صفحه 7 از 98 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

سلام و ممنون از پاسخگویی
    ایا رشته ایشان Landscape Architect است یا خیر؟
    ضمنا نمره ایلتس چند لازم دارند برای اوردن امتیاز؟
    ارسال : 2010/10/05 - فايل نامبرکبک :2011/01/02 - انتظار مصاحبه : 29 اوت 2012 - مصاحبه و سی اس کیو: 2013/01/25 - رشته : غیر دیمند -فایل نامبر فدرال : 19 ژوئن 2013 - اپدیت : 26اوت 2013 مدیکال 16 اکتبر 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

من می خوام برا استرالیا اقدام کنم شرایطم اینطوریه :
    سن 32 - 6.5 سابقه کار - ارشد از امیرکبیر - یه ماه دیگه ایلتس میدم

حالا سوالم اینه که حدودا کل پروسه چقدر زمان میبره ؟؟ هزینه چقدره ؟؟ و مراحل کار چیه ؟ این لاج ، اسسمنت و EOI یعنی چی ؟؟؟؟

سلام شما ميتونين با مراجعه به پستهاي ابتداي فروم در جريان كامل پروسه مهاجرت قرار بگيرين.

Junior Member

درود. به نظرتون به افرادی که از امیرکبیر فارغ التحصیل شدند امتیاز اضافی می دند یا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط ausesf نمایش پست ها
    درود. به نظرتون به افرادی که از امیرکبیر فارغ التحصیل شدند امتیاز اضافی می دند یا نه؟

فکر نمیکنم امتیاز اضافه داشته باشه ولی فارغ التحصیلان امیرکبیر میتونند از ویزای هلوی 476 استفاده کنند اگه شرایطش داشته باشند

Junior Member leila79 آواتار ها

سلام به دوستان عزیز. امکانش هست لینک مشاغل مورد نیاز 2015-2016 استرالیا رو بذارید ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط leila79 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز. امکانش هست لینک مشاغل مورد نیاز 2015-2016 استرالیا رو بذارید ممنون میشم
    http://www.immi.gov.au/Work/Pages/sk...ists/csol.aspx

باسلام
    كدام ديمند ليست ؟ چرا اطلاعات غلط ميدهيد دوستان عزيز
    انجمن معماري در استراليا مدارك ايران رو قبول نداره اما ميشه به راحتي از طريق وت اسس براي ARCHITECTURE DRAFTS PERSON اقدام كرد و تشريف برد سرزمين كانگوروها ....
    بايد گواهي كارتون و شرايطون رو براي اين كار آماده كنيد. دوستاني كه سوال داشتند بنده بصورت خصوصي در خدمت هستم جهت راهنمايي
    موفق و پيروز باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط r_1159 نمایش پست ها
    معماری جزو دیمند لیست نیست البته میتونین خودتون هم چک کنید

Junior Member

دوستان درود
    یکم راهنمایی می خواستم
    من الان 30 سالمه آیلتس 6.5 اکادمیک دارم ولی میتونم تا 1 سال آینده 7 رو بگیرم به امید خدا . اکادمیک یا جنرال میخواد استرالیا ؟
    مدرک لیسانس حسابداری دارم معدل 14.96 از دانشگاه غیرانتفاعی
    سابقه کار هم تا الان 6 سال با بیمه دارم ولی با توجه به سال اخذ مدرک لیسانس 1387 حدودا میتونم تا سال دیگه 8 سال رو جور کنم چون کار حسابداری بدون بیمه چند سالی داشتم
    با این شرایط میتونم درخواست بدم واسه اقامت ؟ چجوری و از چه روشی و اینکه چند درصد احتمال داره پذیرفته بشه؟

Junior Member

سلام - من در وب سایت برخی ایالت ها مانند ویکتوریا دیدم تمکن مالی برای اسپانسر شدن برای ویزای 190 می خواهد ولی در سایت برخی ایالت های دیگر ندیدم. دوسوال:
    1- آیا ایالت های مختلف برای اسپانسر شدن از این نظر متفاوتند؟ یعنی یک ایالتی تمکن مال 30 هزار دلار به بالا می خواهد و دیگری نمی خواهد؟
    2- در کل آیا بعد از همه مراحل چک امنیتی و غیره برای ورود به استرالیا با PR یا موقع دادن ویزا آیا سفارت کف تمکن مالی می خواهد؟ و اگر آره باید پول تو بانک و به چه مدت (ببخشید در پست قبلی اشتباه املایی شد)؟ یا دارایی و غیره هم می شود؟
    بسیار ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)