صفحه 65 از 98 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Sheyyyma نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در تاریخ 2016/3 با 60 امتیاز برای ویزای 189
    و در 2016/06 با 65 امتیاز برای 190 در رشته مهندسی کامپیوتر اقدام کردم
    لیست امتیازام:
    سن 30
    زبان 10
    فوق لیسانس 15
    سابقه کار 5

بعد از این همه هنوز invitation نگرفتم. دلشوره گرفتم دیگه
    بنظرتون طبیعیه؟ همچنان باید منتظر باشم؟ دوستام پارسال کمتر از سه ماه اینوایت شدن

بچه هایی که تجربه دارن ممنون میشم کمک کنید

با توجه به اینکه رشته شما کامپیوتر هست برای ویزای 189 باید 65 امتیاز داشته باشید با توجه به تقاضای زیاد در این رشته 60 امتیازی ها باید صبرکنن.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in International Business Law - Australia

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

در خصوص تدریس کاملا اشتباه گفتند و تدریس اگر با پی اسلیپ و گواهی کار و بیمه باشه فرقی با کار های دیگه نداره. کار پژوهشی اگر به پشتوانه اسکالرشیپ باشه امتیاز نمیگیره وگرنه اونهم فرقی با کار های دیگه نداره. من خودم با سابقه پژوهشی و به عبارتی با دکترای همراه با اسکالرشیپ از استرالیا اسس شدم و وت اسس بعنوان سابقه کار بصورت ادوایس امتیاز داد. ولی با مهاجرت صحبت کردم گفتند بخشنامه داخلی داریم که پژوهش با بورس امتیاز نمیگیره حتی اگر در اسسمنت اومده باشه در نتیجه من کلیم نکردم
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryaseman نمایش پست ها
    ممنونم از راهنماییتون.من چهارسال بیمه تمام وقت دارم درایران(دو سال ش رو "کار صنعتی" داشتم و دو سال رو "هیات علمی دانشگاه" بودم).یکسال هم درسوئد به عنوان "پژوهشگر" کارکردم .
    از وکلا پرسیدم میگن سابقه کار"تدریس" به درد مهاجرت نمیخوره و من باید برم و از یک شرکتی قرداد صوری بگیرم.
    کسی از دوستان اطلاع دارند که کار "پژوهشگر" از دید کارشناسهای مهاجرت اکی هست یا نه؟
    Assessment by Vetassess: Feb 2015 --- PhD in Australia: March 2016( 25 points) --- Age 33 (25 points) --- PTE done 65+ (10 points)---EOI 190 lodged in June 2016--- QLD Alumni sponsorship:6/6/16 ---Lodge SC190: 7/6/16

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Yocasta نمایش پست ها
    با توجه به اینکه رشته شما کامپیوتر هست برای ویزای 189 باید 65 امتیاز داشته باشید با توجه به تقاضای زیاد در این رشته 60 امتیازی ها باید صبرکنن.
    بله همینطوره
    بخاطر همین سه ماه بعدش 190 اقدام کردم
    واسه 190 (ایالت NSW) بنظرم خیلی دیر شده

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    سن 32 سال و 7 ماه ،لیسانس معماری با هفت سال سابقه(فقط دوسال و چند ماهش بیمه داره)،در حال حاضر آیلتس 5.5 دارم ولی 6 رو میگیرم تا ماه آینده،برادرم هم citizen استرالیا است،کاردانی و کارشناسی از اموزشکده فنی و حرفه ای با معدل 16.7 و 15 ،میخاستم با ویزای 489 اقدام کنم ممنون میشم چند تا سوالمو جواب بدید:
    1-موسسه aaca برای اسسمنت مدارک ایران رو قبول داره ؟مدرک ielts رو قبلش میخاد یا بعدا موقع گرفتن invitation میتونم ارائه بدم؟
    2-موسسه vetassess هم میتونم با architecrture draftperson اقدام کنم؟چون تو لیستش اسپانسر family رو نداره و ویزای 489 هم ننوشته

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام دوستان.
    میشه به من بگید چه زمانی باید هزینه ویزا (3600 دلار برای مین اپلیکنت و 1800 برای همسر و 900 برای بچه که برای من میشه حدود 6500 دلار) رو پرداخت کنیم؟ موقع EOI و یا موقع لاج مدارک؟ هر چی گشتم پیدا نکردم زمانش رو؟
    پیشاپیش ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

کسی میدونه نمونه CDR رو از کجا میشه گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi4949 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    میشه به من بگید چه زمانی باید هزینه ویزا (3600 دلار برای مین اپلیکنت و 1800 برای همسر و 900 برای بچه که برای من میشه حدود 6500 دلار) رو پرداخت کنیم؟ موقع EOI و یا موقع لاج مدارک؟ هر چی گشتم پیدا نکردم زمانش رو؟
    پیشاپیش ممنون
    EOIمجانی
    هست

Junior Member Qeshmi آواتار ها

سلام، من میخوام برای ویزای 189 اقدام کنم از طرف دیگر پذیرش تحصیلی از استرالیا هم تا یکی دو ماه دیگه دریافت میکنم. به نظر شما درخواست همزمان برای این دو ویزا (ویزای 189 و ویزای دانشجویی) مشکلی ایجاد نمیکنه؟ اگر برای ویزای 189 زودتر اقدام کنم بعدا برای ویزای دانشجویی و مطالبی که رد فرم ویزا باید بنویسم مشکلی پیش نمی آید؟ با تشکر
    بلندی جهان به کوتاهی عمر ماست.

با سلام دوستان
    من میخوام برم استرالیا با ویزا189 مشخصات من به شرح زیر چقدر شانس ؟ چقدر هزینه ؟ چقدر زمان میبره؟
    سنم 28 و فکر کنم 30 امتیاز میگیرم
    1: فوق لیسانس با معدل 15.30
    2: لیسانس 17
    3: کاردانی 16.5
    4: دیپلم 17

5: آیلتس 5.5 کل در سال 2011 دارم و به راحتی توانایی دریافت آیلتس 6.5 ایچ اسکیل رو دارم
    6: سابقه کار واقعی 3 سال دارم اما بدون بیمه که میتونم نامه کاملی از مدیرام دریافت کنم
    7: به دلیل اینکه سربازی رفتم و الان در شرکت جدید بیمه دارم میشم میتونم با پرداخت هزینه مدت سربازیمو به سابقه کارم اضافه کنم
    8: مدرک دوره آی سی دل افتخاری از مجتمع فنی تهران دارم

ممنون میشم بگید باید چی کار کنم و اصلا شانس دارم یا نه؟؟

Junior Member

بچه ها یه سوال دیگه
    همونجور که قبلا گفتم از 03/2016 تا حالا هنوز اینویتیشن نگرفتم
    بنظرتون اگه واسه تحصیلی اقدام کنم و پروندم رو بزارم در جریان باشه
    شانس بیشتری پیدا میکنم؟
    مثلا یه مستر 1 ساله اپلای کنم
    اینجوری هم یه مدرک استرالیا رو میگیرم و هم احتمال پیدا کردن کار اونجا رو دارم
    با در نظر گرفتن هزینه بالای تحصیل، این کار کمکی میتونه بکنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)