صفحه 76 از 98 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مس

متشکرم. دقیقا درسته. خودشون گفتن 12 هفته بررسیشون طول میکشه ولی ضمانتی نیست که بیشتر نشه. کسی تجربه داره که در عمل چقدر طول میکشه؟ وبعد اون کار اداره مهاجرت برای دادن ویزا چقدر زمان میبره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Food technology

لطفا در این مورد راهنمایی بفرمایید

در قسمت امتیاز بندی یک مورد 5 امتیازی برای همسر در نظر گرفته شده است

که برای وبزای 189 و 190 در لینک www.border.gov.au/Trav/Visa-1/189 دقیقا متن زیر آمده است

Partner skills

You can receive five points if, when you are invited to apply for this visa, your partner provides evidence that they:

• were under 50 years of age
    • had at least competent English
    • had nominated an occupation on the same skilled occupation list as your nominated occupation
    • had been assessed by the relevant assessing authority as having suitable skills for the nominated occupation.

در بند سوم ابهامی برای اینجانب وجود دارد، به این شکل که اولا مفهوم جمله را درک نکرده و نیز این سوال پیش میاید که اگر بنده از طریق ویزای 190 برای یک ایالت بخصوص بعنوان مثال NSW اقدام نمایم و نیاز به 5 امتیاز مربوط به partner skills داشته باشم آیا همسرم هم میبایست از همان ایالت nomination بگیرد یا اینکه تنها داشتن سن کمتر از 50 ، آیلتس 6، ارزیابی شدن مدارک ایشان کافیست؟ بند 3 را متوجه نمیشویم،

با این توضیح که شغل بنده با کد 234112 جزو SOL وشغل همسرم با کد 251312 جزو CSOL بوده و تنها ایالت NSW او را میپزیرد.
    و بنده میخواهم متقاضی اصلی مهاجرت باشم

سلام به همه خسته نباشید و ممنون بابت جواب هاتون
    من امتیاز بندی استرالیا رو نگاه میکردم فقط یه سوال پیش اومد. اگه رشته تحصیلیمون که در استرالیا میخونیم جزو مشاغل مورد نیاز نباشه کلا هیچ امتیازی به مدرک تعلق نمیگیره >؟؟ یعنی فقط باید از لیست مشاغل مورد نیاز بود تا امتیاز برسه برای دریافت پی ار؟
    مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط jahrom نمایش پست ها
    لطفا در این مورد راهنمایی بفرمایید

در قسمت امتیاز بندی یک مورد 5 امتیازی برای همسر در نظر گرفته شده است

که برای وبزای 189 و 190 در لینک www.border.gov.au/Trav/Visa-1/189 دقیقا متن زیر آمده است

Partner skills

You can receive five points if, when you are invited to apply for this visa, your partner provides evidence that they:

• were under 50 years of age
    • had at least competent English
    • had nominated an occupation on the same skilled occupation list as your nominated occupation
    • had been assessed by the relevant assessing authority as having suitable skills for the nominated occupation.

در بند سوم ابهامی برای اینجانب وجود دارد، به این شکل که اولا مفهوم جمله را درک نکرده و نیز این سوال پیش میاید که اگر بنده از طریق ویزای 190 برای یک ایالت بخصوص بعنوان مثال NSW اقدام نمایم و نیاز به 5 امتیاز مربوط به partner skills داشته باشم آیا همسرم هم میبایست از همان ایالت nomination بگیرد یا اینکه تنها داشتن سن کمتر از 50 ، آیلتس 6، ارزیابی شدن مدارک ایشان کافیست؟ بند 3 را متوجه نمیشویم،

با این توضیح که شغل بنده با کد 234112 جزو SOL وشغل همسرم با کد 251312 جزو CSOL بوده و تنها ایالت NSW او را میپزیرد.
    و بنده میخواهم متقاضی اصلی مهاجرت باشم

تا اونجا که من میدونم یعنی اینکه کد شغلی هر دو نفر باید یا جزو SOL باشه و یا CSOL

Junior Member

سلام
    من و همسرم (هردو 31 ساله) قصد مهاجرت به استرالیا داریم، من لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی و فوق لیسانس زبان شناسی از دانشگاه دولتی هستم. و 10 سال سابق کار بعنوان کارمند رسمی یه بانک دولتی... با توجه به غیر مرتبط بودن رشته من با شغلم هیچگونه امکان مهاجرت نیست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    agriculture

سلام دوستان، من تعداد زیادی از مطالب رو خوندم و مورد چندان مشابهی پیدا نکردم اگر دوستان منو راهنمایی کنن ممنون میشم چون ذهنم شدیدا درگیر این قضایا هست.

من و خانمم (طبق قوانین استرالیا اینجا ازدواج کردیم) و هر دوتامون رشته بیوتکنولوژی در مقطع فوق لیسانس میخونیم و هر دوتامون هم مستر کشاورزی در زمینه حیوانات تو ایران داریم. رشته بیوتکنولوژی الان تو لیست CSOL هست و جز لیست SOL نیست.

امتیازمون زمانی که اینجا فارق التحصیل بشیم میتونیم این امتیازو به 75 برسونیم.

ما از چه طریق میتونیم واسه PR اقدام کنیم؟ دوستانی که تجربه دارن اگر راهنمایی کنن ممنون میشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    agriculture

موردی که الان یخورده نگران کنندست اینه که اکثر شرکت ها تا زمانی که PR نداشته باشی کار نمیدن... یعنی یجورایی باید قید ویزاهای sponsership رو زد.

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط fazel_a نمایش پست ها
    موردی که الان یخورده نگران کنندست اینه که اکثر شرکت ها تا زمانی که PR نداشته باشی کار نمیدن... یعنی یجورایی باید قید ویزاهای sponsership رو زد.
    ویزای 190 هم که اسپانسر داره PR محسوب می شود.

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
    میخواستم یکی از بچه های مسلط بر مسایل یه ارزیابی از موقعیت من داشته باشه
    - مدرک لیسانس از شهید بهشتی با معدل 16 و ارشد از آزاد علوم تحقیقات با معدل 17 . محض احتیاط میخوام مدرک ارشد رو هم وتسه اسسمن بفرستم. (15)
    - سه سال سابقه کار کاملا مرتبط با رشته ام با مدارک کافی و بیمه .... دارم (5)
    - همسرم آیلتس 6 و مدرک ارشد از دانشکاه ارومیه با معدل 15 داره و در کل شرایط 5 امتیاز آوردن رو برام داره (5)
    - از اونجایی که وقتم کمه (بخاطر سن) با نمره زبان 6 میخوام کارم رو انجام بدم (0)
    - دنبال نامینیشن استانی NSW هستم . سوال 1) این فرایند چقدر طول میکشه ؟
    - سنم تا 31 شهریور به 32 سال تمام میرسه ، یعنی 5 ماه وقت دارم برای امتیاز کامل سن.
    از این رو که در زمان انجام اپلیکیشن سن مورد نظر قرار می گیره (سوال 2) آیا بنظر شما با فرض کامل و مورد تایید بودن مدارکم تا 30 شهریور دعوت به اپلای می شوم؟
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزاد جوان نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
    میخواستم یکی از بچه های مسلط بر مسایل یه ارزیابی از موقعیت من داشته باشه
    - مدرک لیسانس از شهید بهشتی با معدل 16 و ارشد از آزاد علوم تحقیقات با معدل 17 . محض احتیاط میخوام مدرک ارشد رو هم وتسه اسسمن بفرستم. (15)
    - سه سال سابقه کار کاملا مرتبط با رشته ام با مدارک کافی و بیمه .... دارم (5)
    - همسرم آیلتس 6 و مدرک ارشد از دانشکاه ارومیه با معدل 15 داره و در کل شرایط 5 امتیاز آوردن رو برام داره (5)
    - از اونجایی که وقتم کمه (بخاطر سن) با نمره زبان 6 میخوام کارم رو انجام بدم (0)
    - دنبال نامینیشن استانی NSW هستم . سوال 1) این فرایند چقدر طول میکشه ؟
    - سنم تا 31 شهریور به 32 سال تمام میرسه ، یعنی 5 ماه وقت دارم برای امتیاز کامل سن.
    از این رو که در زمان انجام اپلیکیشن سن مورد نظر قرار می گیره (سوال 2) آیا بنظر شما با فرض کامل و مورد تایید بودن مدارکم تا 30 شهریور دعوت به اپلای می شوم؟
    با تشکر
    1. اگه سابقه کاربعد از ارشد دارین ارشدتون رو ارائه کنید
    2. برای امتیاز همسر باید هر دو در یک لیست باشید
    3.ایالت
    NSW طبق تجربه دوستانی که اینجا نوشتن خیلی سخت و بعد از گذشت زمان جواب مثبت داده و بیشتر کسانی که جواب مثبت گرفتند نمره ایلتس 7 به بالا داشتند.
    دوستانی که از
    NSW جواب گرفتند میتوانند بیشتر راهنمایی کنند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)