صفحه 77 از 98 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

Senior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مس

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزاد جوان نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
    میخواستم یکی از بچه های مسلط بر مسایل یه ارزیابی از موقعیت من داشته باشه
    - مدرک لیسانس از شهید بهشتی با معدل 16 و ارشد از آزاد علوم تحقیقات با معدل 17 . محض احتیاط میخوام مدرک ارشد رو هم وتسه اسسمن بفرستم. (15)
    - سه سال سابقه کار کاملا مرتبط با رشته ام با مدارک کافی و بیمه .... دارم (5)
    - همسرم آیلتس 6 و مدرک ارشد از دانشکاه ارومیه با معدل 15 داره و در کل شرایط 5 امتیاز آوردن رو برام داره (5)
    - از اونجایی که وقتم کمه (بخاطر سن) با نمره زبان 6 میخوام کارم رو انجام بدم (0)
    - دنبال نامینیشن استانی NSW هستم . سوال 1) این فرایند چقدر طول میکشه ؟
    - سنم تا 31 شهریور به 32 سال تمام میرسه ، یعنی 5 ماه وقت دارم برای امتیاز کامل سن.
    از این رو که در زمان انجام اپلیکیشن سن مورد نظر قرار می گیره (سوال 2) آیا بنظر شما با فرض کامل و مورد تایید بودن مدارکم تا 30 شهریور دعوت به اپلای می شوم؟
    با تشکر
    اگر سابقه کارتون در زمان ارشد هم باشه ممکنه قبول نکنند. اگر سابقه کار رو هم بخواهید اسس کنید ممکنه با توجه به سازمان اسس کننده ازش کم کنند. اگر هم اسس نکنید ریسک نپذیرفتن سابقه کار از اداره مهاجرت وجود داره
    د ر مورد همسرتون باید رشته خودتون و ایشون هر دو در یک لیست (sol یا csol ) باشه و باید مدرکشون هم اسس بشه
    اطلاعی در مورد اسپانسر ایالتی ندارم
    سن تا اخر 32 سال امتیاز کامل داره یعنی 32 سال و 11 ماه و 30 روز.
    زمان دعوت به اپلای هم بستگی زیادی به رشته و امتیاز داره.

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان،

ممنون میشم از کسانی که در زمینه ی سوال بنده اطلاعات دارند کمکم کنند.(به تازگی قصد مهاجرت به استرالیا را دارم)

لیسانس بنده مهندسی مکانیک با معدل 14.2 از دانشگاه سراسری و ارشدم مهندسی پزشکی(بیومکانیک) با معدل 16.7 از دانشگاه سراسری هستش و همچنین بالای یک سال سابقه کار در زمینه مهندسی پزشکی دارم، یعنی سابقه کاریم متناسب با رشته ارشدم هستش.
    میخواستم ببینم در ارزیابی مدارکم به مشکل بر نمیخورم و 15 امتیاز رو میگیرم یا نه و اینکه در قسمت professional engineer قرار میگیرم یا نه.
    ممنون میشم از کمکتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_s نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان،

ممنون میشم از کسانی که در زمینه ی سوال بنده اطلاعات دارند کمکم کنند.(به تازگی قصد مهاجرت به استرالیا را دارم)

لیسانس بنده مهندسی مکانیک با معدل 14.2 از دانشگاه سراسری و ارشدم مهندسی پزشکی(بیومکانیک) با معدل 16.7 از دانشگاه سراسری هستش و همچنین بالای یک سال سابقه کار در زمینه مهندسی پزشکی دارم، یعنی سابقه کاریم متناسب با رشته ارشدم هستش.
    میخواستم ببینم در ارزیابی مدارکم به مشکل بر نمیخورم و 15 امتیاز رو میگیرم یا نه و اینکه در قسمت professional engineer قرار میگیرم یا نه.
    ممنون میشم از کمکتون.
    باسلام
    به نظر من کیفیت مدارک شما بالاست همچنین وقتی ارشد رشته رو ارائه میدید دلیلی نداره بخوان اسسمنت زیر لیسانس به شما بدن
    امیدوار باشید و موفق

Junior Member

سلام
    جهت جمع آوری نمره با توجه به جدول امتیازبندی من میخوام برای ویزای 189 اقدام کنم آیا برای 5 امتیاز همسر حتما باید شغل ایشان در لیست sol باشه یا csol هم مورد قبول هستش

از دوستان با تجربه تقاضا دارم من رو هم راهنمایی کنن.

من تو زمینه سابقه کار بیمه یا مدارک زیادی ندارم چون شرکتی که توش کار می کنم کوچیک هست و اوایل حتی به ثبت هم نرسیده بود. تنها چیزی که میتونم ارائه کنم چک هایی هست که توی چند ماه اخیر ازشون اسکن گرفتم و قرار داد کاری دست نویس. کارت شناسایی هم دارم.

به نظر دوستان چه مدارک دیگه ای میتونم ارائه کنم؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

با سلام
    من کارشناسی ناپیوسته مهندسی نرم افزار هستم که از زمان فوق دیپلم مشغول به کار می باشم و نزدیک 11 سال سابقه کار در زمینه IT با بیمه دارم امسال 32 سالم تموم می شه و IELTS6.5 دارم ور در حال حاضر در یک شرکت بانکی کار می کنم
    1. با توجه به اشتغال کار از زمان فوق دیپلم آیا سابقه کار تا لیسانس قابل قبول می باشد ؟اگر خیر بصورت پارت تایم چطور؟ و در آخر با مدرک فوق دیپلم اقدام کنم یا لیسانس؟
    2. سن با سابقه کار جبران می شود ؟
    3.چقدر شانس گرفتن ویزا را دارم
    ممنون

سلام دوستان...ناموسا جواب بدین.....من معدل لیسانسم پایینه...برای ویزای مهاجرت استرالیا چقدر میتونه دردسرساز بشه؟آیا میتونم با بالابردن پارامترهای دیگه جبرانش کنم؟و سوال دومم اینه که من سابقه کار دارم تو زمینه رشته تحصیلیم...اما میخواستم بدونم آیا میشه با جور کردن سابقه کار صوری ، میزان سابقه کارمونو بالا ببریم تا امتیاز مربوط به سابقه کار رو بیشتر بگیریم؟ممکنه لو بریم یا نه؟مرسی

سلام دوستان

میشه یکی راجع به invitation process cut offs توضیح بده که برای هر دوره مهاجرت استرالیا آمارش را میده. من نتونستم به جمع بندی برسم.

1. به عنوان مثال برداشت من از این سایت https://www.border.gov.au/WorkinginA...d-results.aspx اینه که برای 21 دسامبر 2016 در رشته مهندسی صنایع باید حداقل امتیاز 65 را داشته باشی تا دعوت بشی. این درسته؟

2. این Other Engineering Professionals که ذکر کرده کسی می دونه شامل چه رشته هایی میشه؟ مثلا مهندس عمران هم جزو این هست؟

3. اگر این برداشت درست باشه پس حتی اگر امتیاز ما 60 باشه هم احتمال اینکه دعوت بشیم نیست؟ یعنی باید یکجوری 5 امتیاز دیگه گیر بیاریم؟

سلام مجدد خدمت دوستان

یک سوال. کسی اطلاع داره که سابقه کار را بعد از آخرین مدرک تحصیلی حساب می کنن یا بعد از لیسانس؟ مثلا اگر من دکتری ارائه بدم آیا برای کار حین انجام دکترا به من امتیاز میدن؟

Junior Member mdtrmd آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parvaaneh نمایش پست ها
    سلام مجدد خدمت دوستان

یک سوال. کسی اطلاع داره که سابقه کار را بعد از آخرین مدرک تحصیلی حساب می کنن یا بعد از لیسانس؟ مثلا اگر من دکتری ارائه بدم آیا برای کار حین انجام دکترا به من امتیاز میدن؟
    من هم تا جایی که خوندم تو فروم، نوشته شده بود حین لیسانس کار کردن مشکل داره. حین ارشد کار کردن مشکلی ایجاد نمیکنه تو اسس ؟ حساب نمیشه یا نصف میشه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)