صفحه 8 از 98 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط esun نمایش پست ها
    دوستان درود
    یکم راهنمایی می خواستم
    من الان 30 سالمه آیلتس 6.5 اکادمیک دارم ولی میتونم تا 1 سال آینده 7 رو بگیرم به امید خدا . اکادمیک یا جنرال میخواد استرالیا ؟
    مدرک لیسانس حسابداری دارم معدل 14.96 از دانشگاه غیرانتفاعی
    سابقه کار هم تا الان 6 سال با بیمه دارم ولی با توجه به سال اخذ مدرک لیسانس 1387 حدودا میتونم تا سال دیگه 8 سال رو جور کنم چون کار حسابداری بدون بیمه چند سالی داشتم
    با این شرایط میتونم درخواست بدم واسه اقامت ؟ چجوری و از چه روشی و اینکه چند درصد احتمال داره پذیرفته بشه؟
    سلام دوست عزیز - در مورد سوال مربوط به زبان جواب این است که آکادمیک یا جنرال فرقی نمی کند.
    در مورد سوال دوم باید تو وب سایت مهاجرت امتیازات خودت را حساب کنی ببینی اگر 60 آوردی (با کمک ایالت و حمایت منطقه ای) آره حتما می توانی ویزاهای به ترتیب بهتر بود یعنی 189 - 190 و 489 را اقدام کنید. البته با توجه به شرایط بالا که نوشتید و زبان 7 که بیارید و مدرک و سابقه تان هم بر وفق مرادتان اسس شود فکر می کنم امتیازات تان به بهترین اقامت یعنی 189 هم می رسد - پیروز باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Sang نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز - در مورد سوال مربوط به زبان جواب این است که آکادمیک یا جنرال فرقی نمی کند.
    در مورد سوال دوم باید تو وب سایت مهاجرت امتیازات خودت را حساب کنی ببینی اگر 60 آوردی (با کمک ایالت و حمایت منطقه ای) آره حتما می توانی ویزاهای به ترتیب بهتر بود یعنی 189 - 190 و 489 را اقدام کنید. البته با توجه به شرایط بالا که نوشتید و زبان 7 که بیارید و مدرک و سابقه تان هم بر وفق مرادتان اسس شود فکر می کنم امتیازات تان به بهترین اقامت یعنی 189 هم می رسد - پیروز باشید
    خوب با توجه به امتیازات
    سن 30 سال : 30
    مدرک لیسانس : 15
    سابقه کار 8 سال : 15
    اگر بتونم آیلتس رو هم بگیرم که مطمئنم میتونم : 10
    در مجموع میشه : 70 تا
    حالا اسپانسر ایالتی هم باید چک بشه شاید بشه شاید نشه
    و اینکه مدارم باید از اول فرستاده بشه یا مثلا میشه با آیلتس 6.5 بری جلو بعد آیلتس 7 بگیری به مدارکت اضافه کنی؟
    حالا هرچند تبلیغ میشه ولی تو پیام خصوصی میشه چند تا دفتر حقوقی خوب معرفی کنین

Junior Member

با سلام . ممنون میشم راهنمایی کنید:
    همسر بنده : 31 ساله (متولد آبان 63)
    زبان» ایلتس 6.5
    مدرک کارشناسی : مدیریت صنعتی
    مدرک ارشد: مدیریت بازرگانی
    سابفه کار با عنوان رئیس فروش : 6 سال
    در لیست مشاغل مدیر فروش هست اما عنوان مدارک همسرم مدیریت شاخه های دیگر است در حالیکه عنوان حکم و فیش خقوقی بیمه ای عینا ردیس فروش است ؟ آیا این جز مدارک مورد نظر محسوب میشود یا خیر؟
    نمیدونم میشه با 189 اقدام کرد یا خیر؟ ممنون
    خودم لیسانس شنوایی سنجی دارم و فوق لیسانس روانشناسی تربیتی و دانشجوی دکتری روانشناسی تربیتی. سابقه کارم با شنوایی سنجیه که امسال تو لیست نیست اما رشته ارشدم تو لیست هست که من سابقه کار ندارم باهاش . یعنی میشم:
    ارشدم تو لیست : هست
    سابقه با ارشد توی لیست : ندارم
    زبان آیلتس : 7
    پارتنرم : 5
    آیا من میتونم برای 189 اقدام کنم؟
    کدوممون شرایط بهتری داریم؟ و اینکه میشه دو تامون جدا جدا اقدام کنیم ببینیم کی بهتر پیش میره ؟
    ممنون.

Junior Member

خوب با توجه به امتیازات
    سن 30 سال : 30
    مدرک لیسانس : 15
    سابقه کار 8 سال : 15
    اگر بتونم آیلتس رو هم بگیرم که مطمئنم میتونم : 10
    در مجموع میشه : 70 تا
    حالا اسپانسر ایالتی هم باید چک بشه شاید بشه شاید نشه
    و اینکه مدارم باید از اول فرستاده بشه یا مثلا میشه با آیلتس 6.5 بری جلو بعد آیلتس 7 بگیری به مدارکت اضافه کنی؟
    حالا هرچند تبلیغ میشه ولی تو پیام خصوصی میشه چند تا دفتر حقوقی خوب معرفی کنین
    سلام مجدد -
    1- امتیاز 60 بیاری یا 70 بیاری فرقی نمی کنه به نظرم می توانید بدون اسپانسر ایالتی شروع کنید.
    2- آره می شه الان با زبان 6.5 پروسه اسس را شروع کرد موقع لاج اگر 7 آوردی آن را ارایه کنی.

Junior Member

دوستانی که می دانند لطفا جواب بدن - در وب سایت بعضی ایالت ها مانند کوینزلند و ویکتوریا برای ویزاهای 190 و 489 ساپورت مالی بالای 30 هزار دلار می خواهد ولی در برخی مانند NSW چیزی ندیدم. دو سوال:
    1- آیا در کل برخی از ایالت ها این ساپورت مالی را می خواهند و برخی نمی خواهند؟
    2- آیا جدای از ایالت ها سفارت استرالیه هم موقع صدور PR یا قبلش ساپورت مالی می خواهد؟
    لطفا دوستانی که می دانند یا قبلا از این ویزاها گرفته اند جواب بدهند - در تصمیمم مهم است. تشکر

Junior Member

دوستان ممنون میشم اگه جوابمو بدین...

برای مهاجرت به استرالیا آیلتس من ۷ آکادمیک هست همه اسکیل ها ۷ به جز ریدینگ که ۶ هست و رایتینگ ۷.۵...من میتونم با این نمره آیلتس اقدام کنم؟

Junior Member

تا آنجا که من می دونم آکادمیک و جنرالش هیچ فرقی نداره. اگه هیچ نمره ای زیر 6 نباشه می تونید باهاش اسس بشید ولی از زبان امتیاز اضافی نمی گیرید. اگه 10 امتیاز می خواهید همش را باید ببرید 7 یا بالاتر

Junior Member

سلام
    ببخشید من تازه دارم کارهای مربوط به مهاجرت رو شروع میکنم. توی سایت http://www.immi.gov.au من هرچی دنبال شرایط لازم برای پذیرش و اپلای کردن میگردم رو پیدا نمیکنم. میشه لطفا من رو راهنمایی کنید و لینکش رو حداقل برام شیر کنید.
    من میخواستم ببینم با این شرایطی که دارم می تونم برای استرالیا اقدام کنم:
    مدرک ارشد و لیسانس: مکانیک
    مجرد
    سابقه کار: 5سال و 3 ماه مرتبط با رشته
    مدرک زبان ندارم ولی دارم میخونم و انشالله شهریور امتحان میدم احتمالا 7 رو میگیرم از هر بخش.

ممنون از لطفتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Business IT, RMIT University of Melbourne

[QUOTE=Sang;2002594]سلام دوست عزیز - در مورد سوال مربوط به زبان جواب این است که آکادمیک یا جنرال فرقی نمی کند.
    در مورد سوال دوم باید تو وب سایت مهاجرت امتیازات خودت را حساب کنی ببینی اگر 60 آوردی (با کمک ایالت و حمایت منطقه ای) آره حتما می توانی ویزاهای به ترتیب بهتر بود یعنی 189 - 190 و 489 را اقدام کنید. البته با توجه به شرایط بالا که نوشتید و زبان 7 که بیارید و مدرک و سابقه تان هم بر وفق
    مرادتان اسس شود فکر می کنم امتیازات تان به بهترین اقامت یعنی 189 هم می رسد - پیروز باشید[/QUOTE

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Business IT, RMIT University of Melbourne

دوستان درود
    یکم راهنمایی می خواستم
    من الان 30 سالمه آیلتس 6.5 اکادمیک دارم ولی میتونم تا 1 سال آینده 7 رو بگیرم به امید خدا . اکادمیک یا جنرال میخواد استرالیا ؟
    مدرک لیسانس حسابداری دارم معدل 14.96 از دانشگاه غیرانتفاعی
    سابقه کار هم تا الان 6 سال با بیمه دارم ولی با توجه به سال اخذ مدرک لیسانس 1387 حدودا میتونم تا سال دیگه 8 سال رو جور کنم چون کار حسابداری بدون بیمه چند سالی داشتم
    با این شرایط میتونم درخواست بدم واسه اقامت ؟ چجوری و از چه روشی و اینکه چند درصد احتمال داره پذیرفته بشه؟

.Accountants will be assessed by cpa which requires IELTS 7.Also your Iranian bachelor degree might not be accepted as comparable with Australian bachelor degree but an associate degree, which in that case you will lose 5 points, though I ma not sure and you will know it after your assessment outcome. yet of course you can seek other mates experiences, if any , with similar degree from your university applied for assessment or not.
    lastly, for employment experience points, you mainly need to prove that you have been paid employee, thus insurance booklet history and sso might not be required.
    good luck

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)