صفحه 63 از 98 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

سلام
    دوستان کسی اطلاع داره که مهندسی پلیمر ایا جز رشته های مرتبط هست یا نه ؟ توی لیست مهندسی شیمی اسم برده شده ولی در هیچ سالی اسمی از پلیمر که زیر شاخه ای از شیمی است برده نشده ...ایا رشته پلیمر جزیی از شیمی حساب کردن و شامل امتیاز میشه یا نه....؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

با سلام
    دوستان همسر من بعد از کاردانی 9سال سابقه کار داره ولی سه ساله لیسانسشو گرفته
    یعنی فقط سه سال سابقه کار براش رد میشه؟؟؟
    اگه به عنوان کاردان بخواد اقدام کنه چی؟
    میشه؟
    اگه راه یا پیشنهاد دیگه ای دارین بدین لطفا
    خیلی خیلی ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Network and Security and Software Engineering Professional

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

سلام دوستان عزیز ...من راستش توی سیستم اکسپرس انتری کانادا خیلی مطالعه دارم ولی هیچ دیدی نسبت به استرالیا ندارم
    به همین منظور هم شرایطم رو میگم دوستان لطف کنن بگن من واجد شرایط میشم برای رفتن یا خیر و اگر نه چطور میتونم خودم رو تقویت کنم و چه کارایی رو کنم تا بشه/
    25 ساله-کارشناسی نرم افزار-دارای مدارک حرفه ای بین المللی شبکه - دارای 2 سال سابقه کار در ایران -و هیچ سابقه کاری در استرالیا ندارم
    ممنون
    پاشو برنامه کاراتو بچین ..یا که بخوابو خوابشو ببین .. در هر دو حالت بهش میرسی

Junior Member

دوستان برای مهاجرت به استرالیا یک فابل یا ویکی پیج راهنمای جامع که بتونیم از صفر تا 100 ازش جواب بگیریم طبق احرین تغییرات مهاجرتی استرالیا یا سیدنی مثل فروم کانادا که بدونیم از کجا باید شروع کرد و شرایط واجدالشرایط رو بشه بررسی کرد وجود نداره ؟

سلام
    ببخشید می دونم جای این سوال این پیج نیست اما جایی مناسبی پیدا نکردم
    در مورد ویزای 457 اطلاعات میخواستم
    کارفرمای من می خواد تو استرالیا شعبه تاسیس کنه من رو مامور کرده اطلاعات کامل براش پیدا کنم
    ممنون میشم کمک کنید خیلی تحت فشارم

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

دوستان میخوام با مدرک فوق دیپلم کامپیوتر اقدام کنم و دقیقا" هم همون حداقل امتیاز رو آوردم (60 امتیاز) . آیا با کاردانی تاثیری داره تو روند پروسه ؟ ( باعث تاخیر میشه ؟ )

Junior Member

سلام دوستان، ما برای ویزای 189 اقدام کردیم، اردیبهشت لاج کردیم و تیرماه آیلتس همسر رو دادیم و شهریور هم آفیسر یکی دو سوال تکمیلی پرسید که براش فرستادیم، یکی از دوستان ما بعد از ما لاج کرد ، همسرش هم بعد از سه بار امتحان قبول نشد و در نهایت شهریور ازش هزینه آیلتس رو خواستن که پرداخت کرد الان ویزای اونا اومده ولی مال ما خبری نیست، به نظرتون چی شده؟ ممکنه مال ما دچار مشکل شده باشه؟ ایمیل هم زدیم به آفیسر جوابمونو نمیده اصلا

سلام
    در مورد سابقه کاری که تو شرایط اومده
    کسی می دونه که امریه در قرارگاه خاتم رو میشه به عنوان سابقه کار ارائه کرد؟
    یا کسی قبلا این کارو امتحان کرده؟
    رشته ام هم عمران هست

Junior Member

باسلام
    دوستان کسی اطلاع داره که برای مدرک تحصیلی باید چند سال از ان گذشته باشد؟ من شنیدم 3سال از مددک تحصیلیمون باید گذشته باشه درسته؟

Junior Member

چند تا سوال دارم، ممنون میشم یه آدم راستگو و با معرفت صادقانه بهشون جواب بده:
    1. واسه ویزای 189 و 190 ممکنه به اونایی که امتیاز حداقل را دارن ویزا تعلق نگیره و فقط به کسانیکه نمره بالا دارن ویزا بدن.
    2.آیا سابقه کار توی سیستم امتیاز دهی فقط با بیمه قابل قبوله؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)