صفحه 73 از 98 نخستنخست ... 23636465666768697071727374757677787980818283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط elhameli نمایش پست ها
    از کجا میتونم لیست رشته هایی که نیاز به سابقه کار نیاز داره رو پیدا کنم ؟؟ از سایت مهاجرت استرالیا چیزی نتونستم پیدا کنم !

از سایت مهاجرت ،سازمان اسس کننده رو پیدا کنین و در سایت سازمان اسس کننده ببینین سابقه کار لازم دارین یا نه

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Diba3 نمایش پست ها
    توی این صفحه نوشته که هر کدوم از لیست ها مخصوص چه نوع migration هستش
    CSOL با SOL چه فرقی داره ؟؟ بعضی رشته ها؛ داخل هر دو تا لیست هست !!

منظورش رشته های مورد نیاز به جاب آفر و بدون جاب آفر هست ؟؟ یا اشتباه فهمیدم !؟
    فرصت را از دست مده و در كار سستي مكن كه ميوه آن ذلت است .

CSOL با SOL چه فرقی داره ؟؟ بعضی رشته ها؛ داخل هر دو تا لیست هست !!

منظورش رشته های مورد نیاز به جاب آفر و بدون جاب آفر هست ؟؟ یا اشتباه فهمیدم !؟
    اگر رشته تون توی SOL باشه می تونید برای ویزای 189 اقدام کنید که بدون هیچ محدودیتی در هر جای استرالیا بخواهید می تونید کار یا زندگی کنید.
    اگر رشته تون توی CSOL باشه فقط می تونید از طریق گرفتن اسپانسر ایالتی اقدام کنید، یعنی باید برای ایالتهایی که رشته شما رو میخوان EOI ثبت می کنید و اگر دعوت نامه گرفتید می تونید برای ویزای اقامت دائم 190 یا اقامت موقت 489 (قابل تبدیل به دائم) اقدام کنید و دو سال اولی که در استرالیا هستید تو اون ایالت کار و زندگی کنید. البته این بیشتر یه تعهد اخلاقی هست که شما به اون ایالت میدید و می تونید بعد از رسیدن به استرالیا و بعد از مدتی زندگی در اون ایالت ادعا کنید که براتون موقعیت های شغلی زیادی وجود نداره و ترجیحا می خواهید برید به جای دیگه ای.

بعضی رشته ها؛ داخل هر دو تا لیست هست !!
    در ضمن در مورد رشته هایی که تو هر دو تا لیست هست، من فکر می کنم بخاطر اینه که این رشته ها متقاضی زیاد دارند و سقفی دارند که زود پر میشه و یک جورایی رقابتی هست و اونهایی که امتیاز بالاتری دارند در الویت هستند. به همین خاطر اگر رشته شما توی هر دو تا لیست باشه و برای 189 موفق نشید و سقف پر شده باشه، می تونید از طریق اسپانسر ایالتی یعنی ویزای 190 اقدام کنید. این فرضیه منه، خودم هم علاقه مندم بدونم دقیقا سیستمش به چه صورت هست، اگر دوستان توضیح بدن ممنون میشم.

Junior Member

سلام
    ببخشید من اطلاعاتم کمه فروم رو هم کامل مطالعه نکردم
    رشته تحصیلی من در لیست CSOL هستش و من بدون سابقه کار هم امتیازم 60 میشه ولی داخل سایت assess کننده که میرم جزو مدارک لازم، مدارک تایید سابقه کار رو هم نوشته که باید بفرستم
    الان به این معناست که من حتما باید سابقه کار داشته باشم و بدون اون امکان ارائه درخواست ندارم؟؟؟!
    ممنون میشم راهنمایی کنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi4949 نمایش پست ها
    نه. نمی تویند. آیلتس ایج اسکیل 6، برای شروع پروسه اسسمنت لازمه.
    سپاسگزارم از پاسختون .. ایلتس برای این اپلای باید جنرال باشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamm6d نمایش پست ها
    سپاسگزارم از پاسختون .. ایلتس برای این اپلای باید جنرال باشه ؟
    برای استرالیا فرقی نمی کنه جنرال یا اکادمیک.
    درضمن آزمون PTE هم از نظر اداره مهاجرت استرالیا مورد قبوله. البته ایران برگزار نمیشه و باید به یکی از کشورهای همسایه مثل ترکیه برید.

نقل قول نوشته اصلی توسط desi نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من اطلاعاتم کمه فروم رو هم کامل مطالعه نکردم
    رشته تحصیلی من در لیست CSOL هستش و من بدون سابقه کار هم امتیازم 60 میشه ولی داخل سایت assess کننده که میرم جزو مدارک لازم، مدارک تایید سابقه کار رو هم نوشته که باید بفرستم
    الان به این معناست که من حتما باید سابقه کار داشته باشم و بدون اون امکان ارائه درخواست ندارم؟؟؟!
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    تا جایی که من اطلاع دارم سابقه کار مرتبط برای ویزاهای اقامتی استرالیا لازم هست ولی حالا اینکه چند سال بستگی به رشته شما داره. اگر رشته شما در لیست CSOL هست نیاز به اسپانسر ایالتی دارید. به سایت ایالتها سر بزنید و occupation list اونها رو بررسی کنید و اگر رشته شما توی لیست ایالت موجود بود، guideline اون ایالت رو مطالعه کنید و ببینید شرایط لازم برای گرفتن اسپانسرشیپ اون ایالت چی هست، معمولا می نویسه چند سال سابقه کار الزامی است. اگر می خواهید بفهمید چه ایالتهایی رشته شما رو میخوان می تونید از این سایت اول سرچ کنید: https://www.anzscosearch.com/search

برای اینکه خاطر جمع بشید که واجد شرایط هستید یا نه، پیشنهاد می کنم با یکی از موسسات مهاجرتی مشاوره کنید که معمولا جلسات مشاوره و ارزیابی برای بررسی شرایط رایگان هست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh7777 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    دو تا سوال داشتم،خیلی ممنون میشم اگر کسی اطلاع دقیق داشته باشه و بتونه راهنماییم کنه
    ۱.من اکر تحصیلی برم استرالیا و دز حین تحصیل و قبل از فارغ التحصیلی امتیاز لازم برای پی ار رو داشته باشم،ایا میتونم اسسمنت م رو اوکی کنم یا باید منتظر بمونم تا مقطع تحصیلیم تموم بشه
    ۲.هزینه تحصیل با پی ار دقیقا چه قدر کمتر از دانشجوی بینالمللی ه؟؟
    1) بله، اگر تمایمی شرایط و مدارک لازم رو داشته باشید، میتونید اقدام کنید.
    2) برای رشته هایی که by research هست و coursework نیستند، برای PRها و شهروندان استرالیا، هزینه tuition وجود ندارد. این پست و این پست رو هم نگاه کنید.
    هزینه tuition رو بسته به رشتتون، از توی سایت دانشگاه میتونید پیدا کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Diba3 نمایش پست ها
    1) بله، اگر تمایمی شرایط و مدارک لازم رو داشته باشید، میتونید اقدام کنید.
    2) برای رشته هایی که by research هست و coursework نیستند، برای PRها و شهروندان استرالیا، هزینه tuition وجود ندارد. این پست و این پست رو هم نگاه کنید.
    هزینه tuition رو بسته به رشتتون، از توی سایت دانشگاه میتونید پیدا کنید.
    خیلی ممنون از پاسخ گوییتون
    خیلی ابهام م برطرف شد و صفحاتی رو که ارجاع دادین کامل خوندم
    فقط میخواستم ببینم در حین تحصیل،به عنوان مثال ترم اول اگر امتیازهام به ۶۰ (با توجه به امتیاز مد نظر رشته ام)ذسید ،
    ویزای من ایا از دانشجویی تبدیل به اقامت دایم میشه ؟؟؟؟!!
    و اینکه مدت زمان تبدیل پی ار به شهروندی که سه سال هست از همون روز و طی وانشجوییم حساب میشه یا بعد از امام تحصیلم؟؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)