صفحه 68 از 98 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475767778 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    عرض کردم سازمان اسس کننده . به قول دوستمون در پست بالا شما اگه درخواست نکرده باشید اونها سابقه کار رو اسس نمیکنند و این ریسک پذیرفته نشدن سابقه کار شما از طرف کیس افیسر رو خیلی بالا میبره

ممنون از پاسختون. والا این سایت رسمی استرالیا خیلی گنگ و مبهم حرف زده. من واقعا لزوم اسس سابقه کار رو نفهمیدم. شایدم اشکال از منه. اصلا من درخواستش رو هم نداده بودم.

You can receive up to 20 points for skilled employment.

To claim points for skilled employment you must have, in the 10 years before you were invited to apply, at least 20 hours of paid work per week in your nominated skilled occupation and/or a closely related occupation.
    Skilled employment is where:

• the relevant assessing authority provides an opinion in your suitable skills assessment that your employment is skilled (you must use the date that skilled employment commenced stated in your skills assessment)
    • your employment experience meets the standards for skilled employment set by the relevant assessing authority on their website.

این متن مربوطه است.

یعنی شما میگید که در تمام موارد، به سابقه کار بدون اسس، امنیاز نمی دن و یا فقط به سوابق کار غیر مرتبطی که اسس هم نداره امیتاز نمیدن.
    منظورم اینه که اگه سابقه کارها کاملا مشخص و مرتبط باشه، بازم ممکنه که قبول نکنن و امتیاز مربوطه رو ندن؟؟؟!! (به نظرم که باید بدن دیگه )
    آخه من EOI هم سابمیت کردم و امید داشتم دعوتنامه ام با 65 امتیازی که دارم، به همین زودی بیاد.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi4949 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. والا این سایت رسمی استرالیا خیلی گنگ و مبهم حرف زده. من واقعا لزوم اسس سابقه کار رو نفهمیدم. شایدم اشکال از منه. اصلا من درخواستش رو هم نداده بودم.

You can receive up to 20 points for skilled employment.

To claim points for skilled employment you must have, in the 10 years before you were invited to apply, at least 20 hours of paid work per week in your nominated skilled occupation and/or a closely related occupation.
    Skilled employment is where:

• the relevant assessing authority provides an opinion in your suitable skills assessment that your employment is skilled (you must use the date that skilled employment commenced stated in your skills assessment)
    • your employment experience meets the standards for skilled employment set by the relevant assessing authority on their website.

این متن مربوطه است.

یعنی شما میگید که در تمام موارد، به سابقه کار بدون اسس، امنیاز نمی دن و یا فقط به سوابق کار غیر مرتبطی که اسس هم نداره امیتاز نمیدن.
    منظورم اینه که اگه سابقه کارها کاملا مشخص و مرتبط باشه، بازم ممکنه که قبول نکنن و امتیاز مربوطه رو ندن؟؟؟!! (به نظرم که باید بدن دیگه )
    آخه من EOI هم سابمیت کردم و امید داشتم دعوتنامه ام با 65 امتیازی که دارم، به همین زودی بیاد.
    چطور میگویید گنگ گفته در حالی که دقیقا اومده گفته سازمان اسس کننده باید نظرش رو در مورد سابقه کار شما بیان کنه.
    من نگفتم به سابقه کار بدون اسس اصلا و ابدا امتیاز نمیدند گفتم ریسک پذیرفته نشدن بالا میره. در پست قبل از اون هم گفتم سازمانهای اسس کننده از سابقه کار ایرانی ها کم میکنند هرچند فکر میکنم این درست باشه که به سابقه کار بدون اسس امتیاز ندهند ولی حقیقتا من کسی رو ندیدم که به سابقه کار نیاز داشته باشه ولی اون رو اسس نکرده باشه.
    ببینید معمولا اگه کسی بخواهد از سابقه کار استفاده کند و به امتیازش نیاز داشته باشد اون رو برای اسس میفرسته. طبق تجربه دیده شده که سازمانهای اسس کننده از یک تا سه سال(یا حتی بیشتر) از سابقه کار داخل ایران کم میکنند. اداره مهاجرت هم معمولا اون اسس رو قبول داره هرچند باز ممکنه کیس افیسر ویزا بررسی های بیشتری بکنه یا مدارک بیشتری بخواهد یا ...

Junior Member

سلام دوستان، از کجا میتونیم بفهمیم امتیاز مورد نیاز برای به رشته 60 است یا 65 یا 70؟ من رشته ام مکانیکه و امتیازم 60 میشه اما نمیتونم بفهمم که کافی هست یا نه!

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

چطور میگویید گنگ گفته در حالی که دقیقا اومده گفته سازمان اسس کننده باید نظرش رو در مورد سابقه کار شما بیان کنه.
    من نگفتم به سابقه کار بدون اسس اصلا و ابدا امتیاز نمیدند گفتم ریسک پذیرفته نشدن بالا میره. در پست قبل از اون هم گفتم سازمانهای اسس کننده از سابقه کار ایرانی ها کم میکنند هرچند فکر میکنم این درست باشه که به سابقه کار بدون اسس امتیاز ندهند ولی حقیقتا من کسی رو ندیدم که به سابقه کار نیاز داشته باشه ولی اون رو اسس نکرده باشه.
    ببینید معمولا اگه کسی بخواهد از سابقه کار استفاده کند و به امتیازش نیاز داشته باشد اون رو برای اسس میفرسته. طبق تجربه دیده شده که سازمانهای اسس کننده از یک تا سه سال(یا حتی بیشتر) از سابقه کار داخل ایران کم میکنند. اداره مهاجرت هم معمولا اون اسس رو قبول داره هرچند باز ممکنه کیس افیسر ویزا بررسی های بیشتری بکنه یا مدارک بیشتری بخواهد یا ...
    ممنون آقا آرمان.
    پس من درخواست اسس سابقه کار رو هم میدم.
    فقط نمی دونم الان که EOI من سابمیت شده، به انجینیرز استرالیا درخواست این سرویس اضافه رو بدم و یا اینکه منتظر بشم نتیجه EOI بیاد و بعدش اقدام کنم.
    نظر شما چی کار کنم؟ پیشاپیش ممنونم از پاسخ
    (توضیح : من برای 10 سال سابقه کار مدارک ترجمه شده ی آماده دارم و برای 5 سال دیگه که میشه 15 سال، مدارک ترجمه شده ندارم. و فقط به 8 سال سابقه کار نیاز دارم. )

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidya نمایش پست ها
    سلام دوستان، از کجا میتونیم بفهمیم امتیاز مورد نیاز برای به رشته 60 است یا 65 یا 70؟ من رشته ام مکانیکه و امتیازم 60 میشه اما نمیتونم بفهمم که کافی هست یا نه!
    سلام دوست عزیز،
    تو دور قبلی برای رشته مکانیک و هم گروهی هاش حداقل امتیاز 65 بوده.
    https://www.border.gov.au/WorkinginA...d-results.aspx

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi4949 نمایش پست ها
    ممنون آقا آرمان.
    پس من درخواست اسس سابقه کار رو هم میدم.
    فقط نمی دونم الان که EOI من سابمیت شده، به انجینیرز استرالیا درخواست این سرویس اضافه رو بدم و یا اینکه منتظر بشم نتیجه EOI بیاد و بعدش اقدام کنم.
    نظر شما چی کار کنم؟ پیشاپیش ممنونم از پاسخ
    (توضیح : من برای 10 سال سابقه کار مدارک ترجمه شده ی آماده دارم و برای 5 سال دیگه که میشه 15 سال، مدارک ترجمه شده ندارم. و فقط به 8 سال سابقه کار نیاز دارم. )
    برای اینکه خیالت راحت باشه زودتر اینکارو بکن. موقعی که دعوت نامت بیاد 60 روز وقت داری که لاج کنی و اگر تو اون زمان اسس رو نداشته باشی داستان میشه پس همین الان اقدام کن.

من فقط اینو اضافه کنم که تا اونجایی که من میدونم همه سازمای اسس کننده از سابقه کار شما کم نمیکنن. مثلا vetassess این کارو میکنه ولی EA اینکارو نمیکنه حداقل در مورد من که اینجوری بوده یعنی شما اگه مدارک قابل قبول مثله بیمه داشته باشید تمام سابقه کار رو قبول میکنه.

Junior Member

سلام دوستان.
    بنده قصد مهاجرت به عنوان نیروی متخصص دارم، مدرک تحصیلیم دیپلم فنی حرفه ای کامپیوتر هستش و 8 سال سابقه کار مرتبط دارم.

همینطور تعدادی مدرک حرفه ای (سیسکو و مایکروسافت) از ایران دارم. و البته امکان دریافت مدرک بین المللی مایکروسافت هم دارم.میتونم اقدام بکنم برای نیروی متخصص؟

و البته میدونم که آیلتس 7 نیاز دارم. ممنون میشم پاسخ بدید

Junior Member

سلام دوستان، یه سوالی، موقع سابمیت کردن ای او آی یه جایی میپرسه چند نفر از اعضاي خانواده باهاتون میان?بعدش میگه آیا پارتنر هم باهاتون میاد? الان من همسرم رو باید توی سوال اول در نظر بگیرم یا دوم یا هر دو?

Junior Member

سلام دوستان من از کجا میتونم جدول امتیاز بندی رو ببینم و ببینم خودم شرایطش رو دارم یا نه؟و اینکه حداقل نمره آیلتس مورد قبول استرالیا چنده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)