صفحه 79 از 98 نخستنخست ... 29697071727374757677787980818283848586878889 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مس

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak1438 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من الان داخل استرالیا هستم و می خوام برای ویزای 189 یا 190 اقدام کنم. امتیاز من 70 هست و اگر برای 190 اقدام کنم 75 می شه. چون می خوام در کوتاه ترین زمان ممکن ویزا اخذ کنم و با توجه به اینکه ویزای 190 زودتر می آد به نظرتون همون 189 رو اقدام کنم یا 190؟ شما چه پیشنهادی می کنین؟
    190 تو الویته ولی اسپانسر ایالتی پیدا کردن هیچ قاعده زمانی نداره ظاهرا. اطلاعات دقیقی در مورد پروسشون اعلام نمیکنن و ممکنه این سلکشن خیلی طولانی بشه حتی با امتیازای بالا

سیستم امتیاز بندی استرالیا هم مثل کانادا دو مرحله ای (pool) است ؟ منظورم اینه که وقتی امتیاز مرحله اول رو داشته باشی وارد مرحله دومی میشی و مجددا امتیاز بندی میکنن ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ARASH6 نمایش پست ها
    سیستم امتیاز بندی استرالیا هم مثل کانادا دو مرحله ای (pool) است ؟ منظورم اینه که وقتی امتیاز مرحله اول رو داشته باشی وارد مرحله دومی میشی و مجددا امتیاز بندی میکنن ؟
    خیر فرق داره. اول از همه رشته/شغل شما باید تو لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا باشه. بعد از بررسی اینکه تو کدوم لیست قرار دارید و مشخص کردن اینکه آیا احتیاج به اسپانسر ایالتی دارید یا خیر اقدام می کنید. در صورت احتیاج به اسپانسر ایالتی باید ببینید حالا رشته/شغل شما رو کدوم ایالتها میخوان. امتیاز باید حداقل 60 باشه و طبق سن، میزان تحصیلات، سابقه شغلی، نمره زبان، و غیره حساب میشه. البته گرفتن اسپانسرشیپ بسته به نوع ویزا از 5 تا 10 امتیاز داره. بعد EOI باید ثبت کنید و در صورت گرفتن دعوت نامه می تونید درخواست ویزا رو لاج کنید. کسایی که بیشترین امتیاز رو دارند اول دعوت نامه می گیرند. بعضی رشته ها سقف دارند و زود پر میشن.

Junior Member

سلام به همه دوستان، من واسه ویزای 190 استرالیا درخواست دادم و از ایالت ویکتوریا هم اسپانسرشیپ گرفتم، رشته ای که باهاش اپلای کردم،human resouce manager هستش، میخواستم دوستان راهنماییم کنم که برای چک محل کار ؛ معمولا با چه کسی صحبت میکنن، آیا خیلی سوالای تخصصی پرسیده میشه، اگه بصورت اتفاقی خودم تلفنو جواب بدم واسم پوینت منفی داره.ممنون میشم راهنماییم کنید.

Member

سلام
    با توجه به این عکس که از سایت اداره مهاجرت گرفتم، ظرفیت رشته هایی که در لیست میبینید تکمیل شده و تا ماه Jun که دوباره ظرفیت باز میشه فعلا دعوتنامه ای ارسال نمیشه. در ضمن امتیازهایی که در جلوی هر گروه میبینید، کمترین امتیازی هست که در هر گروه و در اخرین دور برایش دعوتنامه ارسال شده. توجه داشته باشید که این امتیازها ممکن است در دوره بعدی کم یا زیاد شود.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member

من اسپانسرشیپ NSW گرفتم برای 190 و باید تو 60 روز لاج کنم. چک لیست مدارک از کجا باید بگیرم؟ منظور از certificate of birth همون شناسنامه است؟ پاسپورت کل برگه ها اسکن میشه یا صفحه بیوگرافی؟ مدارک تحصیلی باید مهر وزارت علوم و دادگستری و وزارت امور خارجه داشته باشه یا نه؟ کدوم این مهر ها لازمه؟ سو پیشینه و سلامتی لازمه الان آپلود بشه یا بعدتر میشه اضافه کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Babakx نمایش پست ها
    من اسپانسرشیپ NSW گرفتم برای 190 و باید تو 60 روز لاج کنم. چک لیست مدارک از کجا باید بگیرم؟ منظور از certificate of birth همون شناسنامه است؟ پاسپورت کل برگه ها اسکن میشه یا صفحه بیوگرافی؟ مدارک تحصیلی باید مهر وزارت علوم و دادگستری و وزارت امور خارجه داشته باشه یا نه؟ کدوم این مهر ها لازمه؟ سو پیشینه و سلامتی لازمه الان آپلود بشه یا بعدتر میشه اضافه کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

من تا جایی که اطلاعات دارم راهنماییتون می کنم. نظر بقیه دوستان هم بپرسید که مطمئن بشید. چک لیست رو از سایت خود اداره مهاجرت بگیرید. بله منظور شناسنامه است. کل برگه های پاسپورت (در صورت داشتن سفرهای خارجی) رو اسکن کنید. مدارک تحصیلی رو مگه قبلا برای اسسمنت ترجمه نکردید؟ چون بدون مهر وزارت علوم که دارالترجمه قبول نمی کنه ترجمه کنه. برای استرالیا مهر ناتی برای مدارک کفایت می کنه. اگر سو پیشینه و مدیکال رو انجام بدید الان مشکلی نداره و جلوتر میفتید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها

من تا جایی که اطلاعات دارم راهنماییتون می کنم. نظر بقیه دوستان هم بپرسید که مطمئن بشید. چک لیست رو از سایت خود اداره مهاجرت بگیرید. بله منظور شناسنامه است. کل برگه های پاسپورت (در صورت داشتن سفرهای خارجی) رو اسکن کنید. مدارک تحصیلی رو مگه قبلا برای اسسمنت ترجمه نکردید؟ چون بدون مهر وزارت علوم که دارالترجمه قبول نمی کنه ترجمه کنه. برای استرالیا مهر ناتی برای مدارک کفایت می کنه. اگر سو پیشینه و مدیکال رو انجام بدید الان مشکلی نداره و جلوتر میفتید.
    باتشکرازشما
    چند تا سوال برام پیش اومده. یکی اینکه من پاسپورتم عوض شده. باید پاس قبلی و سفرای داخلش هم بفرستم؟ مدارکم را بدون مهر وزارت علوم ترجمه کردم و با مهر ناتی دادم برای اسسمنت که مشکلی نداشتند. بعد رفتم مهر وزارت علوم هم زدم با کلی اتلاف وقت و مصیبت. حالا نمیدونم مجدد لازمه ترجمه کنم یا نه. همون ترجمه را برای اسسمنت ایالت هم دادم که خوب اونا هم مشکلی نداشتند. سوپیشینه که از پلیس بعلاوه دهه ولی مدیکال را از کجا باید بگیرم؟ اگر برای صرفه جویی مدیک نفرستم فعلا و برم تست بدم و نگهش دارم تا بخوان چقدر اعتبار داره؟ منظورم اینه که چه مدت؟

ApplyAbroad Senior Veteran

باتشکرازشما
    چند تا سوال برام پیش اومده. یکی اینکه من پاسپورتم عوض شده. باید پاس قبلی و سفرای داخلش هم بفرستم؟ مدارکم را بدون مهر وزارت علوم ترجمه کردم و با مهر ناتی دادم برای اسسمنت که مشکلی نداشتند. بعد رفتم مهر وزارت علوم هم زدم با کلی اتلاف وقت و مصیبت. حالا نمیدونم مجدد لازمه ترجمه کنم یا نه. همون ترجمه را برای اسسمنت ایالت هم دادم که خوب اونا هم مشکلی نداشتند. سوپیشینه که از پلیس بعلاوه دهه ولی مدیکال را از کجا باید بگیرم؟ اگر برای صرفه جویی مدیک نفرستم فعلا و برم تست بدم و نگهش دارم تا بخوان چقدر اعتبار داره؟ منظورم اینه که چه مدت؟
    هر مدرکی رو که لازم هست همین الان بفرستید. پاسپورت جدید رو بفرستید. یه سری فرم هست که باید پر کنید داخل اونها از سفرهای گذشتتون و پاسپورت قبلیتون میگید. برای مدیکال راهنمایی داره تو سایت باید یه کد بگیرید و با اون کد مراجعه میکنید به دکتر مورد اعتماد که شما رو چک میکنند و خودشون نتیجه رو میفرستن برای اداره مهاجرت که پس از دریافت توی اکانت شما وضعیتش مشخص میشه.
    به هیچ وجه ارسال مدارک رو به بعد موکول نکنید که خیلی عقب میندازه کارتون رو

باتشکرازشما
    سوپیشینه که از پلیس بعلاوه دهه ولی مدیکال را از کجا باید بگیرم؟ اگر برای صرفه جویی مدیک نفرستم فعلا و برم تست بدم و نگهش دارم تا بخوان چقدر اعتبار داره؟ منظورم اینه که چه مدت؟
    بايد Hap ID بگيريد همونطور كه دوستمون گفتند و بعد به پزشكان معرفي شده از طرف اداره مهاجرت استراليا مراجعه كنيد. بيمارستان آتيه و ايرانمهر انجام ميدن. فكر مي كنم مديكال تا يك سال اعتبار داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)