صفحه 64 از 98 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_niary نمایش پست ها
    سلام
    در مورد سابقه کاری که تو شرایط اومده
    کسی می دونه که امریه در قرارگاه خاتم رو میشه به عنوان سابقه کار ارائه کرد؟
    یا کسی قبلا این کارو امتحان کرده؟
    رشته ام هم عمران هست

توصیه میکنم هیچ نوع فعالیت مربوط به مراکز حساس رو عنوان هم نکنید

مشکل ساز میشه توی روند مهاجرت
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

گویا از شواهد پیداست که کسانیکه بیمه ندارن، به شکل اتوماتیک 1 سال از سابقشون کم میشه و در اینصورت از پنج سال به 4 سال تقلیل پیدا میکنن و نمرشون 5 نمره کم میشه و این خودش بهانه خوبی به دست آفیسرها میده تا اعلام کنن که امتیازات کافی کسب نشده و 3600 دلار هم به فنا میره.

Junior Member

سلام
    من چند سوال داشتم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من فوق لیسانس رشته کامپیوتر دارم. با ۳ سال سابقه کار که میدونم ACS ۲ سال رو کم می‌کنه و می‌شه ۱ سال که هیچ امتیازی بابت سابقه کار نمی‌گیرم.
    ۱- آیا من با مدرک تحصیلی‌ فوق لیسانس همون ۱۵ امتیازی رو میگیرم که یک لیسانس میگیره؟ یا ۱۵ لیسانس + ۱۵ فوق = ۳۰ تا می‌شه؟
    ۲- چون جمع امتیازات من با فرض اینکه مدرک تحصیلی‌ فقط ۱۵ امتیاز بشه ، ۵۵ می‌شه، می‌تونم با گرفتن مدرک سیسکو CCNP, ۱۰امتیاز بگیرم؟
    مرسی‌

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Dreamer123 نمایش پست ها
    سلام
    من چند سوال داشتم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من فوق لیسانس رشته کامپیوتر دارم. با ۳ سال سابقه کار که میدونم ACS ۲ سال رو کم می‌کنه و می‌شه ۱ سال که هیچ امتیازی بابت سابقه کار نمی‌گیرم.
    ۱- آیا من با مدرک تحصیلی‌ فوق لیسانس همون ۱۵ امتیازی رو میگیرم که یک لیسانس میگیره؟ یا ۱۵ لیسانس + ۱۵ فوق = ۳۰ تا می‌شه؟
    ۲- چون جمع امتیازات من با فرض اینکه مدرک تحصیلی‌ فقط ۱۵ امتیاز بشه ، ۵۵ می‌شه، می‌تونم با گرفتن مدرک سیسکو CCNP, ۱۰امتیاز بگیرم؟
    مرسی‌
    1.قبلنا لیسانس و فوق لیسانس از هم جدا بودن ولی الان هر دو تاشون با هم یکی هستن از لحاظ امتیاز گیری.
    2. گرفتن مدرک سیسکو و هر مدرک تحصیلی دیگری تاثیری روی افزایش امتیاز شما نخواهد داشت.

در ضمن با 3 سال سابقه کار (که بعدا 1 تا 2 سال ازش کم میشه) عملا شما هیچ امتیازی نمیگیری.
    برای محاسبه امتیازاتتون از لینک زیر کمک بگیرین:
    https://www.acacia-au.com/skilled-mi...oints-test.php

و در پایان، با 55 امتیاز شما حتی نمیتونین واسه ویزای 189 هم اقدام کنین....جدیدا حداقل امتیاز واسه این سابکلاس رسیده به 60 و در صورت احراز این عدد، باز هم داخل یک رقابت قرار میگیرین.

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

با سلام خدمت همه دوستان،
    من دکترای مهندسی مواد دارم، البته برای ارائه سابقه کارم مجبورم مدرک ارشد م رو ارائه بدم.
    امتیازات م رو با توجه به اطلاعات موجود در سایتها سنجیدم. با آیلتز 7 و سابقه کار 5 سال، امتیاز من 60 خواهد شد.
    سوال من اینه که:
    آیا این امتیاز که با توجه به همه سایتها "حداقل امتیاز مورد نیاز برای شروع بررسی درخواست هست" برای رشته مهندسی مواد کافی ه برای این که اقامت رو بتونیم بگیریم؟ یعنی امتیاز 60 احتمال بالایی داره که درخواست اقامت من قبول بشه؟
    دوست من که کامپیوتر خوندن می گن برای رشته کامپیوتر به عنوان مثال، امتیاز 60 خیلی کم ه و برای کامپیوتر باید حداقل امتیاز 70 داشته باشن ، 70 امتیازی ه که احتمال قبول شدن درخواست اقامت رو به حد کافی بالا می بره.با سلام خدمت همه دوستان،
    من دکترای مهندسی مواد دارم، البته برای ارائه سابقه کارم مجبورم مدرک ارشد م رو ارائه بدم.
    امتیازات م رو با توجه به اطلاعات موجود در سایتها سنجیدم. با آیلتز 7 امتیاز و سابقه کار 5 سال، امتیاز من 60 خواهد شد.
    سوال من اینه که:
    آیا این امتیاز که با توجه به همه سایتها "حداقل امتیاز مورد نیاز برای شروع بررسی درخواست هست" برای رشته مهندسی مواد کافی ه برای این که اقامت رو بتونیم بگیریم؟ یعنی امتیاز 60 احتمال بالایی داره که درخواست اقامت من قبول بشه؟
    دوست من که کامپیوتر خوندن می گن برای رشته کامپیوتر به عنوان مثال، امتیاز 60 خیلی کم ه و برای کامپیوتر باید حداقل امتیاز 70 داشته باشن ، 70 امتیازی ه که احتمال قبول شدن درخواست اقامت رو به حد کافی بالا می بره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

نقل قول نوشته اصلی توسط maryaseman نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان،
    امتیازات م رو با توجه به اطلاعات موجود در سایتها سنجیدم. با آیلتز 7 و سابقه کار 5 سال، امتیاز من 60 خواهد شد.
    سوال من اینه که:
    دوست من که کامپیوتر خوندن می گن برای رشته کامپیوتر به عنوان مثال، امتیاز 60 خیلی کم ه و برای کامپیوتر باید حداقل امتیاز 70 داشته باشن ، 70 امتیازی ه که احتمال قبول شدن درخواست اقامت رو به حد کافی بالا می بره.با سلام خدمت همه دوستان،
    امتیازات م رو با توجه به اطلاعات موجود در سایتها سنجیدم. با آیلتز 7 امتیاز و سابقه کار 5 سال، امتیاز من 60 خواهد شد.
    سوال من اینه که:
    دوست من که کامپیوتر خوندن می گن برای رشته کامپیوتر به عنوان مثال، امتیاز 60 خیلی کم ه و برای کامپیوتر باید حداقل امتیاز 70 داشته باشن ، 70 امتیازی ه که احتمال قبول شدن درخواست اقامت رو به حد کافی بالا می بره.
    آیا اون 5 سالی که سابقه دارین با بیمه بوده؟؟ اگه نبوده، خود به خود 1 سال از سوابقتون کم میشه و این مساوی هست با هدر رفتن 5 امتیاز. (چون سوابقون به 4 سال تقلیل پیدا میکنه و امتیاز 3 سال سابقه بهتون تعلق میگیره)
    خیلیا بودن که بعد از واریز 3600 دلار استرالیا (که بعدا وارد خزانه ملکه انگلیس میشه) و در آخر کسر یکسال از سوابقشون (بعلت نداشتن بیمه)، پول و وقتشون هدر رفته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siros11 نمایش پست ها
    1.قبلنا لیسانس و فوق لیسانس از هم جدا بودن ولی الان هر دو تاشون با هم یکی هستن از لحاظ امتیاز گیری.
    2. گرفتن مدرک سیسکو و هر مدرک تحصیلی دیگری تاثیری روی افزایش امتیاز شما نخواهد داشت.
    ممنون. منظور من از گرفتن امتیاز از طریق مدرک سیسکو علاوه بر ۱۵ امتیازِ تحصیلی‌، ۱۰ امتیاز اضافه در بخش زیر از جدول امتیاز دهی‌ بود:
    An award or qualification recognised by the assessing authority in the assessment of the skilled occupation

۱۵ امتیاز با مدرک فوق لیسانس + ۱۰ امتیاز سیسکو

نقل قول نوشته اصلی توسط siros11 نمایش پست ها
    آیا اون 5 سالی که سابقه دارین با بیمه بوده؟؟ اگه نبوده، خود به خود 1 سال از سوابقتون کم میشه و این مساوی هست با هدر رفتن 5 امتیاز. (چون سوابقون به 4 سال تقلیل پیدا میکنه و امتیاز 3 سال سابقه بهتون تعلق میگیره)
    خیلیا بودن که بعد از واریز 3600 دلار استرالیا (که بعدا وارد خزانه ملکه انگلیس میشه) و در آخر کسر یکسال از سوابقشون (بعلت نداشتن بیمه)، پول و وقتشون هدر رفته.
    ممنونم از راهنماییتون.من چهارسال بیمه تمام وقت دارم درایران(دو سال ش رو "کار صنعتی" داشتم و دو سال رو "هیات علمی دانشگاه" بودم).یکسال هم درسوئد به عنوان "پژوهشگر" کارکردم .
    از وکلا پرسیدم میگن سابقه کار"تدریس" به درد مهاجرت نمیخوره و من باید برم و از یک شرکتی قرداد صوری بگیرم.
    کسی از دوستان اطلاع دارند که کار "پژوهشگر" از دید کارشناسهای مهاجرت اکی هست یا نه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Dreamer123 نمایش پست ها
    ممنون. منظور من از گرفتن امتیاز از طریق مدرک سیسکو علاوه بر ۱۵ امتیازِ تحصیلی‌، ۱۰ امتیاز اضافه در بخش زیر از جدول امتیاز دهی‌ بود:
    An award or qualification recognised by the assessing authority in the assessment of the skilled occupation

۱۵ امتیاز با مدرک فوق لیسانس + ۱۰ امتیاز سیسکو
    شما برای مدرک تحصیلی یا هر qualification که داشته باشید نهایت 20 امتیاز میگیرید (20 امتیاز برای phd)
    اون هم در شرایطی که مرکزی که مدارک شما رو اسس میکنه اون رو معادل مدرک مورد نیاز برای امتیاز مورد نیاز قبول کنه. اینطور نیست که مدارک رو جداگانه بررسی کنند و برای هرکدوم امتیاز جدا بدند. مثلا نمیان به شما 15 امتیاز لیسانس و 15 امتیاز فوق بدهند یا برای مدرک سیسکو شما امتیاز بدند. ممکنه اون مدرک برای اسس سابقه کار یا تحصیل شما کمک کنه ولی امتیاز جداگانه نداره.

Junior Member

سلام دوستان
    من در تاریخ 2016/3 با 60 امتیاز برای ویزای 189
    و در 2016/06 با 65 امتیاز برای 190 در رشته مهندسی کامپیوتر اقدام کردم
    لیست امتیازام:
    سن 30
    زبان 10
    فوق لیسانس 15
    سابقه کار 5

بعد از این همه هنوز invitation نگرفتم. دلشوره گرفتم دیگه
    بنظرتون طبیعیه؟ همچنان باید منتظر باشم؟ دوستام پارسال کمتر از سه ماه اینوایت شدن

بچه هایی که تجربه دارن ممنون میشم کمک کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)