، انصراف دادم و با مدرک کاردانی معادل فارغ اتحصیل شد. با معدل ۱۱.۷۰
    از تاریخ فارغ التحصیلی ام ۹ سال میگذره.
    سابقه کار : حدود یازده سال سابقه کار حرفه ای در تولید نرم افزار دارم، که برای دو سالش بیمه دارم. برای ده سالش هم میتونم از کارفرما گواهی رسمی تاییدیه بگیرم، که اگر باهاشون تماس بگیرن هم تایید می کنن.
    سابقه کارم هم از حین تحصیل شروع شده تا الان، و کاملا با رشته تحصیلی مرتبط هست.
    با احتساب نمره آیلتس ۷، به نظر شما میتونم اقدام کنم ؟ مدرک کاردانی معادل به نظر شما مشکلی ایجاد می کنه برام ؟

خیلی ممنون از وقتی که میذارین.
    سلام. از این لینک و قسمت Points Test میتونید امتیازتون رو ببینید:
    http://www.border.gov.au/Trav/Visa-1/189-

مدرک تحصیلی (اگه فوق دیپلم ارزیابی شه): 10 امتیاز
    سابقه کار بعد از تحصیل (حداقل 8 سال): 15 امتیاز
    زبان 7 در هر 4 اسکیل: 10 امتیاز

مجموعه امتیاز شما در این حالت میشه 60 و می تونید اقدام کنید برای ویزا. فقط در مورد مدرکتون بهتره به یه وکیل زنگ بزنید و تلفنی بپرسید و مطمئن شید که مشکلی براتون پیش نمیاد.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط space_boy74 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    با یکی از موسسات مهاجرتی تماس گرفتم و با وجود اینکه امتیاز 60 داشتم ، گفتن به علت اینکه مدرک شما کارشناسی ناپیوسته هست، استرالیا به عنوان فوق دیپلم قبول میکنه ، که دیگه شامل فنی و حرفه ای میشه و نیازمند 10 سال سابقه کار هست. و با این شرایط به هیج وجه واجد شرایط نخواهم بود. واقعا راه دیگه ای نیست با این شرایط من؟

مدرک آیلتس : 7 بند اسکور میتونم بگیرم
    مدرک تحصیلی : کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی الکترونیک (دانشگاه آزاد) /// کاردانی هم رشته الکترونیک آموزشکده فنی سمنان (دولتی)
    سابقه کار هم حدود 2 سال ( حدود 8 ماهشو به صورت اختیاری خودم بیمه رد میکردم)

خلاصه همه برنامه هام بهم ریخت و حالم گرفته شد. مرا دریابید!
    چون امتیاز سابقه کار نمیگیرید (زیر 3 سال) اگه مدرک شما لیسانس هم حساب بشه بازم به 60 نمیرسید و باید اسپانسر بگیرید. پس رو اسپانسر حساب کرده بودید. حالا پیشنهاد من اینه به خاطر 5 امتیازی که بابت مدرک تحصیلی از دست میدید (اگه فوق دیپلم ارزیابی شید) بهتره که امتحان ناتی بدید تا این 5 امتیاز رو جبران کنید. به نظرم بهترین راه حل همینه.
    Canada Express Entry

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    سلام. از این لینک و قسمت Points Test میتونید امتیازتون رو ببینید:
    http://www.border.gov.au/Trav/Visa-1/189-

مدرک تحصیلی (اگه فوق دیپلم ارزیابی شه): 10 امتیاز
    سابقه کار بعد از تحصیل (حداقل 8 سال): 15 امتیاز
    زبان 7 در هر 4 اسکیل: 10 امتیاز

مجموعه امتیاز شما در این حالت میشه 60 و می تونید اقدام کنید برای ویزا. فقط در مورد مدرکتون بهتره به یه وکیل زنگ بزنید و تلفنی بپرسید و مطمئن شید که مشکلی براتون پیش نمیاد.

خیلی ممنون از پاسخ شما.
    من هم نگرانیم بیشتر از مدرک هست. حالا با امتیاز ۶۰ درسته که میشه اقدام کرد، ولی شانس گرفتن ویزا هم وجود داره به نظر شما ؟ منظورم به لحاظ رقابت بین شرکت کننده ها و پایین بودن امتیاز.
    و سوال دومم هم اینکه، اون بخشی از سابقه کارم که براش بیمه رد نشده، ولی گواهی کارفرما رو داره، جزو سابقه کار لحاظ میشه ؟
    در مورد زبان، این مورد رو تو سایت مهاجرت استرالیا پیدا نکردم، اگه دو تا از مهارت ها، یعنی خوندن و نوشتن ۸ باشه و اون دو تای دیگه ۷ باشن، امتیاز زبان چند میشه ؟
    و سوال آخر اینکه، با شرایط موجود چه کاری میتونم بکنم که امتیازم رو بالاتر ببرم ؟

خیلی ممنون.
    ویرایش توسط Saman113 : November 22nd, 2015 در ساعت 02:22 AM

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Saman113 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسخ شما.
    من هم نگرانیم بیشتر از مدرک هست. حالا با امتیاز ۶۰ درسته که میشه اقدام کرد، ولی شانس گرفتن ویزا هم وجود داره به نظر شما ؟ منظورم به لحاظ رقابت بین شرکت کننده ها و پایین بودن امتیاز.
    و سوال دومم هم اینکه، اون بخشی از سابقه کارم که براش بیمه رد نشده، ولی گواهی کارفرما رو داره، جزو سابقه کار لحاظ میشه ؟
    در مورد زبان، این مورد رو تو سایت مهاجرت استرالیا پیدا نکردم، اگه دو تا از مهارت ها، یعنی خوندن و نوشتن ۸ باشه و اون دو تای دیگه ۷ باشن، امتیاز زبان چند میشه ؟
    و سوال آخر اینکه، با شرایط موجود چه کاری میتونم بکنم که امتیازم رو بالاتر ببرم ؟

خیلی ممنون.
    بله با 60 امتیاز هم شانس گرفتن ویزا وجود داره ولی اگه با اسپانسر به 60 برسین یه کم زمان بیشتری طول میکشه. معمولاً بیمه مشکلی نداره. شما اگه میتونین از کارفرما نامه رسمی بگیرین حتماً این کار رو بکنین. اگه بعداً آفیسر به بیمه گیر داد یه جوری توجیهش می کنین.
    در مورد زمان ملاک پایین ترین نمره شما در یک اسکیل هست. با شرایط گفته شده نمره زبان 7 رو میگیرین.
    برای افزایش امتیاز چند تا کار میتونی بکنی:
    1) بتونی 3 سال سابقه کار جور کنی که 5 امتیاز بهت اضافه میشه.
    2) اگه متاهل باشی تحت شرایطی همسر هم میتونه 5 امتیاز داشته باشه.
    3) نمره زبان رو برای هر چهار اسکیل 8 بشین که 10 امتیاز بهتون اضافه میشه.
    Canada Express Entry

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)