صفحه 6 از 98 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

سلام دوستان من سال 83 ليسانس گرفتم و از اون تاريخ به بعد 7 سال سابقه كار بدون بيمه دارم البته سال 89 هم فوق گرفتم الان از وتاسس نامه اسسمنت دارم كه قبلش هم زنگ زده بودن با كارفرما و خودم چك محل كار كردن. به نظرتون دياك اين سابقه كار 7 سال قبول ميكنه يا دو سالش واسه فوق ميپره؟ اگر من يه نامه جداگانه ديگه از وتاسس كه به اسم point test advice صادر ميكنه و يه جورايي سالهاي كاري شمارو تاييد ميكنه بگيرم تضميني واسه قبول اين سابقه كارها هست چون با امتيازش نياز دارم. ممنون از راهنماييتون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    همسرم رشتش برقه و دو سال سابقه.امتیازمون به 60میرسه بدون اسپانسر. بنظرتون فدرال انتخاب کنیم بهتره یا ایالتی 190؟بخاطر زمانبر بودن فدرال میپرسم.فدارل چه مزیتی به ایالتی داره غیر ازینکه محل زندگیو خودمون انتخاب میکنیم،تو ایالتی هم بعد دو سال امکانپذیره. و سوال دیگه اینکه تغییر قوانین بعد از اسسمنت مدارک تاثیرگذار هست یا نه؟یعنی اگه مدارکو اسس کنیم و قوانین تغییر کنه امتیازمون کن فیکون میشه؟ بعد تشکیل پرونده چطور؟بازم تغییر قوانین تاثیرگذاره؟میخام ببینم تا اخر 2015 حتما باید تشکیل پرونده بدیم؟چون آیلتس آماده نیست!

Junior Member

با سلام و وقت به خیر خدمت دوستان
    یک سوال کوتاه اگر لطف بفرمایید و راهنمایی کنید.
    من دعوت نامه ام امده است. وقتی فرم های لینک اپلای ویزا را دارم پر می کنم در یک مرحله ای پیغام می دهد که

• Applicant has other unfinalised applications lodged with the department. The applicant will be able to continue; however the unfinalised application(s) may need to be withdrawn by advising the department in writing. Please review the Departments website for further information.

من قبلا ویزای دانشجویی گرفته ام از استرالیا و با این ویزا استرالیا هستم. نمی دانم که با این پیغام چه کنم. ایا کار خاصی باید انجام بدهم?
    متشکر از راهنمایی شما

Junior Member

با سلام و تشکر از تمامی دوستانی که زمحت می کشن .

یکی دیگر از دوستان نیز پرسیده بود !! ایا سابقه کاری ( بیمه ) در زمان تحصیل مقطع لیسانس نیز محاسبه میشود یا خیر ؟!

لیست تخصص هایی که در حال حاضر کشور استرالیا میخواد رو از کجا میشه دید ؟!

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط gundulf نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از تمامی دوستانی که زمحت می کشن .

یکی دیگر از دوستان نیز پرسیده بود !! ایا سابقه کاری ( بیمه ) در زمان تحصیل مقطع لیسانس نیز محاسبه میشود یا خیر ؟!

لیست تخصص هایی که در حال حاضر کشور استرالیا میخواد رو از کجا میشه دید ؟!
    خیر.تا قبل از لیسانس حساب نیست.
    منم امیدوار بودم این قانون تغییر کنه و حداقل سابقه قبل لیسانس و نصف یا پاره وقت حساب کنن.اما گویا فقط بعد لیسانس

Junior Member

سلام به همه دوستان
    کسانی که قبلا برای ارزیابی مدارک اقدام کردن میشه راهنمایی کنند که چه طور باید ثابت کنم که در زمان اپلی خارج از استرالیا بودم؟ A Statutory Declaration or Affidavit stating you are not in Australia at the time of applying, منظور اینه که خودم می تونم یه نامه بنویسم و بگم که خارج از استرالیا هستم یا باید جای خاصی تایید کنه؟

Junior Member

سلام خسته نباشید
    بنده ۲۵ سالمه ۱ سال دیگه کارشناسی ارشد مکانیکم تموم میشه، ۳ سال سابقه کار توی پروژه ها هم دارم با بیمه. خواستم ببینم شما چه مسیری رو برای مهاجرات به استرالیا پیشنهاد میدین؟ قصد ادامه تحصیلم ندارم
    بین استرالیا و کانادا در کل با توجه به شرایطم کدومو پیشنهاد میدین؟
    مرسی از پاسختون

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام دوستان من برای کانادا اقدام کردم و سیستم کبک را خیلی خوب میشناسم ولی یکی از دوستان برای استرالیا می خواهد اقدام کند لطف می کنید راهنمایی بفرمایید:
    مدرک تحصیلی : لیسانس مهندسی فضای سبز( شک دارم ایا همون Landscape Architect است یا نه)
    زبان : ایلتس 6
    سابقه کار : 3 سال با بیمه با عنوان شغلی کارشناس فضای سبز ولی در یک شرکت مشاوره مدیریت
    خواهر ایشان در شهر ولونگانگ زندگی می کنند و اقامت دایم دارند
    ایا ایشان امتیاز لازم را می اورند ؟
    ممنون میشم راهنمایی فرمایید

ارسال : 2010/10/05 - فايل نامبرکبک :2011/01/02 - انتظار مصاحبه : 29 اوت 2012 - مصاحبه و سی اس کیو: 2013/01/25 - رشته : غیر دیمند -فایل نامبر فدرال : 19 ژوئن 2013 - اپدیت : 26اوت 2013 مدیکال 16 اکتبر 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

دوستان سلام
    کسی سووال من را جواب نمی دهد؟؟؟؟
    ارسال : 2010/10/05 - فايل نامبرکبک :2011/01/02 - انتظار مصاحبه : 29 اوت 2012 - مصاحبه و سی اس کیو: 2013/01/25 - رشته : غیر دیمند -فایل نامبر فدرال : 19 ژوئن 2013 - اپدیت : 26اوت 2013 مدیکال 16 اکتبر 2013

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط redmars نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای کانادا اقدام کردم و سیستم کبک را خیلی خوب میشناسم ولی یکی از دوستان برای استرالیا می خواهد اقدام کند لطف می کنید راهنمایی بفرمایید:
    مدرک تحصیلی : لیسانس مهندسی فضای سبز( شک دارم ایا همون Landscape Architect است یا نه)
    زبان : ایلتس 6
    سابقه کار : 3 سال با بیمه با عنوان شغلی کارشس فضای سبز ولی در یک شرکت مشاوره مدیریت
    خواهر ایشان در شهر ولونگانگ زندگی می کنند و اقامت دایم دارند
    ایا ایشان امتیاز لازم را می اورند ؟
    ممنون میشم راهنمایی فرمایید

دوست عزیز باتوجه به نمره آیلتس شما امتیاز کافی رو برای اقامت دایم نمیارید داشتن بستگان در استرالیا به امتیاز شما اضافه نمیکنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)