صفحه 61 از 98 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Auro نمایش پست ها
    سلام. میشه بپرسم کدوم قسمت بوکلت نوشته ؟ ممنونم
    سکشن D صفحه 29 بوکلت مارچ 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mash2m نمایش پست ها
    سکشن D صفحه 29 بوکلت مارچ 2016
    خیلی ممنونم از پاسختون من منظورم Section C بود برای کسانی که سابقه کار claim نمیکنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Auro نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پاسختون من منظورم Section C بود برای کسانی که سابقه کار claim نمیکنن.
    آقا ضمن تشکر از همه دوستان بابت پاسخ ها، لطفا یکی راه حل بده که با این شرایط چه باید کرد. من قرارداد از شرکت دارم حتی فیش حقوقی هم میتونم داشته باشم. اما بیمه ندارم. ارشد و کارشناسیم دانشگاه سراسری بودم. میخوام با کارشناسیم برم واسه اسس که ارشدمم جزو سابقه کارم بیاد. لطفا یکی راهنماییم کنه

Junior Member

سلام دوستان

بنده 8 سال سابقه کار کامپیوتر دارم و هر8سال برام بیمه ریختن وبرای ویزا 189 میخام اقدام کنم

منتها مشکل اینجاست من امسال فارغ التحصیل کامپیوتر میشم و کل سابقم قبل از فارغ التحصیلیه

باتوجه به داشتن بیمه و مدارک کامل شاغل بودن
    آیا آفیسر محاسبه میکنه؟

در صورت احتمال محاسبه نکردن واینکه رشته کاری مرتبط با شبکه کامپیوتر بوده وامکان انجام کارها بصورت غیرحضوری هست آیا اعلام کنم بصورت دور کاری(Remote) بوده؟یا پاره وقت؟

(با توجه به آیتلس 6.5 من به این 15 امتیاز شدیدا نیاز دارم)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

سلام.
    مدارک زبانی رو که ارائه میدیم به سفارت به صورت غیر رسمی هست یا رسمی باید از ETS بخایم ریپورت بشه؟ اگر غیر رسمی هست استعلام میکنن خودشون دیگه حتما؟ درسته؟

دوستان ممنون میشم یکی #603 رو زحمت بکشه ج بده

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_m نمایش پست ها
    آقا ضمن تشکر از همه دوستان بابت پاسخ ها، لطفا یکی راه حل بده که با این شرایط چه باید کرد. من قرارداد از شرکت دارم حتی فیش حقوقی هم میتونم داشته باشم. اما بیمه ندارم. ارشد و کارشناسیم دانشگاه سراسری بودم. میخوام با کارشناسیم برم واسه اسس که ارشدمم جزو سابقه کارم بیاد. لطفا یکی راهنماییم کنه
    سلام دوست عزیز، EA برای تایید سابقه کار شما ازتون بیمه و یا مدرک معتبر دیگه ای که از جایی غیر از شرکت خودتون صادر شده باشه طلب میکنه. موسسه های اسس کننده دیگه رو نمیدونم ولی محتملا اونا هم روی این مدارک حساس شدند.

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmortazavi نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه اینوایت ماه آگوست حدودن کیه؟

3 اگوست ، 17 اگوست ، 31 اگوست

Junior Member

سلام دوستان
    من می خواهم برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنم، کارشناس صادرات هستم و برای شرکت در نمایشگاه مجبورم به کشور عراق سفر کنم، با توجه به اینکه قبل از صدور ویزا پیشینه سفرهای خارجی افراد معمولا بررسی میشه، به نظر شما امکان دارد که این سفر برای من مشکل ساز بشه؟
    آیا کسی از دوستان آدرس ایمیلی از اداره مهاجرت استرالیا داره که من بتونم مستقیم سوالم رو بپرسم؟
    لطفا راهنمایی کنید

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aniita نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خواهم برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنم، کارشناس صادرات هستم و برای شرکت در نمایشگاه مجبورم به کشور عراق سفر کنم، با توجه به اینکه قبل از صدور ویزا پیشینه سفرهای خارجی افراد معمولا بررسی میشه، به نظر شما امکان دارد که این سفر برای من مشکل ساز بشه؟
    آیا کسی از دوستان آدرس ایمیلی از اداره مهاجرت استرالیا داره که من بتونم مستقیم سوالم رو بپرسم؟
    لطفا راهنمایی کنید
    ادرس وب سایت سفارت استرالیا در تهران: http://iran.embassy.gov.au
    به سایت بروید و تلفنها و ایمل سفارت اونجا نوشته شده.
    مشکلی که بعداً ممکنه براتون پیش بیاد این هست که وقتی برای ویزای مهاجرت اقدام میکنید ممکنه به دلیل فرستاده شدن پروندتون برای چک های امنیتی، روند صدور ویزاتون طولانی بشه. بودن کسانی که یک سال علاف این چکهای امنیتی شدند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)