صفحه 81 از 98 نخستنخست ... 31717273747576777879808182838485868788899091 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مس

من الان پول را پرداخت کردم و برای استاتوسم نوشته اپلیکیشن ریسیود. این یعنی لاج انجام شده یا بعد از آپلود مدارک لاج به حساب میاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babakx نمایش پست ها
    من الان پول را پرداخت کردم و برای استاتوسم نوشته اپلیکیشن ریسیود. این یعنی لاج انجام شده یا بعد از آپلود مدارک لاج به حساب میاد؟
    اگر received شده، حالا میتونید که مدارک رو آپلود کنید...

Officer میاد و پروفایل شما رو با کل مدارک آپلود شده بررسی میکنه. اگر چیزی کم باشه، میگه که آپلود کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من چندتا سوال در مورد نحوه نوشتن EOI داشتم، که دوستان لطف میکنن اگه راهنمایی کنند.
    من مدارک تحصیلی و سوابق کاریم رو دادم برای ارزیابی به ACS و نتیجش برام ارسال شد.
    حالا سوالم این هست که در EOI بخش سوابق کار، من باید سوابق کارم رو مطابق با اون چیزی که اسس شده بنویسم یا اون چیزی که واقعیت هست؟ اخه من بعد از ارسال مدارکم برای اسس همچنان در خال کار بودم. یا در حین تحصیل درحال کار بودم.
    متشکر میشم اگر دوستان راهنمایی کنن که این بخش EOI رو چطور پر کنم.
    این هم بخش سوابق کاریم در نامه اسس:
    The following employment after February 2009 is considered to equate to work at an appropriately
    skilled level and relevant to 263111 (Computer Network and Systems Engineer) of the ANZSCO Code.

Dates: 07/03 - 01/08 (4yrs 6mths)
    Position: Z
    Employer: A
    Country: IRAN

Dates: 02/08 - 03/14 (6yrs 1mths)
    Position: Y
    Employer: B

Dates: 04/14 - 10/14 (0yrs 6mths)
    Position: X
    Employer: C

Dates: 10/14 - 02/17 (2yrs 4mths)
    Position: W
    Employer: D

Dates: 02/17 - 04/17 (0yrs 2mths)
    Position: V
    Employer: E

Junior Member

یک سوال دیگه:
    اگر در فرم EOI هر دو ویزای 190 و 189 رو انتخاب کنم در روند صدور دعوت نامه مشکلی پیش نمیاد یا اونو به تاخیر نمی اندازه.

Junior Member

سلام دوستان بجز مدارکی که داخل چک لیست هست آیا فرمی هست که پر کردنش اجباری باشه؟ یا فرمی که بعدا بخوان آپلود کنیم. بهتر نیست زودتر پر کنیم و بفرستیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babakx نمایش پست ها
    سلام دوستان بجز مدارکی که داخل چک لیست هست آیا فرمی هست که پر کردنش اجباری باشه؟ یا فرمی که بعدا بخوان آپلود کنیم. بهتر نیست زودتر پر کنیم و بفرستیم؟
    هر چی هم آپلود کنید، اخرش به یه چیزی گیر میدن. یعنی دفعه اولی که officer بهتون ایمیل میزنه، یه مدارکی بسته به شرایطتون ازتون میخواد. معمولا فرم های 80 یا 1221 هست که از ایرانی ها میخوان.
    بعضی وقت ها هم یه سری مدارک آپلود میکنید، اما دوباره همونا رو ازتون میخوان! انگار درست حسابی آپلود نمیشن!

خلاصه اینکه، به نظر من مدارک اصلی که گفته شده رو آپلود کنید، و منتظر آفیسر باشید دیگه ....

Junior Member

سلام به همگی، من هفته پیش پروندمو در اداره مهاجرت لاج کردم و امروز یه ایمیل دریافت کردم مبنی بر اینکه یه سری مدارک که ناقصه رو واسشون ارسال کنم و همچنین نامه مدیکال واسم اومده که برم مدیکالمو انجام بدم. دوستان اگه ممکنه راهنماییم کنید که آیا تو این مرحله هم امکان ریجکت شدن هست و وقتی مدیکال میخوان یعنی آیا پرونده در جهت مثبت داره پیش میره یا نه؟ممنون.

Junior Member NooRii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری- گرایش حسابرسی- دانشگاه تخصصی علوم اقتصاد

نقل قول نوشته اصلی توسط arghavanrn نمایش پست ها
    سلام به همگی، من هفته پیش پروندمو در اداره مهاجرت لاج کردم و امروز یه ایمیل دریافت کردم مبنی بر اینکه یه سری مدارک که ناقصه رو واسشون ارسال کنم و همچنین نامه مدیکال واسم اومده که برم مدیکالمو انجام بدم. دوستان اگه ممکنه راهنماییم کنید که آیا تو این مرحله هم امکان ریجکت شدن هست و وقتی مدیکال میخوان یعنی آیا پرونده در جهت مثبت داره پیش میره یا نه؟ممنون.
    دوست عزیز من خودم هنوز در مرحله آیلتس هستم پس اطلاعاتم خیلی عملی نیست بیشتر در حد تئوری هست اما تحقیقات خیلی کردم و سعی کردم از تجربه بقیه دوستان اندوخته کنم برای خودم. با اتکا به همین تجربیات و تحقیقات میگم که الان، تو مرحله یک هفته بعد از لاج کردن، خیلی روده که بخوایین به ریجکت شدن فکر کنین!!! اگر مدارکتون کامل و شفاف و دقیق باشه مشکل شخصی ندارن با شما که بخوان ریجکت کنن... اینهایی که شما گفتین مراحل روتین ویزای استرالیا هست، نگران نباشید!!! یکم انرژی مثبت به کائنات بدین دوست عزیز!! همین که ازتون مدیکال خواستن یعنی پرونده تون در تحرکه و این نشانه مثبتی هست!! انشالا به زودی ویزاتون میاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arghavanrn نمایش پست ها
    درخواست مدارک و نیز مدیکال یعنی اینکه پرونده شما کاملا طبق روال داره پیش میره. پس درخواست هاشون رو به نحو احسنت انجام بدین.

در ضمن میتونید برای تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتایز کاربر" استفاده کنید.

سلام به دوستان

من با دو تا وکیل صحبت کردم گفتن برای رشته مهندسی مکانیک که رشته من بخوام اقدام کنم باید برای ویزای 189 حتما 65تا70 امتیاز بیارم، فقط مکانیکم هست که اینجوری!!؟
    میخواستم از دوستان گرامی بپرسم همینطوری واقعا؟ به من گفتن حتی 190 هم با 60 امتیاز برای رشته مکانیک شانسی نیست؟

پیشاپیش ممنون از راهنمایی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)