صفحه 83 از 98 نخستنخست ... 33737475767778798081828384858687888990919293 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 830 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مس

نقل قول نوشته اصلی توسط ask200 نمایش پست ها
    سلام وقت همگی بخیر. من تو فکر اقدام برا مهاجرت به استرالیا هستم. طبق برآوردی که کردم با داشتن شرایط امتیاز بندی، این پروسه حدود 21 میلیون تومان بدون وکیل و غیره ... هزینه داره. حالا سوالم اینه که اگه من خودم اقدام کنم و در طول پروسه بررسی بعد از لاج، ریجکت بشیم، تکلیف این 20 و چند میلیون پول هزینه شده چی مسشه؟ممنون از دوستایی که جواب بدن.
    عمده این پول هزینه های دولتی هستند که صرف نظر از نتیجه حاصله این مبلغ عودت داده نمیشه.

Junior Member

سلام من یک هفته است که کیس آفیسر دار شدم و فرم های 80 و 1221 را خواسته که دارم پر میکنم. سوال اول آیا باید از فرم ها پرینت بگیرم و امضا کنم و بعد اسکن و آپلود یا پرینت لازم نیست؟ سوال دوم برای ایمیل زدن به آفیسر چکار کنم؟ یک آدرس ایمیل روی سربرگ نامه ایی که بهم زده هست و اسم آفیسر. باید با همون مکاتبه کنم؟ آدرسه به نامش نیست و یه آدرس کلی به نظر میرسه
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ask200 نمایش پست ها
    سلام وقت همگی بخیر. من تو فکر اقدام برا مهاجرت به استرالیا هستم. طبق برآوردی که کردم با داشتن شرایط امتیاز بندی، این پروسه حدود 21 میلیون تومان بدون وکیل و غیره ... هزینه داره. حالا سوالم اینه که اگه من خودم اقدام کنم و در طول پروسه بررسی بعد از لاج، ریجکت بشیم، تکلیف این 20 و چند میلیون پول هزینه شده چی مسشه؟ممنون از دوستایی که جواب بدن.
    این پول هزینه بررسی پرونده شماست که در صورتی که کیستون قبول نشه به شما برگردونده نمیشه. البته معمولا دکلاین شدن بیشتر به دلیل نداشتن شرایط و ادعای امتیازات بدون پشتوانه است و سلیقه ایی نیست هر چند در این مورد تضمینی وجود نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babakx نمایش پست ها
    سلام من یک هفته است که کیس آفیسر دار شدم و فرم های 80 و 1221 را خواسته که دارم پر میکنم. سوال اول آیا باید از فرم ها پرینت بگیرم و امضا کنم و بعد اسکن و آپلود یا پرینت لازم نیست؟ سوال دوم برای ایمیل زدن به آفیسر چکار کنم؟ یک آدرس ایمیل روی سربرگ نامه ایی که بهم زده هست و اسم آفیسر. باید با همون مکاتبه کنم؟ آدرسه به نامش نیست و یه آدرس کلی به نظر میرسه
    مبارک باشه. آفیسرتون از کدوم بخشه؟ آدلاید یا بریزبین؟

*خیلی فرقی نداره. هر دو روش قابل قبوله. من خودم فقط صفحه اخر رو پرینت کردم. امضا کردم و بعدش آپلود و همه رو به صورت یک فایل فرستادم.
    *بله. به همون ایمیل کلی میتونید بزنید. راه دیگه نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط Babakx نمایش پست ها
    لزومی نداره همه صفحات رو پرینت بگیرین. فقط اون صفحه آخر رو پرینت بگیرین و بعد از امضا، جای صفحه اصلی Replace کنید. من همیشه یه کار راحت تر انجام می دم! امضا رو یه بار اسکن کردم و برای همین وقتی فرمی لازم باشه امضا بشه، از طریق insert image امضا رو در جای خودش قرار می دم بدون اینکه نیاز به کار اضافه پرینت و اسکن داشته باشم! البته باید adobe acrobat pro داشته باشین!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Diba3 نمایش پست ها
    مبارک باشه. آفیسرتون از کدوم بخشه؟ آدلاید یا بریزبین؟

*خیلی فرقی نداره. هر دو روش قابل قبوله. من خودم فقط صفحه اخر رو پرینت کردم. امضا کردم و بعدش آپلود و همه رو به صورت یک فایل فرستادم.
    *بله. به همون ایمیل کلی میتونید بزنید. راه دیگه نداره.
    سلام خیلی ممنون. از آدلاید. یکمی نگران خدمت سربازی هستم هر چند اجباریه و من امریه بودم. امیدوارم زیاد حساس نشن روی این داستان

Junior Member

سلام مجدد سوال جدید
    من فرم ها رو آپلود کردم و تست پزشکی هم انجام دادم که تو بخش ریزالت زده no action required اما توی بخش attach دوباره health doc هست. من دکمه کامل کردن داکیومنت ها رو زدم ولی الان شک کردم که نکنه چیزی باید اتچ میکردم. درمورد functional english همسرم هم ایمیل زدم که میخوام second installment بدم. آیا درست عمل کردم؟

Junior Member

من برای همسرم امتیازی claim نکردم ولی فرم های 80 و 1221 را خواستند که پر کردم. آیا رزومه و مدارک تحصیلی ایشان هم لازمه که ارسال بشه یا صرف اطلاعاتش کافیه؟

Junior Member

سلام

ممنون میشم پاسخ سوال من رو هم بفرمایید:
    تا آنجایی که من توی سایتها مطالعه کردم سابقه کار با رشته تحصیلی باید مطابقت داشته باشه( اگر اشتباه میگم لطفا" تصحیح فرمایید) .دفتر مشاوره ای به من گفتند با سابقه کار من با مدرک نامرتبط می تونم برای استرالیا اقدام کنم
    لطفا من را راهنمایی کنید
    سابقه کار من در ارتباط با بخشی از رشته مهندسی صنایع 12 سال ولی رشته تحصیلی من مترجمی زبان

Junior Member

سلام دوستان.
    از راهنمایی های شما متشکرم.
    عذر می خوام اگر سوال تکراری است.
    من لیسانس برق و فوق لیسانس صنایع دارم و قصد دارم برای موقعیت Construction Project Manager اقدام کنم. سوابق کاری و زمان تحصیلم به شرح زیر است.

2003 -2005: کاردانی برق قدرت - کار پاره وقت به عنوان تکنسین کنترل پروژه
    2005 -2006: تمام وقت - تکنسین کنترل پروژه
    2006 -2009: لیسانس برق قدرت
    2009 -2010 : مدیر پروژه
    2010 -2011: سربازی
    2013-2011: مدیر پروژه
    2013 - 2015 : فوق لیسانس صنایع - کار همزمان به عنوان مدیر پروژه
    2015 تا کنون : مدیر پروژه

با توجه به توضیحاتی که دوستان دادند (یعنی کار قبل رشته ی مرتبط و کار حین تحصیل به عنوان سابقه ی کار محسوب نمی شود) کل سابقه ی کاری که من می توانم به آن استناد کنم تنها 2 سال و 6 ماه است (یعنی از سال 2015 به بعد) که امتیاز من در ارتباط با شغل "صفر" می شود. برداشت من صحیح است؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)