صفحه 46 از 98 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354555696 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید
    من دانشجوی دکتری در سیدنی هستم و تازه شروع کردم
    خیلی ها میگن برو توEOI بزنم تمایل برای تمامی ایالت ها..... وقتی قبولت کردن و گرفتی نمیری و سیدنی می مونی و مشکلی پیش نمیاد...نظر شما چیست
    تا اونجا که من میدونم وقتی برای اسپانسری اقدام میکنی تعهد نامه امضا میکنی که 2 سال اونجا بمونی، و حتی شنیدم که فرم هایی هم هست که باید هر چند وقت یکبار پر کنی، حال اینکه مشکلی پیش بیاد یا نه باید بچه هایی که این کار رو کردن جواب بدن.

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_hrz نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    اگر امکانش هست منو راهنمایی کنین.
    من لیسانس مدیریت صنعتی دارم 5 سال سابقه کار در قسمت اداری دانشگاه دارم و در حال خوندن زبان هستم 30 سالمه متاهلم و خانومم فوق دیپلم گرافیک داره، با این اوصاف به نظر شما شانسی برای گرفتن ویزا دارم؟
    سلام، شانس گرفتن ویزا رو همه دارنئ به شرط اینکه رشتشون توی لیست رشته های مورد نیاز SOL باشه و 60 امتیاز رو بیارن.
    اگر لیسانستون 15 امتیاز بگیره ، سنتون 30 امتیاز، سابقه کارتون رو قبول کنن 10 امتیاز، با اسپانسر 5 امتیاز میشه 60 امتیاز.

Junior Member

سلام دوستان.من کاملا تازه واردم ممنون میشم شرایط بنده رو بگید از لحاظ امتیاز
    سن ۳۰
    مدرک پزشکی از روسیه
    ایلتس ۶.۵
    زبان روسی
    سابقه کار ندارم هنوز
    سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdak_mh نمایش پست ها
    سلام دوستان.من کاملا تازه واردم ممنون میشم شرایط بنده رو بگید از لحاظ امتیاز
    سن ۳۰
    مدرک پزشکی از روسیه
    ایلتس ۶.۵
    زبان روسی
    سابقه کار ندارم هنوز
    سپاس
    سلام. شما در حال حاضر ، 30 امتیاز برا سن ، 20 امتیاز مدرک تحصیلی به شرطی که مدرکتون دکترا ارزیابی شه. آیلستون هم باید در هر 4 مهارت 6 به بالا باشه. 50 امتیاز دارین. برای رسیدن به امتیاز 60 این راه ها رو دارین:
    1- آیلس 7 در هر 4 مهارت بگیرین و 10 امتیاز به دست میارین و 60 امتیاز کامل رو میگیرین و میتونین با ویزای دایم 189 اقدام کنین . البته باید حواستون به امتیاز سنتون باشه که 32 سال رو رد کنین، امتیاز سنتون از 33 کم میشه
    2- امتحان ناتی بدین (حدود 5 میلیون هزینه داره ) و با گرفتن اسپانسر ایالتی - ویزای دایم 190 اقدام کنین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamishebahar01 نمایش پست ها
    سلام. شما در حال حاضر ، 30 امتیاز برا سن ، 20 امتیاز مدرک تحصیلی به شرطی که مدرکتون دکترا ارزیابی شه. آیلستون هم باید در هر 4 مهارت 6 به بالا باشه. 50 امتیاز دارین. برای رسیدن به امتیاز 60 این راه ها رو دارین:
    1- آیلس 7 در هر 4 مهارت بگیرین و 10 امتیاز به دست میارین و 60 امتیاز کامل رو میگیرین و میتونین با ویزای دایم 189 اقدام کنین . البته باید حواستون به امتیاز سنتون باشه که 32 سال رو رد کنین، امتیاز سنتون از 33 کم میشه
    2- امتحان ناتی بدین (حدود 5 میلیون هزینه داره ) و با گرفتن اسپانسر ایالتی - ویزای دایم 190 اقدام کنین
    ممنون. ایلتس ۶ چند امتیاز داره؟ و اینکه امکان معادل سازی قبل از اقدام هست که ب قول شما ببینم دکترا میشه مدرک بنده یا نه.که قبل از اقدام پرونده تشکیل دادن بنده متوجه بشم اصلا واجد شرایط هستم یا نه ؟

Junior Member

سلام.لطفا میشه راهنمایی بفرمایید؟
    من کاردانی پیوسته عمران - گرایش کارهای عمومی ساختمان و لیسانس ناپیوسته عمران - عمران دارم .
    33 سال کامل دارم و متاهل و دارای یک فرزند 6 ساله.
    6 سال سابقه کار با بیمه دارم .
    دارم آیلتس میگیرم و فکر کنم 7 باشه.
    همسرم مثل من کاردانی و لیسانس ناپیوسته البته در رشته گرافیک داره و می تونه آیلتس 7 بگیره ولی سابقه کار نداره.

لطفا امتیازات ما را محاسبه کنید و آیا میشه اقدام کنیم؟
    باتشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات

ممنون. ایلتس ۶ چند امتیاز داره؟ و اینکه امکان معادل سازی قبل از اقدام هست که ب قول شما ببینم دکترا میشه مدرک بنده یا نه.که قبل از اقدام پرونده تشکیل دادن بنده متوجه بشم اصلا واجد شرایط هستم یا نه ؟
    سلام
    آیلتس جنرال در هر 4 مهارت 6 حداقل موردنیاز هست و امتیازی نداره.
    شما ابتدا باید مدرکتون رو به سازمان ارزشیابی کننده بفرستید و اسس موفق بگیرید. شرایط اسس برای General Practitioner و مدارک موردنیاز رو میتونید از این سایت ببینید:
    https://www.ahpra.gov.au

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Beatrisen نمایش پست ها
    سلام
    آیلتس جنرال در هر 4 مهارت 6 حداقل موردنیاز هست و امتیازی نداره.
    شما ابتدا باید مدرکتون رو به سازمان ارزشیابی کننده بفرستید و اسس موفق بگیرید. شرایط اسس برای General Practitioner و مدارک موردنیاز رو میتونید از این سایت ببینید:
    https://www.ahpra.gov.au
    ممنون. سایتی که دادید برای بورد استرالیاست اما دوستمون توی پست ۴۵۴ گفتند قبلش باید ببینم مدرک پزشکیه بنده دکترا معادل‌سازی میشه یا خیر که اون ۲۰ امتیاز مورد نیاز کسب بشه.سوال بنده اینه که چطور باید اقدام کنم که متوجه بشم مدرک بنده دکترا حساب میشه برای امتیاز یا فوق لیسانس و غیره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات

ممنون. سایتی که دادید برای بورد استرالیاست اما دوستمون توی پست ۴۵۴ گفتند قبلش باید ببینم مدرک پزشکیه بنده دکترا معادل‌سازی میشه یا خیر که اون ۲۰ امتیاز مورد نیاز کسب بشه.سوال بنده اینه که چطور باید اقدام کنم که متوجه بشم مدرک بنده دکترا حساب میشه برای امتیاز یا فوق لیسانس و غیره؟
    خب سایتی که دادم برای معادل سازی مدرکتون هست دوست عزیز.

شما اول توی لیست SOL به آدرس https://www.border.gov.au/Trav/Work/...ions-lists/SOL رشته کاری تون رو باید انتخاب کنید. در ستون دوم کد رشته و در ستون سوم سازمان ارزشیابی کننده اومده. برای رشته General Practitioner با کد 253111 سازمان ارزشیابی کننده همون Medical Board of Australia هستش که لینکش رو قبلا براتون فرستادم. شرایط ارزشیابی و مدارک موردنیازتون رو از سایت ببینید

سلام دوستان لطفا اگه میشه راجع به cdr بیشتر توضیح بدین.و دوم اینکه من فوق لیسانس ریاضی ام و همسرم مهندس شیمی با4سال سابقه کار و بیمه بعداز اتمام درس و سربازی در پتروشیمی است.سن هردومونم28ساله و دارای آیلتس6.5 هستیم میخاستم بدونم ما شرایط گرفتن کدوم ویزای استرالیارو بیشتر داریم.باتشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)