صفحه 67 از 98 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من 27 سالمه و فوق لیسانس مهندسی نرم افزار دارم. دسامبر 2016 سابقه کارم به 3 سال رسید و توی این 3 سال من به عنوان برنامه نویس کار کردم.
    می خواهم برای اسسمنت مدارکم را به ACS سابمیت کنم اما من متاسفانه ایلیتس 7 توی 4 تا اسکیل ندارم. اورال 7 هست اما رایتینگ 6 شدم.
    می خواستم بدونم که آیا امکانش هستش که با همین ایلتس اول مدارکم را برای اسسمنت بفرستم و موقع لانج کردن اپلیکیشن ایتلس با 4 تا اسکیل 7 ارایه بدم؟
    چون من به 10 نمره ایلتس 7 نیاز دارم. با این کار 10 نمره ایلتس را از دست نمی دهم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

سلام.
    مدرک زبان برای اسسمنت ارتباطی با مدرک زبان برای مهاجرت نداره.
    شما اگر مینیمم آیلتس برای اسسمنت رو دارید میتونید برای اسسمنت اقدام کنید.
    بعدا موقع لاج کردن میتونید یه مدرک زبان با نمره بهتر آپلود کنید. حتی اصلا میتونید یک مدرک زبان دیگر مانند IBT، PTE، آیلتس و ... رو ارسال کنید (خود من اینکار رو کردم)

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط k_mp نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 27 سالمه و فوق لیسانس مهندسی نرم افزار دارم. دسامبر 2016 سابقه کارم به 3 سال رسید و توی این 3 سال من به عنوان برنامه نویس کار کردم.
    می خواهم برای اسسمنت مدارکم را به ACS سابمیت کنم اما من متاسفانه ایلیتس 7 توی 4 تا اسکیل ندارم. اورال 7 هست اما رایتینگ 6 شدم.
    می خواستم بدونم که آیا امکانش هستش که با همین ایلتس اول مدارکم را برای اسسمنت بفرستم و موقع لانج کردن اپلیکیشن ایتلس با 4 تا اسکیل 7 ارایه بدم؟
    چون من به 10 نمره ایلتس 7 نیاز دارم. با این کار 10 نمره ایلتس را از دست نمی دهم؟
    سلام
    توجه کنید که اکثر سازمانهای اسس مدارک و سابقه کار، از سابقه کار ایران چند سال کم میکنند. من تا به حال ندیدم کسی همه سابقه کارش اسس بشه شاید هم بوده. اگر به امتیاز سابقه کارتون برای لاج کردن نیاز دارید این مورد رو مد نظر داشته باشید.

سلام دوستان
    من ارشد زبان انگلیسی تیچینگ دانشگاه تهران دارم سنم 29 هست و دارای 8 سال سابقه تدریس هستم خیلی خوندم در داخل فروم ولی اکثرا مهندسی هست. آیا کسی شرایط رشته منو برای اقدام میدونه؟ سایت اداره مهاجرت استرالیا واقعا مبهمه همه چیش. لطفا راهنمایی فرمایید

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvenaz1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ارشد زبان انگلیسی تیچینگ دانشگاه تهران دارم سنم 29 هست و دارای 8 سال سابقه تدریس هستم خیلی خوندم در داخل فروم ولی اکثرا مهندسی هست. آیا کسی شرایط رشته منو برای اقدام میدونه؟ سایت اداره مهاجرت استرالیا واقعا مبهمه همه چیش. لطفا راهنمایی فرمایید
    توی سایت زیر رشته تون رو سرچ کنید توضیحات کاملی داره.
    https://www.anzscosearch.com/search/

Junior Member

درود خدمت دوستان مخصوصا عزیزان پیشکسوت
    بنده چندین صفحه مرتبط با استرالیا از این انجمن رو خوندم، متاسفانه راهنمای کامل و گام به گام ندیدم که آپدیت هم باشه(حتی غیر آپدیت ندیدم)
    حتی چندین مطلب از بعضی دوستان که همین تقاضا رو داشتن بود، اما بی جواب موند
    خواهش میکنم بفرمایید کجا میشه راهنمای گام به گام استرالیا پیدا کرد که توش زیر دکترا صحبت شه ما متوجه شیم!
    این واژه های تخصصی توضیح داده شده مثل اسسمنت، لاج، ویزای 189 و 190 و...
    ضمنا خواهشا وبسایت مهاجرت دولت استرالیا رو معرفی نکنید، یه آدرس وطنی (مخصوصا همین انجمنها) رو معرفی کنید که ما اول راه بیفتیم، بعد بریم سراغ اونها
    مرسی از شما پیشکسوت عزیز که بی منت لطف میکنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط experia نمایش پست ها
    درود خدمت دوستان مخصوصا عزیزان پیشکسوت
    بنده چندین صفحه مرتبط با استرالیا از این انجمن رو خوندم، متاسفانه راهنمای کامل و گام به گام ندیدم که آپدیت هم باشه(حتی غیر آپدیت ندیدم)
    حتی چندین مطلب از بعضی دوستان که همین تقاضا رو داشتن بود، اما بی جواب موند
    خواهش میکنم بفرمایید کجا میشه راهنمای گام به گام استرالیا پیدا کرد که توش زیر دکترا صحبت شه ما متوجه شیم!
    این واژه های تخصصی توضیح داده شده مثل اسسمنت، لاج، ویزای 189 و 190 و...
    ضمنا خواهشا وبسایت مهاجرت دولت استرالیا رو معرفی نکنید، یه آدرس وطنی (مخصوصا همین انجمنها) رو معرفی کنید که ما اول راه بیفتیم، بعد بریم سراغ اونها
    مرسی از شما پیشکسوت عزیز که بی منت لطف میکنید.
    سلام راهنمای گام به گام یه کم سخته چون بستگی به رشته شما و نوع ویزاتون داره. اولین قدم اینه که ببینین رشته شما در لیست رشته های مورد نظر هست یا نه و اینکه چه ویزایی می خواید بگیرید. 190 یا 189 یا 489
    قدم دوم پیدا کردن موسسه اسس کننده است حدود 35 سازمان هست بر اساس رشته ها. هر سازمان مدارک خاص خودش رو می طلبه .
    در نهایت هم پرکردنEOI و منتظر امدن دعوتنامه و لاج.
    اینا مراحل ویزای 189 بود. بهترین مرجع سایت border.gov.au
    به این سایت ها سر بزنین anzescosearch.com و deltaimmigration

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    سلام
    توجه کنید که اکثر سازمانهای اسس مدارک و سابقه کار، از سابقه کار ایران چند سال کم میکنند. من تا به حال ندیدم کسی همه سابقه کارش اسس بشه شاید هم بوده. اگر به امتیاز سابقه کارتون برای لاج کردن نیاز دارید این مورد رو مد نظر داشته باشید.
    سلام.
    من نتیجه اسس رو از engineers Australia گرفتم و چیزی تو نامه اش در مورد سابقه کارهام نبود. یعنی کلا به قضیه سابقه کار اصلا ورود نکرده. آیا کیس آفیسر بعد از لاج، این عملی که گفتید رو انجام میده؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi4949 نمایش پست ها
    سلام.
    من نتیجه اسس رو از engineers Australia گرفتم و چیزی تو نامه اش در مورد سابقه کارهام نبود. یعنی کلا به قضیه سابقه کار اصلا ورود نکرده. آیا کیس آفیسر بعد از لاج، این عملی که گفتید رو انجام میده؟
    شما باید تقاضای اسس سابقه کار رو هم میکردید که انجام بدن در غیر اینصورت انجام نمیدن. و اگر تقاضا کرده بودید و پولش رو دادید پیگیری کنید چرا سابقه کار رو نیاوردن تو نامه اسسمنت تون.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi4949 نمایش پست ها
    سلام.
    عرض کردم سازمان اسس کننده . به قول دوستمون در پست بالا شما اگه درخواست نکرده باشید اونها سابقه کار رو اسس نمیکنند و این ریسک پذیرفته نشدن سابقه کار شما از طرف کیس افیسر رو خیلی بالا میبره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)