صفحه 66 از 98 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Sheyyyma نمایش پست ها
    بچه ها یه سوال دیگه
    همونجور که قبلا گفتم از 03/2016 تا حالا هنوز اینویتیشن نگرفتم
    بنظرتون اگه واسه تحصیلی اقدام کنم و پروندم رو بزارم در جریان باشه
    شانس بیشتری پیدا میکنم؟
    مثلا یه مستر 1 ساله اپلای کنم
    اینجوری هم یه مدرک استرالیا رو میگیرم و هم احتمال پیدا کردن کار اونجا رو دارم
    با در نظر گرفتن هزینه بالای تحصیل، این کار کمکی میتونه بکنه؟
    سلام
    هر پرونده دیگه باز کنید ربطی به پرونده الانتون نداره یعنی تاثیری توش نداره و ضمن اینکه چون پرونده اقامت دائم باز کردید ممکنه بهتون ویزای دانشجویی ندن چونکه در اصل خودتون اعلام کردید که قصد دارید بیایید و بر نگردید که این خلاف قولهایی هست که برای پرونده دانشجویی لازم میباشد ( روی این مورد باید بیشتر تحقیق کنید من فقط منطق آن را گفتم) اگر هم ویزای دانشجویی بدهند که میتوانید تشریف بیارید و زمان بیشتری اینجا هستید تا وقتی که ویزای افامت شما هم درست شود که یکی از خاصیت هاش اینه که مدتی که الان میایید استرالیا هم جزو اون 4 سال سکونتی حساب میشه که برای شهروندی و گرفتن پاسپورت استرالیایی لازم هست.

موفق باشید
    ویرایش توسط mohammadv : December 22nd, 2016 در ساعت 04:53 PM

Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Qeshmi نمایش پست ها
    سلام، من میخوام برای ویزای 189 اقدام کنم از طرف دیگر پذیرش تحصیلی از استرالیا هم تا یکی دو ماه دیگه دریافت میکنم. به نظر شما درخواست همزمان برای این دو ویزا (ویزای 189 و ویزای دانشجویی) مشکلی ایجاد نمیکنه؟ اگر برای ویزای 189 زودتر اقدام کنم بعدا برای ویزای دانشجویی و مطالبی که رد فرم ویزا باید بنویسم مشکلی پیش نمی آید؟ با تشکر
    سلام
    اگر قبل از دریافت ویزای دانشجویی برای ویزای اقامت اقدام کنید احتمال رد شدن ویزای دانشجویی شما زیاد میشه چونکه عملاً دارید اعتراف میکنید که قصد شما از آمدن به استرالیا ماندن دائمی هست و این خلاف قولهایی هست که برای ویزای دانشجویی میدهید (:

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مواد-امیرکبیر

سلام خسته نباشید
    من مدرک بین المللی تدریس زبان انگلیسی دارم. این چطور ارزیابی میشه؟ جایی میشه لیست مدارک قابل قبول مشاهده کرد؟
    ۱۶ سال سابقه تدریس زبان دارم که ربطی به رشتم که لیسانس متالورژی هست نداره... یعنی از دیپلم زبان درس می دادم. بیمه هم برام رد نشده. این چطور ارزیابی نیشه؟
    آیا بعد از مهاجرت به استرالیا برای ادامه تحصیل مزیتی نسبت به افرادی که از بیرون اقدام میکنن از لحاظ مالی داریم؟
    راستی از طریق مهندسی متالورژی اقدام کنم یا تدریس؟ لیست مشاغل کجاست؟ ارائه بیمه حتما نیازه؟
    ویرایش توسط mjdj1981 : December 24th, 2016 در ساعت 11:48 PM
    GREAT OAKS FROM LITTLE ACORNS GROW

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام دوستان
    یکی از دوستان من مدرک تحصیلیش مهندسی فضای سیز از دانشگاه لول دو است. ایشون با چه عناوین شغلی میتواند برای استرالیا اقدام نماید؟
    ارسال : 2010/10/05 - فايل نامبرکبک :2011/01/02 - انتظار مصاحبه : 29 اوت 2012 - مصاحبه و سی اس کیو: 2013/01/25 - رشته : غیر دیمند -فایل نامبر فدرال : 19 ژوئن 2013 - اپدیت : 26اوت 2013 مدیکال 16 اکتبر 2013

Junior Member

سلام دوستان، من در ماه نوامبر 2016 برای رشته مهندسی صنایع اقدام کردم و سازمان مهندسی استرالیا به من جواب داد که شما همه چیزتون خیلی خوبه اما ما شما رو به عنوان انجیرینگ تکنولوژیست اسس می کنیم که توی لیست سایر مشاغل مهندسی قرار میگیره، کسی میدونه که اسس شدن توی این لیست چه تاثیری روی روند کار میذاره؟ آیا ممکنه امتیاز دانشگاهم رو کم کنند یا مثلا سابقه کاری رو کمتر حساب کنند؟ یا نمیدونم، هر تاثیر دیگه ای که موقع مصاحبه و ویزا ممکنه داشته باشه
    ممنون از پاسختون

Junior Member

دوستان کسی اطلاع داره که آیا هنوز آیلتس کامبایند یعنی دو تا آزمون با هم برای استرالیا قابل قبوله یا نه؟ قبلا شنیده بودم میشد نتایج دو تا آزمون را با هم بهشون ارائه داد

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babakx نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره که آیا هنوز آیلتس کامبایند یعنی دو تا آزمون با هم برای استرالیا قابل قبوله یا نه؟ قبلا شنیده بودم میشد نتایج دو تا آزمون را با هم بهشون ارائه داد
    هیچ وقتی 2 آزمون با هم قابل قبول نبود

ApplyAbroad Senior Veteran

تو مرحله اسسمنت EA دو تا ایلتس رو قبول میکرد ولی اداره مهاجرت قبول نمیکنه.

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجو دکتری هستم ملبورن استرالیا
    میخوام اقدام کنم واسه پی ار قبل از اتمام دکتری
    من تو خاک استرالیا هستم ولی هنوز تو ایران داره واسم بیمه کار رد میشه. دوستان کسی اطلاع داره که آیا سالهایی که استرالیا بودم ولی تو ایران بیمه واسم رد شده جزو سابقه کارم حساب میشه یا نه؟ ی چیزی مثل دورکاری و ... .

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mash2m نمایش پست ها
    تو مرحله اسسمنت EA دو تا ایلتس رو قبول میکرد ولی اداره مهاجرت قبول نمیکنه.
    لینک و متن زیر از سایت EA

We may, on a case by case bases, accept multiple test results. Provided that all tests are valid at the time of submission of the application, and the required score is reached for each module at least once. We will accept a combination of multiple TOEFL or multiple IELTS, NOT a mixed batch of both TOEFL and IELTS. We would accept combined results provided that all tests are valid at the time of submission of the application, and that the required score is reached for each module at least once.

https://www.engineersaustralia.org.au/migration-skills-assessment/faq

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)