صفحه 47 از 98 نخستنخست ... 37383940414243444546474849505152535455565797 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

با سلام و درود خدمت شما
    راهنمایی میخواستم ازتون برای ویزای 189
    سن 29 سال، مدرک کارشناسی IT، سابقه کار: 13 ماه ایران (4 ماه قبل از گرفتن مدرک کارشناسی) و 30 ماه خارج از ایران (همه مرتبط با رشته)، مدرک زبان: IELTS 6
    و همسرم هم 28 سال دارن، مدرک کارشناسی IT، سابقه کار: 30 ماه (همه مرتبط با رشته)، مدرک زبان: IELTS 6
    دایی همسرم آدلاید زندگی میکنند.
    اگر من main پرونده باشم، میتونم از امتیاز خویشاوندی همسرم استفاده بکنم؟
    آیا کسی که میخواهد اسپانسر شود، شرایط خاصی باید داشته باشد؟
    با این شرایط آیا حداقل امتیاز برای apply کردن را داریم؟
    سپاسگزارم از لطفتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط rezarezai2006 نمایش پست ها
    با سلام و درود خدمت شما
    راهنمایی میخواستم ازتون برای ویزای 189
    سن 29 سال، مدرک کارشناسی IT، سابقه کار: 13 ماه ایران (4 ماه قبل از گرفتن مدرک کارشناسی) و 30 ماه خارج از ایران (همه مرتبط با رشته)، مدرک زبان: IELTS 6
    و همسرم هم 28 سال دارن، مدرک کارشناسی IT، سابقه کار: 30 ماه (همه مرتبط با رشته)، مدرک زبان: IELTS 6
    دایی همسرم آدلاید زندگی میکنند.
    اگر من main پرونده باشم، میتونم از امتیاز خویشاوندی همسرم استفاده بکنم؟
    آیا کسی که میخواهد اسپانسر شود، شرایط خاصی باید داشته باشد؟
    با این شرایط آیا حداقل امتیاز برای apply کردن را داریم؟
    سپاسگزارم از لطفتون

سلام
    مدرک تحصیلی: به شرط اینکه از دانشگاه سکشن 1 باشد: 15 امتیاز
    سابقه کار: زیر 3 سال 0 امتیاز
    زبان: آیلتس 6 امتیازی ندارد. ولی با آیلتس 7 میتوانید 10 امتیاز بگیرید
    همسر: 5 امتیاز
    در حال حاضر چه شما و چه همسرتان 50 امتیاز میتونید بگیرید که اگر آیلتس 7 داشته باشد مجموعا 60 امتیاز خواهید داشت و حداقل امتیاز برای 189 رو خواهید داشت.
    تا جاییکه من اطلاع دارم برای 189 داشتن خویشاوند به تنهایی امتیازی نداره. حداقل در صفحه مربوطه چیزی ذکر نشده: https://www.border.gov.au/Trav/Visa-1/189-

ممنون از وقتی که گذاشتین،
    دانشگاه هم پیام نور هستش، نمیدونم جزء کدوم قسمت میشه.
    لینکی که گذاشتین رو قبلا مطالعه کرده بودم. اما کامل متوجه نشدم. اگه لطف کنید بیشتر توضیح بدید سپاسگزار میشم.
    Nomination by state or territory government or sponsorship by an eligible family member to reside and work in a specified/designated area (visa subclass 489 only)
    چرا این 10 امتیاز به ما تعلق نمیگیره وقتی توی آدلاید فامیل داریم که جزء Designated area هم هستش؟!
    ویرایش توسط rezarezai2006 : April 20th, 2016 در ساعت 05:59 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط rezarezai2006 نمایش پست ها
    ممنون از وقتی که گذاشتین،
    دانشگاه هم پیام نور هستش، نمیدونم جزء کدوم قسمت میشه.
    لینکی که گذاشتین رو قبلا مطالعه کرده بودم. اما کامل متوجه نشدم. اگه لطف کنید بیشتر توضیح بدید سپاسگزار میشم.
    Nomination by state or territory government or sponsorship by an eligible family member to reside and work in a specified/designated area (visa subclass 489 only)
    چرا این 10 امتیاز به ما تعلق نمیگیره وقتی توی آدلاید فامیل داریم که جزء Designated area هم هستش؟!
    شما گفته بودید برای ویزای 189 میخواید اقدام کنید و این 10 امتیاز برای ویزای 489 هست.
    در ویزای 489 شما اقامت استرالیا رو ندارید و به اصطلاح Permanent Resident (PR) نیستید و تنها یک ویزای 4 ساله خواهید داشت. دایی همسرتان در صورت داشتن شرایط زیر میتواند اسپانسر شما بشود:

You can sponsor an eligible relative for this visa if:

• you are at least 18 years of age
    • you live in a designated area of Australia
    • you are an Australian citizen, an Australian permanent resident, or an eligible New Zealand citizen.

The relative or the relative's partner you want to sponsor must be your:

• child or stepchild
    • parent or step-parent
    • brother, sister, adoptive brother, adoptive sister, stepbrother, step sister, niece, nephew, adoptive niece, adoptive nephew, step niece, step nephew, aunt, uncle, adoptive aunt, adoptive uncle
    • grandparent or first cousin.

Your sponsor should provide certain documents as listed in the document checklist.

Junior Member

سلام دوستان
    امروز افسر پرونده به من ایمیل زد (بعد از 18 روز از لاج کردن اپلیکیشن) که 28 روز فرصت دارم جواب بدم به ایمیل و مئارک خواسته شده را براش بفرستم.
    سوال 1: باید جوابش رو به همون ایمیلی که در پایین سربرگ نوشته بزنم؟
    سوال 2: از اونجا که من ایران هستم و هنوز شرایطم برای اومدن مساعد نیست، می خوام هرچه بیشتر (تا 1 سال) گرفتن ویزا رو به تعویق بندازم، آیا ممکنه همچین درخواستی ازشون بکنیم؟ و براش دلیل بیارم که می خوام اموالم رو بفروشم و ... آیا بد نمیشه برای پرونده ام؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی-امیرکبیر

سلام دوستان

من در حال حاضر با ویزای تحصیلی در مقطع دکترا در استرالیا هستم. میخوام قبل از اتمام تحصیل برای pr با 189 یا190 اقدام کنم. 3 سال سابقه کار همزمان با فوق لیسانسم دارم. توی سایت engineer australia خوندم سابقه کار همزمان با مدرک تحصیلی که برای اسس فرستاده میشه پذیرفته نیست. با این حساب اگر من فقط مدرک لیسانسم رو برای ارزیابی بفرستم تا بتونم از سابقه کارم استفاده کنم، آیا اداره مهاجرت از من ایراد نمیگیره که قبلا برای ویزای تحصیلی مدرک فوق لیسانسم رو داده بودم؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنین

Junior Member

سلام. هیچ مشکلی نداره. شما هر مدرکیتون رو می تونید جدا برای اسس بفرستید منتها باید سابقه کارتون کاملا مرتبط به نام رشته درج شده در مدرکتون باشه که امتیاز مورد نیاز دریافت کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_a نمایش پست ها
    سلام دوستان

من در حال حاضر با ویزای تحصیلی در مقطع دکترا در استرالیا هستم. میخوام قبل از اتمام تحصیل برای pr با 189 یا190 اقدام کنم. 3 سال سابقه کار همزمان با فوق لیسانسم دارم. توی سایت engineer australia خوندم سابقه کار همزمان با مدرک تحصیلی که برای اسس فرستاده میشه پذیرفته نیست. با این حساب اگر من فقط مدرک لیسانسم رو برای ارزیابی بفرستم تا بتونم از سابقه کارم استفاده کنم، آیا اداره مهاجرت از من ایراد نمیگیره که قبلا برای ویزای تحصیلی مدرک فوق لیسانسم رو داده بودم؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنین

Junior Member

سلام بر دوستان
    من توسط آفیسر بهANZCO 233914)َEngineer Technologist ) اسس شدم و توضیحات دوستان قبلی رو مطالعه کردم و نتونستم نتیجه بگیرم که آیا بابت این اسس امتیاز 10 می گیرم یا 15 . کارشناسی نا پیوسته الکترونیک ام رو از دانشگاه آزاد تبریز گرفتم و سه تا کریر اپیزودهام نیز مرتبط با شغلم بوده ، بسیار محبت کردین اگه سوالم رو جواب بدین

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mashni نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    من توسط آفیسر بهANZCO 233914)َEngineer Technologist ) اسس شدم و توضیحات دوستان قبلی رو مطالعه کردم و نتونستم نتیجه بگیرم که آیا بابت این اسس امتیاز 10 می گیرم یا 15 . کارشناسی نا پیوسته الکترونیک ام رو از دانشگاه آزاد تبریز گرفتم و سه تا کریر اپیزودهام نیز مرتبط با شغلم بوده ، بسیار محبت کردین اگه سوالم رو جواب بدین
    توی برگه اسسمنت تون باید مدرک معادل رو نوشته باشه، ببینید معادل لیسانشون قبول کرده یا نه. سکشن دانشگهتون که سکشن 1 و قاعدتا باید معادل لیسانس قبول کرده باشه و 15 امتیازی باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mash2m نمایش پست ها
    توی برگه اسسمنت تون باید مدرک معادل رو نوشته باشه، ببینید معادل لیسانشون قبول کرده یا نه. سکشن دانشگهتون که سکشن 1 و قاعدتا باید معادل لیسانس قبول کرده باشه و 15 امتیازی باشید.
    سپاسگذارم از راهنماییتون ، از اونجایی که فعلا جواب قطعی آفیسر مبنی بر Technologist یا professional برام نیومده و فقط اعلام شده که potential outcome من Technologistهستش و نظر من رو خواسته ، به نظر شما من به همون Technologist راضی باشم ؟ و اگه هر دوی اینها امتیاز 15 رو می گیرن پس چه فرقی برای مهاجرت من داره و توی آینده شغلی من چه تاثیری می گذاره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)