صفحه 78 از 98 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485868788 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مس

دوستان برای اطمینان این سوال رو میپرسم آیا برای مهاجرت و جهت اخذ معادل آیلتس هفت این نمرات تافل قابل پذیرش می باشد یه جا خوندم این نمرات معادل آیلتس هفت از طرف مهاجرت استرالیا ارزیابی میشود

Listening 24
    Reading 24
    Writing 27
    Speaking 23

به طور کل درصورت اخذ تافل مشکلی در فرآیند مهاجرت ایجاد نخواهد شد ؟ و آیا نمره 10 رو بدون مشکل میدهند؟ نوع آزمونی که مورد پذیرش هست ظاهرا iBT هستش درسته؟
    ویرایش توسط hadi_en : April 17th, 2017 در ساعت 08:15 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط parvaaneh نمایش پست ها
    سلام دوستان

میشه یکی راجع به invitation process cut offs توضیح بده که برای هر دوره مهاجرت استرالیا آمارش را میده. من نتونستم به جمع بندی برسم.

1. به عنوان مثال برداشت من از این سایت https://www.border.gov.au/WorkinginA...d-results.aspx اینه که برای 21 دسامبر 2016 در رشته مهندسی صنایع باید حداقل امتیاز 65 را داشته باشی تا دعوت بشی. این درسته؟

2. این Other Engineering Professionals که ذکر کرده کسی می دونه شامل چه رشته هایی میشه؟ مثلا مهندس عمران هم جزو این هست؟

3. اگر این برداشت درست باشه پس حتی اگر امتیاز ما 60 باشه هم احتمال اینکه دعوت بشیم نیست؟ یعنی باید یکجوری 5 امتیاز دیگه گیر بیاریم؟
    من فعلا جواب سوال 2 را پیدا کردم. ظاهرا عمران جزو other eng professional نیست خوشبختانه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_en نمایش پست ها
    دوستان برای اطمینان این سوال رو میپرسم آیا برای مهاجرت و جهت اخذ معادل آیلتس هفت این نمرات تافل قابل پذیرش می باشد یه جا خوندم این نمرات معادل آیلتس هفت از طرف مهاجرت استرالیا ارزیابی میشود

Listening 24
    Reading 24
    Writing 27
    Speaking 23

به طور کل درصورت اخذ تافل مشکلی در فرآیند مهاجرت ایجاد نخواهد شد ؟ و آیا نمره 10 رو بدون مشکل میدهند؟ نوع آزمونی که مورد پذیرش هست ظاهرا iBT هستش درسته؟

با یک سرچ ساده به این وبسایت میرسیم.

ارزش IBT و IELTS برای دپارتمان مثل همدیگه هست و تفاوتی نداره.
    برای دپارتمان میتونید PTE هم بدید که به نظر میاد آزمون راحت تری هستش. اما برای اسس مدارک به هر حال IELTS یا تافل نیازه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parvaaneh نمایش پست ها
    من فعلا جواب سوال 2 را پیدا کردم. ظاهرا عمران جزو other eng professional نیست خوشبختانه
    دقیقا عبارت OTHER ENGINEERING PROFESSIONALS مربوط به کد 2339 هست که تو لیست زیر هستش:
    http://www.abs.gov.au/ausstats/abs@....0Professionals

مهندس عمران جزوش نیست. اما اگه به عنوان engineering technologist اسس بشید اونوقت میاد تو این شاخه....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nicholas206 نمایش پست ها
    از دوستان با تجربه تقاضا دارم من رو هم راهنمایی کنن.

من تو زمینه سابقه کار بیمه یا مدارک زیادی ندارم چون شرکتی که توش کار می کنم کوچیک هست و اوایل حتی به ثبت هم نرسیده بود. تنها چیزی که میتونم ارائه کنم چک هایی هست که توی چند ماه اخیر ازشون اسکن گرفتم و قرار داد کاری دست نویس. کارت شناسایی هم دارم.

به نظر دوستان چه مدارک دیگه ای میتونم ارائه کنم؟!
    توی بوکلت نوشته شده همه اینا. مطالعه کنید بوکلت رو. البته باید ببینید ارگان اسس کننده مدرک شما چیه و بوکلت همونو بخونید. مثلا مال من engineers australia هستش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_en نمایش پست ها
    سلام
    جهت جمع آوری نمره با توجه به جدول امتیازبندی من میخوام برای ویزای 189 اقدام کنم آیا برای 5 امتیاز همسر حتما باید شغل ایشان در لیست sol باشه یا csol هم مورد قبول هستش
    اسم ایشون باید تو لیستی باشه که شما دارید اقدام میکنید. اگه واسه 189 هستن. میشه لیست SOL

Partner skills
    You can receive five points if, when you are invited to apply for this visa, your partner provides evidence that they:

• were under 50 years of age
    • had at least competent English
    • had nominated an occupation on the same skilled occupation list as your nominated occupation
    • had been assessed by the relevant assessing authority as having suitable skills for the nominated occupation.

سلام دوستان. من الان داخل استرالیا هستم و می خوام برای ویزای 189 یا 190 اقدام کنم. امتیاز من 70 هست و اگر برای 190 اقدام کنم 75 می شه. چون می خوام در کوتاه ترین زمان ممکن ویزا اخذ کنم و با توجه به اینکه ویزای 190 زودتر می آد به نظرتون همون 189 رو اقدام کنم یا 190؟ شما چه پیشنهادی می کنین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak1438 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من الان داخل استرالیا هستم و می خوام برای ویزای 189 یا 190 اقدام کنم. امتیاز من 70 هست و اگر برای 190 اقدام کنم 75 می شه. چون می خوام در کوتاه ترین زمان ممکن ویزا اخذ کنم و با توجه به اینکه ویزای 190 زودتر می آد به نظرتون همون 189 رو اقدام کنم یا 190؟ شما چه پیشنهادی می کنین؟
    فکر کنم امتیاز 70 دیگه امتیاز بالایی باشه برای اینکه برای اکثر رشته ها سریع invite بشید. با ویزای 190 شما خودتون رو محدود به اون ایالت می کنید. حالا اینکه 190 چقدر در مقایسه با 189 زودتر میاد رو اطلاع ندارم...

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Diba3 نمایش پست ها
    فکر کنم امتیاز 70 دیگه امتیاز بالایی باشه برای اینکه برای اکثر رشته ها سریع invite بشید. با ویزای 190 شما خودتون رو محدود به اون ایالت می کنید. حالا اینکه 190 چقدر در مقایسه با 189 زودتر میاد رو اطلاع ندارم...
    زمانی رو که اداره مهاجرت اعلام کرده برای دادن ویزاهای 189 و 190 سه ماه هست که ویزای 190 اولویت 3 هست و ویزای 189 اولویت 4. یعنی اول 190 و بعد 189.

Junior Member

سلام دوستان من از NSW اینویتیشن گرفتم و دارن بررسی میکنن که nominate میشم یا نه برای 190. حدود پنج ماه از EOI طول کشید تا invitation فرستادن و یک ماهم از آپلود مدارکم برای NSW میگذره. رشتم مهندسی عمرانه و 55+5 امتیازم. کسی میدونه چقدر شانس دارم که nominate بشم. اگه شانس پایینه باید برم دوباره آیلتس بدم برای 189. میشه کمک کنید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)