صفحه 62 از 98 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical genetics (PhD), University of Newcastle

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط haghili نمایش پست ها
    شرایط پیچیده!!
    سلام به همه دوستان و تشکر از کسانی که تجربیاتشون رو به خوبی به اشتراک میزارن
    من قصد دارم برای ویزای 190 اقدام کنم و هنوز چند نکته ابهام دارم، ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره کمک کنه.
    شرایط من اینه : کارشناسی زیست شناسی دانشگاه تبریز 1381 (سکشن 1 هست ولی معدلم پایینه 13!!). ارشد زیست شناسی بهشتی 1386. 9 سال سایقه کار (7 سال با بیمه). کارم مرتبط با 251311: Environmental Health Officer (که در لیست سیدنی هست و ترجیح من سیدنیه به خاطر دوستام که اونجان). Life-Scientists-nec/234599 هم میتونم اقدام کنم که بیشتر به رشته تحصیلیم می خوره و سابقه کار هم مرتبطه ولی شهر ملبورن هست. و اما سوالات من:
    1- آیا رشته تحصیلی و سابقه کار اینقدر با هم متفاوت باشه مشکلی از طرف وت اسس در فرآیند ارزیابی ایجاد نمیکنه؟!
    2- با توجه به اینکه وت اسس 1 سال اول بعد از فارغ التحصیلی رو توی سابقه معمولا حساب نمیکنه به نظر علمای فروم ارشد رو بفرستم بهتره یا لیسانس رو؟!
    3- سه سال و نیم از سابقه بیمه ای من توی یک شرکت نفتی که تحریمه (شاید الان دیگه تحریم نباشه!) بوده، پیشنهاد کسانی که تو این زمینه تجربه دارن چیه؟!
    خیلیم ممنون که راهنمایی می کنید . D:
    سلام
    من فقط جواب سوال مربوط به Scientists-nec/234599 رو میدونم. من برای همین مورد از ویکتوریا اسپانسرشیپ گرفتم. اما بار اول ریجکت شدم و دلیلش رو این اعلام کردند که باید جاب افر از ویکتوریا داشته باشم که حداقل پارت تایم و برای ۶ ماه باشه. بار دوم این مدرک رو ارایه کردم و با درخواست اسپانسرشیپ من موافقت شد.
    موفق باشید.
    (We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars. (Oscar Wilde

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط moones نمایش پست ها
    سلام
    من فقط جواب سوال مربوط به Scientists-nec/234599 رو میدونم. من برای همین مورد از ویکتوریا اسپانسرشیپ گرفتم. اما بار اول ریجکت شدم و دلیلش رو این اعلام کردند که باید جاب افر از ویکتوریا داشته باشم که حداقل پارت تایم و برای ۶ ماه باشه. بار دوم این مدرک رو ارایه کردم و با درخواست اسپانسرشیپ من موافقت شد.
    موفق باشید.
    سلام
    ممنون از راهنماییتون
    فعلا تصمیم گرفتم با رشته
    Environmental Health Officer برای سیدنی اقدام کنم
    اگه نشد از طریق اون رشته برای ویکتوریا
    ممنون

با سلام
    من قصد دارم برای اقامت استرالیا اقدام کنم و یک سری اطلاعات می خواستم

تحصیلات: کارشناسی گرافیک از دانشگاه Nottingham Trent University کشور مالزی (BA(Hon) Graphic design) . فارق التحصیل 2014
    آیلتس: کلی 8.0 (Reading 8.5/ Listening 8.0/ Speaking 7.5/ Writing 7.0)
    سابقه کار: بدون بیمه یک سال و نیم. با بیمه 3 ماه (دفتر تبلیغاتی)
    {کار شخصی: تصویر سازی (پرتفولیو با بیش از 50 کار منتشر نشده)}

من توی لیست CSOL رشته ی طراحی گرافیک رو برای Darwin پیدا کردم می خواستم بدونم آیا با توجه به اطلاعات بالا آیا شانسی دارم و اگر آره به چه صورت باید اقدام کنم.
    با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

شب همگی بخیر
    ممنون میشم بتونید راهنماییم کنید:
    1) من مدرک لیسانس مهندسی شیمی دارم و سه سال سابقه کار در یک شرکت نفتی به عنوان ناظر ایمنی که با مدرک دانشگاهیم مرتبط نمیشه !!
    به غیر از اون نمره IELTS 7 در هر مهارت دارم و 26 سالمه.
    میخواستم برای پذیرش از طریق ویزا 189یا190 ...استرالیا هر کدوم که به شرایطم بخوره اقدام کنم.
    آیا اینکه سابقه کار با مدرک تحصیلیم مرتبط نیست مشکلی ایجاد میکنه؟

Junior Member

سلام دوستان
    سوالی داشتم
    با مدرک دکترا- 42 سال - 15 سال سابقه کار- ایلتس 6.5 ؛ سابکلاس 489 مناسبه یا 190؟ ضمنن در ایالت Northern Territory NT عنوان شغلیم هم در Consolidated Sponsored Occupations List CSOL هست و هم Skilled Occupation List
    اساسا فرق این دو سابکلاس چیه؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    . IAU south tehran Chemical Eng

سلام دوستان
    من در تاریخ 26.7 آزمون ناتی دادم که دقیقا 20 روز بعدش از طریق استمپ و ... توی وبسایت ناتی متوجه قبولی خودم شدم و تا الان(که 41 روز میشه) منتظر جواب رسمی آزمون بودم که با تکمیل همه موارد eoi رو ثبت کنم. همین امروز متوجه شدم که برخی میگن میشه همین الان هم (قبل از رسیدن نامه رسمی قبولی ناتی) eoi رو ثبت کرد و من دارم خیلی جدی بهش فکر میکنم. دوستان خیلی لطف میکنید اگر تجربه خودتون رو در این مورد به اشتراک بذارین. آیا موردی بوده که این زودتر اقدام کردن ریسکی به وجود بیاره یا این که نه بدون مشکل بوده و یه مقداری زمان خریده شده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazal_grj نمایش پست ها
    با سلام
    من قصد دارم برای اقامت استرالیا اقدام کنم و یک سری اطلاعات می خواستم

تحصیلات: کارشناسی گرافیک از دانشگاه Nottingham Trent University کشور مالزی (BA(Hon) Graphic design) . فارق التحصیل 2014
    آیلتس: کلی 8.0 (Reading 8.5/ Listening 8.0/ Speaking 7.5/ Writing 7.0)
    سابقه کار: بدون بیمه یک سال و نیم. با بیمه 3 ماه (دفتر تبلیغاتی)
    {کار شخصی: تصویر سازی (پرتفولیو با بیش از 50 کار منتشر نشده)}

من توی لیست CSOL رشته ی طراحی گرافیک رو برای Darwin پیدا کردم می خواستم بدونم آیا با توجه به اطلاعات بالا آیا شانسی دارم و اگر آره به چه صورت باید اقدام کنم.
    با تشکر
    سلام بله مسلما شانس دارین ولی کمی احتیاج دارین امتیازهاتون رو افزایش بدین؛ امتیازهایی که میگیرین:
    سن:25 امتیاز / آیلتس: 10 امتیاز / سابقه کار: (اگر خارج از استرالیا بوده) 0 امتیاز
    مدرک تحصیلی: باید ارزیابی بشه ولی در حالت خوشبینانه 15 امتیاز
    که مجموعا میشه 50 امتیاز برای 10 امتیاز باقیمونده میتونین بند اسکور آیلتستون رو به 8 برسونین(+10 امتیاز)، امتحان ناتی بدین(+5 امتیاز)، 2سال صبر کنین برای امتیاز سن(+5 آمتیاز) ،از طریق همسر(+5 امتیاز) و در نهایت امتیاز اسپانسر برای 190 (+5 امتیاز) رو بگیرین.
    و من اگر جای شما بودم با این شرایط خوب زبانی حتما اینها رو زیر و رو میکردم:
    https://www.border.gov.au
    https://www.border.gov.au/Trav/Work/Skil
    https://www.border.gov.au/Trav/Visa-1/190
    موفق باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

نقل قول نوشته اصلی توسط M3hrnazi نمایش پست ها
    شب همگی بخیر
    1) من مدرک لیسانس مهندسی شیمی دارم و سه سال سابقه کار در یک شرکت نفتی به عنوان ناظر ایمنی که با مدرک دانشگاهیم مرتبط نمیشه !!
    میخواستم برای پذیرش از طریق ویزا 189یا190 ...استرالیا هر کدوم که به شرایطم بخوره اقدام کنم.
    سلام وقتتون بخیر
    اول این که ناظر ایمنی یعنی معادل HSE Advisor تقریبا درسته؟ لیسانس مهندسی شیمیتون گرایش داشته؟ ببینید توی رشته های مهندسی معمولا برای همه ی زمینه های تحصیلی زمینه کاری دقیقا مشابهش وجود نداره (یا ارشد رو در نظر بگیرین که مثلا مهندسی شیمی بازتر میشه و گرایشهای مختلفی پیدا میکنه مثل گرایش HSE)
    این رو ببینین: https://www.sheffield.ac.uk/postgrad...prevention-msc
    شما به نظر من فقط باید بتونین بعدا موقع نوشتن گزارشهای شغلیتون (CDR هاتون) نشون بدین که چجوری از دانش مهندسیتون توی کارتون استفاده میکردین و بتونین ضمنا قانعشون کنین که ایمنی پلنت ها و... هم یکی از کارهای زیرمجموعه مهندسی شیمی میتونه باشه.
    چون اطلاع خیلی دقیق ندارم نمیخوام بهتون امید واهی بدم و امیدوارم بقیه دوستان اطلاعات تکمیلی رو بدن ولی با این وجود اگر جای شما بودم حداکثر تلاشم رو برای نوشتن CDRهای خوب میکردم. موفق باشین.

Junior Member

سلام
    کسی می تونه منو راهنمایی کنه برای انجام کارهای مربوط به ویزای 190؟ من 60 امتیاز دارم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم!
    میشه راهنمایی کنید یا لینکی بزارید که بتونم گام به گام مراحلشو انجام بدم؟ یا حتماً باید از طریق موسسات مهاجرت اقدام کنم؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط M3hrnazi نمایش پست ها
    شب همگی بخیر
    با سلام
    رشته Occupational Health & Safety Advisor [Occupational Health & Safety Coordinator, Occupational Health & Safety Officer, Occupational Hygienist, Workplace Rehabilitation Officer]Occupational Health & Safety Advisor [Occupational Health & Safety Coordinator, Occupational Health & Safety Officer, Occupational Hygienist, Workplace Rehabilitation Officer] با کد 251312 که توسط VETASSESS ارزیابی میشه رو در سایت https://www.anzscosearch.com/search/ یا در سایت http://deltaimmigration.com.au/Australia-jobs/ چک کنین، به نظرم جوابتون رو میگیرین.
    این رشته به نوعی بین رشته ای حساب میشه و خیلی از رشته های دانشگاهی می تونن تو این زمینه اسس بشن.
    موفق باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)