صفحه 52 از 98 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryamnaz نمایش پست ها
    از کجا متوجه میشن که اونجا کار ترجمه انجام نمیشه؟
    مثلا سربرگ نامه شرکت اگر زده بشه آموزشگاه X- مشخصه که کار ترجمه تو آموزشگاه انجام نمیشه.
    و امکان دارد ازتون بخوان که روزنامه رسمی شرکت مربوطه رو ترجمه کنید و بفرستید. این اتفاق برای همسر من افتاده.
    فکر کنم بدون سابقه کار همسرتون امتیازتون میرسه. روی ۵ امتیاز خودتون هم حساب کنید.
    فقط اون سایتی که معرفی کردم رو خوب بخونید و برید تو لینک ایالت هایی که شغل همسرتون رو میخوان و ببینید شرایطشون چیه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    سوال داشتم. من تافل 101 دارم اما در رايتينگ 27 كسب نكردم. الان مدرك من معادل ielts6 ارزيابي مي شه. آيا امكانش هست كه براي مرحله اسس مدارك با اين تافل اقدام كنم و پس از اسس مدرك ايلتس 7 يا تافل بالاتر ارايه بدم؟
    باا تشكر

Junior Member

سلام دوستان
    ليست دانشگاه هاي leve1 & 2 مورد تاييد EA را از كجا مي تونم پبدا كنم؟

جهت اطلاع دوستان عرض کنم، از ابتدای July 2016 رشته های زیر از SOL حذف/اضافه شده اند. لطفا قبل از اقدام ، به رشته های زیر توجه کنید .

Occupations being added to the SOL from 1 July 2016 are:

• Orthotist or Prosthetist (ANZSCO 251912)
    • Audiologist (ANZSCO 252711).

Occupations being removed from the SOL from 1 July 2016 are:

• Mining Engineer (Excluding Petroleum) (ANZSCO 233611)
    • Petroleum Engineer (ANZSCO 233612)
    • Metallurgist (ANZSCO 234912)
    • Environmental Health Officer (ANZSCO 251311)
    • Occupational Health and Safety Adviser (ANZSCO 251312)
    • Dental Hygienist (ANZSCO 411211)
    • Dental Prosthetist (ANZSCO 411212)
    • Dental Technician (ANZSCO 411213)
    • Dental Therapist (ANZSCO 411214).

منبع:
    http://www.border.gov.au/Trav/Work/W...upations-lists
    هان مشو نومید، چون واقف نئی از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی های پنهان "غم مخور"

نقل قول نوشته اصلی توسط meappabr نمایش پست ها
    به نظرم مجانی باشه...تحقیق کنید
    ممنون... دوستان کسی دیگه اطلاعی از این قضیه هزینه های دوره پی اچ دی در استرالیا برای کسانی ک ویزای 189 دارند ، ندارن؟

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_waterlili نمایش پست ها
    ممنون... دوستان کسی دیگه اطلاعی از این قضیه هزینه های دوره پی اچ دی در استرالیا برای کسانی ک ویزای 189 دارند ، ندارن؟
    سلام

برای دوره هایی که کورسورک ندارید مجانیه. پی اچ دی هم تو استرالیا معمولا بدون کورسورکه.
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamr1 نمایش پست ها
    سلام

برای دوره هایی که کورسورک ندارید مجانیه. پی اچ دی هم تو استرالیا معمولا بدون کورسورکه.
    سلام
    ظاهرا برای ویزاهای 189 و 190 که عملا PR هستند تحصیل رایگان هست حالا تو هر مقطعی.

Junior Member

با سلام و خسته نباشید

2تا سوال دارم

1-بنده با 39 سال سن و 15 سال سابقه مرتبط دارای بیمه در رشته مهندسی برق اقدام به ویزا های 190 و 489 کردم و نمره آیلتس هم 6.5 هست. برای ویزای 190، 60 امتیاز و برای 489، 65امتیاز میارم. به نظرتون احتمال جواب گرفتن دارم یانه؟ مخصوصا اینکه 29 خرداد میرم تو 40 سالگی.

2- تو فرم skill select در قسمت مربوط به اسسمنت، یه جایی Reference Number یا Receipt Number میخواد اما تو مدرک Engineers Australia فقط EA ID Number هست و Application ID No. به نظرتون کدوم رو باید تو فرم Skill Select وارد کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng--Sharif

سلام دوستان.

بنده معافیت تحصیلی دارم و قصد دارم واسه ویزای 189 یا 190 اقدام کنم. با توجه به اینکه هزینه ویزا زیاد هست قبل از اپلای باید دز یه مورد اطمینان حاصل کنم. آیا معافیت تحصیلی میتونه مشکل ساز بشه? تو فروم دیدم که آفیسز معمولا مدزک واسه نظام وظیفه درخواست میکنه.

با تشکر

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamr1 نمایش پست ها
    سلام

سلام
    شما منبعی برای این گفته دارید؟ طبق این چیزی که من در لینک زیر میبینم مجانی نیست ولی به صورت دریافت وامهای بسیار ارزان یا شهریه ارزان میشه تحصیلات را ادامه داد. البته توی این لینک فقط از تحصیلات دانشگاهی اسم برده شده و جزییات نیست برای همین از شما درخواست منبع کردم که جوابها دقیقتر بشه.

http://www.studyassist.gov.au/sites/...tion=Australia

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)