صفحه 53 از 98 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط meh_shah نمایش پست ها
    سلام دوستان.

بنده معافیت تحصیلی دارم و قصد دارم واسه ویزای 189 یا 190 اقدام کنم. با توجه به اینکه هزینه ویزا زیاد هست قبل از اپلای باید دز یه مورد اطمینان حاصل کنم. آیا معافیت تحصیلی میتونه مشکل ساز بشه? تو فروم دیدم که آفیسز معمولا مدزک واسه نظام وظیفه درخواست میکنه.

با تشکر
    اگر مشغول تحصیل هستید و امتیازهای لازم برای اقامت را دارید که خب هیچ مشکلی نیست و میتوانید اقدام کنید. اگر هم مشغول تحصیل نیستید که طبیعاتاً معاف نیستید مگر اینکه خارج از ایران باشید و توی فرمهای مربوط به اقامت قسمت مربوط به این سوال را اعلام کنید که سربازی نرفته اید (:

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    دو پرسش داشتم:
    1.آیا حین خدمت سربازی امکان پذیر هست که برای مهاجرت به استرالیا اقدام کرد؟
    2.آیا امریه سربازی بعنوان یک مهندس وظیفه را می توان جز سابقه کاری به حساب آورد؟ روال اثباتش چگونه است؟
    از حسن توجهتون بسیار ممنون و سپاسگزارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دو پرسش داشتم:
    1.آیا حین خدمت سربازی امکان پذیر هست که برای مهاجرت به استرالیا اقدام کرد؟
    2.آیا امریه سربازی بعنوان یک مهندس وظیفه را می توان جز سابقه کاری به حساب آورد؟ روال اثباتش چگونه است؟
    از حسن توجهتون بسیار ممنون و سپاسگزارم.
    سلام دوست عزیز.
    1/ به احتمال زیاد و قوی ، آفیسر از شما در مورد وضعیت خدمت سربازی سوال خواهد کرد و کارت پایان خدمت شما را خواهد خواست. بعد نکته ی دیگر، وضعیت اجازه خروج و پاسپورت شما چطور هست؟ شما بدون پاسپورت، حتی در مرحله ی اول که اسسمنت مدارک هم هست، نمی توانید اقدام بکنید. چون یکی از مدارکی که باید به سازمان اسس کننده ارایه بدهید، پاسپورت هست.

2/ سابقه کاری از نظر سازمان های اسس کننده مدارک در استرالیا دارای چندین ویژگی هست. یکی این است که باید بعد از اخذ مدرک فارغ التحصیلی باشد. دیگری این است که دارای درامد . به صورت تمام وقت ( 44 ساعت در هفته) . سابقه بیمه. قرارداد کار باشد. آیا امریه سربازی شما دارای این ویژگی ها هست؟
    هان مشو نومید، چون واقف نئی از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی های پنهان "غم مخور"

Junior Member

دوستان سلام

من برای اسپانسرشیپ ایالتی تو رشته عمران invite شدم و یه لینکی اومد که مدارکم رو آپ کنم. همه رو آپ کردم ولی یادم رفت ریز نمراتم رو آپلود کنم؟

کسی همچین مشکلی واسش پیش اومده؟

نمیدونم بایست چیکار کنم...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng--Sharif

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadv نمایش پست ها
    اگر مشغول تحصیل هستید و امتیازهای لازم برای اقامت را دارید که خب هیچ مشکلی نیست و میتوانید اقدام کنید. اگر هم مشغول تحصیل نیستید که طبیعاتاً معاف نیستید مگر اینکه خارج از ایران باشید و توی فرمهای مربوط به اقامت قسمت مربوط به این سوال را اعلام کنید که سربازی نرفته اید (:
    ممنون از پاسختان

آره بنده خارج از کشور مشغول تحصیلم. یعنی سفارت نمیگه معافیت تحصیلی داری و موقته؟ کسی و میشناسین که با معافیت تحصیلی ویزا گزفته باشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من دارم EOI پر میکنم ولی نمیدونم برای مهندسی عمران Bachelor other رو انتخاب کنم یا Bachelor science business, technology
    ممکنه راهنمایی کنید

Junior Member

دوستان چند تا سوال دارم:
    1- من دارم EOI پر میکنم اگر برای 189 امتیازم کم باشه و نیاز به ارتقای زبان داشته باشه برام دعوت نامه میاد؟ اگر نه یعنی باید اول دوباره آیلتس بدم بعد EOI بفرستم؟
    2- در 190 اگر گزینه any را انتخاب کنم میتونم از هر ایالتی که میخوام درخواست اسپانسرشیپ کنم؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Babakx نمایش پست ها
    دوستان چند تا سوال دارم:
    1- من دارم EOI پر میکنم اگر برای 189 امتیازم کم باشه و نیاز به ارتقای زبان داشته باشه برام دعوت نامه میاد؟ اگر نه یعنی باید اول دوباره آیلتس بدم بعد EOI بفرستم؟
    2- در 190 اگر گزینه any را انتخاب کنم میتونم از هر ایالتی که میخوام درخواست اسپانسرشیپ کنم؟
    سلام
    1- اگر امتیازتون به حد نصاب نرسه براتون دعوت نامه نمیاد.
    2- ابتدا ببینید کدوم ایالت رشته شما رو اسس میکنه و چه شرایطی داره، تو شرایطشون نوشتن چیکار کنید.

Junior Member

ممنون از پاسختون. اگر 190 بفرستم و قبل از لاج امتیاز 189بیارم میشه تغییرش داد؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Babakx نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. اگر 190 بفرستم و قبل از لاج امتیاز 189بیارم میشه تغییرش داد؟
    تا اونجا که من میدونم، شما هر دو گزینه 189 و 190 رو انتخاب کنید و سابمیت کنید. برای 189 دعوت نامه نمیاد براتون ولی اگه تا کارهای اسپانسری رو انجام میدید امتیاز زبان رو بیارید میتونید آپدیت کنید EOI رو و فقط 189 رو انتخاب کنید. اگر هم برای 190 دعوت نامه اومد براتون 60 روز وقت دارید مدارک رو بفرستید و اگر تو این فاصله مدارک رو نفرستید دعوت نامتون کنسل میشه و مجدد میرید تو نوبت برای دعوت نامه. ولی اگر دوباره بخواهید از اسپانسر استفاده کنید فکر کنم یه سری محدودیت ها هست. من اطلاعاتم یخورده قدیمی شده لطفا خودتون هم یه چک مجدد بکنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)