صفحه 72 از 98 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

سلام به همه اساتید و رفقا
    من مدرک حرفه ای جوش و بازرسی جوش دارم با سابقه بالای 7 سال
    و برای اسکیل ورکر استرالیا چند جایی اقدام کردم
    یکی از وکلا گغتند باید حتما ایلتس 6 به بالا داشته باشی
    و یک نفر دیگه گفته نیازی به مدرک زبان نداری
    ایا میتونم برای ویزای شغلی اقدام کنم ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hj22590 نمایش پست ها
    باسلام
    ذوستان من SOL رو باید ببینم یا CSOL ؟
    https://www.border.gov.au/Trav/Work/...ions-lists/SOL

https://www.border.gov.au/Trav/Work/...ons-lists/CSOL

کدوم مورد تقاضا هست؟
    و اینمه اگر دکترای یک رشتته باشیم مانند محیط زیست.. ایا هنوز جزو ENVIRONMENTAL ENGINEERING میشیم؟ و باید بدیم EA ارزیابی کنه یا اینکه EA فقط برای مدرک مهندسی هست. با تشکر

توی این صفحه نوشته که هر کدوم از لیست ها مخصوص چه نوع migration هستش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software

سلام من با کارشناسی نرم افزار و 5 سال سابقه کار بدون بیمه ، زبان عالی ک هنوز ایلتس ندادم ، میتونم پرونده باز کنم ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself نمایش پست ها
    سلام دوستان ..
    من بعد از مدت ها برگشتم اینجا ..
    بعد از یه سال زندگی توی اروپا و ۶ سال توی امریکا و چند ماهی هم توی کانادا دارم بررسی می کنم که option مهاجرت به استرالیا رو واسه خودم باز کنم .. از دوستان کسی هست که بتونیم یه نیم ساعتی یه صحبتی کنیم‌؟ با viber یا line یا imo ؟ یا اینکه اصلا مستقیم می تونم تماس بگیرم .. تقریبا تمام پست های این تاپیک رو خوندم و یه idea نسبتا خوب گرفتم .. فقط اگر با تلفن باشه هم سریعتره و هم اگه شما سوالی در مورد امریکا و کانادا و اروپا دارین من می تونم جواب بدم با کمال میل !
    لطفا به من پیفام خصوصی بدین تا نحوه و ساعت تماس رو هماهنگ کنیم ..
    مرسی ..
    سلام. والا من اول برام این سئوال پیش اومده که چرا بعد از این همه زندگی کردن تو اون کشورها که هر کدومش می تونه آرزویی بزرگ برای هر کسی باشه، چرا می خواین باز به یک جای جدیدی برین. یعنی ازونا ناراضی بودین و یا تو استرالیا امتیاز خاصی دیدین که این تصمیم رو گرفتین.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط majidabdolahi نمایش پست ها
    سلام به همه اساتید و رفقا
    من مدرک حرفه ای جوش و بازرسی جوش دارم با سابقه بالای 7 سال
    و برای اسکیل ورکر استرالیا چند جایی اقدام کردم
    یکی از وکلا گغتند باید حتما ایلتس 6 به بالا داشته باشی
    و یک نفر دیگه گفته نیازی به مدرک زبان نداری
    ایا میتونم برای ویزای شغلی اقدام کنم ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamm6d نمایش پست ها
    سلام من با کارشناسی نرم افزار و 5 سال سابقه کار بدون بیمه ، زبان عالی ک هنوز ایلتس ندادم ، میتونم پرونده باز کنم ؟
    نه. نمی تویند. آیلتس ایج اسکیل 6، برای شروع پروسه اسسمنت لازمه.

سلام، منظور از این مورد رو میشه توضیح بدید ؟؟

Pass Skills Assessment in an occupation on the relevant Skilled Occupations List

آیا داشتن سابقه کار الزامی هست ؟؟ جایی از سایت برای اقامت دائم به این مورد اشاره شده ؟؟

ممنون

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط elhameli نمایش پست ها
    سلام، منظور از این مورد رو میشه توضیح بدید ؟؟

Pass Skills Assessment in an occupation on the relevant Skilled Occupations List

آیا داشتن سابقه کار الزامی هست ؟؟ جایی از سایت برای اقامت دائم به این مورد اشاره شده ؟؟

ممنون
    منظور اینه که مدرک شما در رشته ای که میخواهید اپلای کنید باید توسط ارگان ارزیابی بشه - مثلا اگر رشته شما عمران هست و میخواهید بعنوان مهندس عمران مهاجرت کنید باید مدرک تحصیلیتون رو توسط انجینیرز استرالیا ارزیابی کنبد و جواب مثبت بگیرید هر ارگانی و رشته ای شرایط خاص خودش رو داره بعضی سابقه کار لازم دارن و بعضی نه
    Racism. It Stops With Me

نقل قول نوشته اصلی توسط r_1159 نمایش پست ها
    منظور اینه که مدرک شما در رشته ای که میخواهید اپلای کنید باید توسط ارگان ارزیابی بشه - مثلا اگر رشته شما عمران هست و میخواهید بعنوان مهندس عمران مهاجرت کنید باید مدرک تحصیلیتون رو توسط انجینیرز استرالیا ارزیابی کنبد و جواب مثبت بگیرید هر ارگانی و رشته ای شرایط خاص خودش رو داره بعضی سابقه کار لازم دارن و بعضی نه
    از کجا میتونم لیست رشته هایی که نیاز به سابقه کار نیاز داره رو پیدا کنم ؟؟ از سایت مهاجرت استرالیا چیزی نتونستم پیدا کنم !

نقل قول نوشته اصلی توسط elhameli نمایش پست ها
    از کجا میتونم لیست رشته هایی که نیاز به سابقه کار نیاز داره رو پیدا کنم ؟؟ از سایت مهاجرت استرالیا چیزی نتونستم پیدا کنم !
    فکر می کنم این اطالاعات رو باید از سایت هر ایالت بدست بیارید. معمولا Occupation list و Guideline / nomination criteria که تو سایت ایالتها وجود داره رو مطالعه کنید شرایط رو توضیح داده.

من قصد دارم از طریق ویزاهای اقامتی skilled select برای استرالیا اقدام کنم. استرالیا چون تجربه زندگی تو این کشور رو داشتم برای مدت کوتاهی و دلم میخواد که برگردم. منتها با رشته و سابقه کار من خیلی جای کار نیست و اگر باشه سخته. از طرفی در حال حاضر از نظر مالی در مضیقه هستم و از وقتی برگشتم ایران نتونستم شغلی گیر بیارم، البته در تلاش هستم برای پیدا کردن منبع درآمد. من برای بهتر کردن شرایطم چه کاری می تونم انجام بدم؟ حتی به تحصیل دوباره در ایران تو رشته ای که بتونم اقدام کنم فکر می کنم، هر چند که پروسه طولانی میشه و شاید تا اون موقع قوانین مهاجرت به استرالیا هم عوض بشه. ولی باز اگر دوستان راهنمایی کنند و راه سریع تری بنظرشون می رسه (مثل گذروندن دوره خاصی) بهم بگن ممنون میشم:
    مدرک تحصیلی فوق لیسانس ( رشته من تو لیست csol هست و در حال حاضر فقط آدلاید اسپانسر می کنه اونم با شرایط خاص که احتیاج به نمره 80 داره)
    سابقه کار 2.5 سال
    آیلتس: S 7.5, L 8, R 6.5 , W 6 - اورال 7 البته مدرکم اکسپایر شده و مال بیش از دو سال پیش هست که بدون آمادگی کافی رفتم سر جلسه، قصد دارم دوباره امتحان بدم.

بنظرتون گذروندن دوره های آزاد برنامه نویسی و بعد پیدا کردن کار مرتبط، شدنی هست و میتونه کمک کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)